R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Watch Kullanıcıları Müjde: Ücretsiz Onarım Programı Başladı

  Apple, Apple Watch Series 6 'beyaz ekran sorunu' için servis programını duyurdu. Ücretsiz onarım sayesinde beyaz ekran sorunu yaşayan kullanıcılara yardım edilecek.

  Omer Dursun Omer Dursun 25.04.2022 21:30 360 2 dk okuma süresi
  Apple Watch Kullanıcıları Müjde: Ücretsiz Onarım Programı Başladı
  Son Düzenleme:

  Apple geçtiğimiz hafta yaptığı duyuruda, "beyaz ekran sorunundan" etkilenen bazı Apple Watch Series 6 ürünleri için yeni bir ücretsiz tamir programını duyurdu. Etkilenen müşteriler, Apple veya yetkili servis sağlayıcılar (AASP) aracılığıyla ücretsiz onarım talep etme hakkına sahip.

  Şirkete göre, 40 mm Apple Watch Series 6 modellerinin yalnızca küçük bir yüzdesi bu sorundan etkilendi, fakat ekranın kalıcı olarak kararmasına neden oluyor. Apple, etkilenen cihazların Nisan ve Eylül 2021 arasında üretildiğini söylüyor.

  Ücretsiz Apple Watch Series 6 tamir programına başvurma

  Etkilenen müşteriler, Apple'ın web sitesinde seri numarasını girerek Apple Watch Series 6'nın onarım için uygun olup olmadığını kontrol edebilir. 40mm Series 6 dışında hiçbir Apple Watch modelinin bu servis programının parçası olmadığını belirtmekte fayda var.

  Apple'dan tamir programıyla ilgili gelen açıklamada şu ifadeye yer verildi:

  Apple, 40 mm Apple Watch Series 6 aygıtlarının çok küçük bir yüzdesinin ekranının kalıcı olarak kararabileceğini belirledi. Etkilenen cihazlar Nisan 2021 ile Eylül 2021 arasında üretildi.

  Ücretsiz Apple Watch Series 6 tamir programı

  Apple Watch Series 6 tamir ücreti ne kadar?

  Apple Watch Series 6 cihazınızda bu sorun görüldüyse, cihazınızın bu program için uygun olup olmadığını görmek için lütfen aşağıdaki seri numarası denetleyicisini kullanın. Eğer seri numaranız eşleşiyorsa, Apple veya bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı ücretsiz hizmet sağlayacak.

  Apple'ın web sitesinde Apple Watch Series 6'nızın onarım için uygun olduğu belirtiliyorsa, bir Apple Store'a veya AASP'ye götürmelisiniz. Ekranın yanı sıra diğer Apple Watch bileşenlerinin hasar görmesi dışında onarım müşteri için ücretsizdir.

  Program, ilk satış tarihinden sonraki iki yıl boyunca olan Apple Watch Series 6'ları kapsıyor ve dünya çapında geçerli.

  Düşüncelerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Bip
   Bip 7 ay önce
   Apple müşteri memnuniyeti konusunda her zaman iyi olduğunu bir kez daha göstermiş oldu

  İlgili İçerikler:

  Epic Games Yılbaşında 25 Oyunu Ücretsiz Verecek!

  Epic Games, bu yılbaşında 25 oyunu ücretsiz verecek. Oyun tutkunları bu yılbaşında 25 farklı oyunu ücretsiz kalıcı olarak alabilecek. İşte Epic Games yılbaşı kampanyasının detayları!

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Apple CarPlay İçin En İyi Uygulamalar!

  Apple CarPlay teknolojisinin desteklediği en beğenilen uygulamalar belli oldu. Buna göre geliştirilen uygulamalar arasında bazıları rakiplerini geride bıraktı!

  Android Telefon Kullanıcıları Artık “Arşiv” Özelliğinden Yararlanabilecekler!

  Google, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği daha duyurdu. Buna göre Play Store merkezli 'Arşiv' özelliği kullanıcılara sunulacak.

  Apple Watch Kullanıcıları Müjde: Ücretsiz Onarım Programı Başladı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et