R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Erşan Kuneri Hayranlarına Güzel Haber: 2. Sezon Geliyor!

  Çıkışıyla büyük ses getiren Erşan Kuneri dizisi severlere müjdeli haber verildi. Netflix cephesinden gelen duyuru sonrasında 2. sezonun yakında geleceği müjdelendi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  06.07.2022 02:51 2891 2 dk okuma süresi
  Erşan Kuneri Hayranlarına Güzel Haber: 2. Sezon Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Erşan Kuneri’nin Netflix platformu için hazırlamış olduğu Erşan Kuneri dizisi kısa sürede çok ilgi görmüş ve ses getirmişti. Diziyi sevenler kadar sevmeyenler de bulunuyor. Erşan Kuneri dizisini çok sevenler ve ikinci sezonunu merakla bekleyenler için duyuru paylaşıldı. Netflix’te yayınlanmaya devam edecek dizinin ikinci sezonu için çalışmalar başladı. Merakla beklenen duyuru ise Netflix tarafından paylaşıldı. 

  Erşan Kuneri 2. Sezonu için Yeni Paylaşım Yapıldı

  Netflix Türkiye sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımda ‘Sonunda Erşan Kuneri 2. Sezon geliyor. Kuneri ailesi ile yeniden buluşacak olmaktan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz’ ifadelerini kullandı. 

  Cem Yılmaz severler tarafından da paylaşılan haber büyük bir heyecanla karşılandı. Erşan Kuneri karakteri ilk olarak Cem Yılmaz’ın ilk filmi G.O.R.A ile karşımıza çıkmış ve izleyiciler tarafından çok sevilmişti. Dizinin ilk çıkışı izleyicileri ikiye böldü. Bazı izleyiciler Cem Yılmaz’dan beklentilerinin daha büyük olduğunu ve beklentilerini karşılamadığını ifade ederken bir kısmı ise diziyi oldukça beğendiğini dile getirmişti.

  Cem Yılmaz Netflix’le Yeni Anlaşmalar İmzaladı

  Erşan Kuneri müjdesinin ardından Cem Yılmaz’ın içerik platformu ile yeni anlaşmalar imzaladığı öğrenildi. Erşan Kuneri’nin 2. Sezonunun dışında yeni 2 film, 2 dizi ve aynı zamanda 2 stand-up projesinin daha geleceği belirlendi. 

  Anlaşmanın yapılması ile film detayları belli olmaya başladı. İlk filmin ismi ‘Do Not Disturb’ olacak. Filmin hazırlıkları devam ederken çekiminin sonbahar aylarında başlaması bekleniyor. Bu yıl Cem Yılmaz severler için oldukça bereketli bir yıl olması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung ve Google'dan Dev İş Birliği: Yeni Galaxy Chromebook Yenilikleriyle Geliyor!

  Samsung ve Google iş birliği genişliyor. Yeni Galaxy Chromebook, Google Assistant tuşu ile teknoloji dünyasına yenilik getiriyor.

  Windows 11 Spotlight Özelliği, Windows 10’a da Geliyor!

  Windows 10'a gelen Spotlight özelliği ile masaüstünüzde keşif yapabilirsiniz. Bing destekli duvar kağıtları ve detaylı bilgilerle deneyiminizi zenginleştirin.

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Huawei'nin Yenilikçi Hamlesi: Üç Kez Katlanabilen Telefon Geliyor!

  Huawei'nin 2024'te tanıtacağı, üç kez katlanabilen yenilikçi telefon modeli teknoloji dünyasında yeni bir dönemi başlatıyor.

  Erşan Kuneri Hayranlarına Güzel Haber: 2. Sezon Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et