R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bülbüloğlu Vinç 2023 Temettü Kararını Açıkladı

  Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (BVSAN) 2023 yılı olağan genel kurul toplantısı 26 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantı sonrası yapılan açıklamalarda, hisse sahiplerine dağıtılacak temettü miktarı ve ödeme detayları hakkında bilgi verildi.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  26.06.2024 15:10 1147 2 dk okuma süresi
  Bülbüloğlu Vinç 2023 Temettü Kararını Açıkladı
  Son Düzenleme:

  Genel kurul toplantısının ardından Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, 2023 yılı kâr payı dağıtımına ilişkin önemli bilgiler paylaşıldı. Toplantıda, hisse başına brüt 0,7680318 TL ve net 0,6912286 TL temettü dağıtılması teklifi kabul edildi. Bu temettünün tek seferde nakit olarak ödenmesine karar verildi.

  Yönetim Kurulu Yetkilendirildi

  Temettü ödemesi tarihinin kesinleştirilmesi konusunda şirketin nakit akışına göre hareket edileceği ve bu konuda Yönetim Kurulu'nun yetkilendirildiği belirtildi. Nakit kâr dağıtımının yapılacağı tarih, en az on beş gün öncesinde alınacak bir yönetim kurulu kararı ile belirlenecek ve bu tarih, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılacak özel durum açıklaması ile duyurulacak.

  Hissedarlar İçin Önemli Bilgiler

  Temettü dağıtımına ilişkin kararların detayları hissedarlar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Temettü dağıtım tarihine kadar yapılacak duyurular ve yönetim kurulunun alacağı kararlar, hissedarların bilgilendirilmesi açısından büyük önem taşıyor.

  Temettü Dağıtımı Ne Zaman Yapılacak?

  Temettü dağıtımının kesin tarihi, şirketin nakit akışına göre belirlenecek. Bu tarih, yönetim kurulu tarafından en az on beş gün öncesinde kararlaştırılacak ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda duyurulacak.

  Hisse Başına Dağıtılacak Temettü Miktarı Ne Kadar?

  Genel kurulda kabul edilen teklif doğrultusunda, hisse başına brüt 0,7680318 TL ve net 0,6912286 TL temettü dağıtılacak.

  Temettü Ödemesi Nasıl Yapılacak?

  Temettü ödemesi, tek seferde nakit olarak yapılacak. Ödeme tarihi ve detayları, şirketin nakit akışına göre belirlenecek ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda duyurulacak.

  Yönetim Kurulu'nun Yetkisi Nedir?

  Yönetim Kurulu, temettü dağıtım tarihini belirleme yetkisine sahiptir. Bu tarih, nakit akışına göre belirlenecek ve en az on beş gün öncesinde hissedarlara duyurulacaktır.

  Temettü Dağıtım Kararları Nerede Açıklanacak?

  Temettü dağıtımına ilişkin tüm kararlar ve detaylar, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılacak özel durum açıklamaları ile hissedarlara duyurulacaktır.

  Hissedarlar Temettü Kararlarını Nasıl Takip Edebilir?

  Hissedarlar, temettü kararlarını ve ödemelerine ilişkin tüm duyuruları Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden takip edebilirler.

  Temettü Ödemesi İçin Ek Bir İşlem Gerekiyor mu?

  Temettü ödemesi, hisse sahiplerinin hesaplarına otomatik olarak yapılacaktır. Ek bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

  Temettü Dağıtımında Vergi Kesintisi Olacak mı?

  Temettü dağıtımında brüt ve net tutarlar belirtilmiş olup, vergi kesintileri sonrası net tutar hisse sahiplerine ödenecektir.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  TurkNet Yeni İnternet Abonelik Fiyatlarını Açıkladı: %25 Zam Geldi!

  TurkNet, yeni internet abonelik fiyatlarını açıkladı. Firma, fiyatları 399 TL'den 499,90 TL'ye yükseltti, yeni fiyatlar 15 Temmuz 2024'ten itibaren geçerli olacak.

  Elon Musk, Grok 2 ve Grok 3 Yapay Zeka Modellerinin Çıkış Tarihini Açıkladı!

  Elon Musk, Grok 2 ve Grok 3 yapay zeka modellerinin çıkış tarihlerini duyurdu. Grok 2 Ağustos'ta, Grok 3 yıl sonuna kadar piyasada olacak.

  Bülbüloğlu Vinç 2023 Temettü Kararını Açıkladı

  Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (BVSAN) 2023 yılı olağan genel kurul toplantısı 26 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantı sonrası yapılan açıklamalarda, hisse sahiplerine dağıtılacak temettü miktarı ve ödeme detayları hakkında bilgi

  Google Açıkladı: Arda Güler, Google Aramalarında Zirveye Ulaştı!

  EURO 2024'te Gürcistan'a karşı muhteşem performans sergileyen Arda Güler, Google aramalarında zirveye çıktı. Genç yetenek dünya gündeminde büyük ilgi gördü.

  Bülbüloğlu Vinç 2023 Temettü Kararını Açıkladı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et