R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google’ın Masaüstü Uygulamasına Keşfet (Discover) Özelliği Geliyor!

  Google, masaüstü platformu için Keşfet özelliğini sunmayı düşünüyor. Mobilde daha önce kullanıcılara tanıttığı Discovery işlevini, şimdi de masaüstü için değerlendiriyor ve bu doğrultuda testler gerçekleştiriyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  15.10.2023 17:34 1522 1 dk okuma süresi
  Google’ın Masaüstü Uygulamasına Keşfet (Discover) Özelliği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Birçok kişinin vazgeçilmez arama motoru Google, mobilde başlattığı Keşfet (Discover) özelliğini masaüstü sürümüne de getirme planları içerisinde. Keşfet, kullanıcıların web ve uygulama aktivitelerini temel alarak içerik önerileri sunan bir bölüm. Mobil uygulamada bu bölüm, arama kutusunun hemen altında kullanıcılara sunuluyor.

  Masaüstü Uygulamasında Keşfet Testleri Başladı

  Google, masaüstü sürümü için de bu özelliği test etmeye başladı. Kullanıcılar artık masaüstünde de mobilde olduğu gibi ‘Keşfet’ özelliği sayesinde ilgi alanlarına uygun içeriklere daha kolay erişebilirler. Ancak bu özelliğin masaüstü sürümü herkese açık değil ve şu anda sınırlı bir kullanıcı grubunda test ediliyor.

  Google'ın masaüstü ana sayfası son yıllarda pek bir değişiklik görmemişti. Ancak Keşfet özelliği ile bu sade ve basit tasarım, daha kompleks ve bilgi dolu bir yapıya kavuşabilir. Bu durum, her kullanıcının beğenisine hitap etmeyebilir. Google, bu konuda kullanıcılara şu an için herhangi bir özelleştirme seçeneği sunmayı planlamıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Baseus M2s Pro Geliyor: Güçlü Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip!

  Baseus M2s Pro, 52dB gürültü engelleme, Hi-Res ses kalitesi ve 35 saat batarya ömrü sunuyor. 45$ fiyatıyla mükemmel bir değer teklifi, müzikseverler için ideal.

  TikTok’a Ses Klonlama Özelliği Geliyor: 10 Saniyede Ses Klonlanabilecek!

  TikTok, yapay zeka ile kullanıcıların seslerini 10 saniyede klonlayacak. Böylece videolarda gerçek ses yerine AI oluşturulan seslerin kullanılması sağlanacak.

  iOS 18 ile Notlar Uygulamasına İki Farklı Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18 güncellemesi ile iPhone Notlar uygulamasına iki yeni özellik geliyor. Böylece Notlar uygulaması, çok daha işlevsel hale gelecek.

  Haftaya A101 Marketlere Android TV Box ve Tabletler Geliyor!

  18 Nisan A101 kataloğu, Android TV Box, tabletler ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla sunuyor. Yeni teknolojilere göz atın!

  Google’ın Masaüstü Uygulamasına Keşfet (Discover) Özelliği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et