R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy Fit 3 Tasarımı Sızdırıldı: İşte Detaylar!

  Samsung'un heyecanla beklenen yeni akıllı bilekliği Galaxy Fit 3 modelinin ilk görselleri ortaya çıktı. Peki, bu yeni cihaz kullanıcılara hangi yenilikleri sunacak? İşte, yenilenmiş tasarımı ve daha birçok detay!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.11.2023 12:57 1655 2 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy Fit 3 Tasarımı Sızdırıldı: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  Samsung'un yeni akıllı bilekliği Samsung Galaxy Fit 3, merakla beklenen özellikleri ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. 2024'ün başlarında tanıtılacak olan bu yeni cihaz, selefine göre birçok yeniliği beraberinde getiriyor.

  2020 yılında piyasaya sürülen Galaxy Fit 2 modeli, 1,1 inçlik AMOLED ekranı ve 159mAh pil kapasitesi ile dikkat çekmişti. Yalnızca 24 gram ağırlığında olan bu cihaz, 100'e yakın spor modu, kalp atış hızı takibi, adım takibi ve üç aşamalı uyku takibi gibi özellikleri sunuyordu. Ancak yeni Galaxy Fit 3, bu özelliklerin çok daha fazlasını vadediyor.

  Samsung Galaxy Fit 3 Görüntüleri Sızdırıldı!

  Yenilenmiş tasarımı ile göz dolduran Galaxy Fit 3, selefinin aksine daha büyük bir ekrana sahip. Yan yüzeyinde tek bir düğme bulunurken, arka tarafta kalp atış hızı sensörü ve şarj için mıknatıslar yer alıyor. Bu yeni tasarım, kullanıcılara daha rahat bir deneyim sunmayı hedefliyor.

  Özellikler açısından bakıldığında Galaxy Fit 3'ün detayları henüz tam olarak paylaşılmamış olsa da daha büyük bir AMOLED ekran ve geliştirilmiş bir kalp atış hızı sensörüne sahip olacağı kesin gibi. Ayrıca Samsung'un, cihazda daha çok yönlü bir yazılım deneyimi ve dahili bellek sunması bekleniyor.

  Galaxy Fit 3'ün piyasaya sürülmesiyle birlikte kullanıcılar, günlük aktivitelerini daha etkili bir şekilde takip edebilecekler. Samsung'un bu yeni akıllı bilekliğinin, spor ve sağlık takibi konusunda kullanıcılara yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. Samsung, Galaxy Fit 3 ile hem tasarım hem de teknoloji açısından rakiplerine gözdağı veriyor. Bu yeni cihazın, piyasaya sürüldüğünde akıllı bileklik sektöründe yeni bir dönem başlatması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Samsung Galaxy S25'in Pil Kapasitesi Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy S25'in 4.000mAh pil kapasitesi ile geleceği ortaya çıktı. Bu durum, artış bekleyen kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabilir.

  Samsung Galaxy Fit 3 Tasarımı Sızdırıldı: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et