R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Oyuncular İçeri: Karşınızda RedMagic Gaming Monitör!

  RedMagic firması yapmış olduğu etkinlik ile birlikte RedMagic Gaming Monitörü duyurdu!

  Rahim Türkmen
  Rahim Türkmen R10 Editörü
  13.07.2022 23:19 1529 2 dk okuma süresi
  Oyuncular İçeri: Karşınızda RedMagic Gaming Monitör!
  Son Düzenleme:

  RedMagic yeni oyuncu monitörünü an itibariyle satışa sundu. 4K çözünürlük desteği ile karşımıza gelen monitör, 27 inç boyutunda. Üstelik mini LED teknolojisi içeriyor! 

  Tasarım olarak kimi kitlenin beğenisini toplasa da, lansman videosunun altında bazı insanlar tasarımı beğenmediklerini ifade etti. Çin menşeili teknoloji şirketi ZTE’nin alt şirketlerinden birisi olan Nubia’ya bağlı RedMagic, 12 Temmuz tarihinde etkinlik düzenledi. Düzenlemiş olduğu bu etkinlikte, kısa sürede çıkarılacağı planlanan yeni oyuncu monitörünü duyurdu. Diğer modellere göre özel bir ismi olmayan ürün, aramalarda RedMagic Gaming Monitör olarak servis ediliyor. İlk aşamada etkinliğe katılanlar tarafından ilgi çekmeyi başaran monitör, tüm dünyada insanların dikkatini çekecek gibi görünüyor. Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise şu an için bilinmiyor.

  RedMagic Gaming Monitör özellikleri

  Nubia şirketinin düzenlemiş olduğu etkinlikte RedMagic firması, yeni çıkaracağı gaming monitör hakkında açıklamalar yaptı.

  Oyuncu monitörü olarak çıkarılacak RedMagic, 4K çözünürlük desteği ile birlikte 27 inç boyutunda bir monitör. İlgi çekmesindeki en büyük özelliklerden bir tanesi mini LED teknolojisine sahip olması. 160 Hz tazeleme oranı sunan monitör, günümüz dünyasında oyuncular için gayet ideal bir değer sunuyor. Ayrıca monitörde görüntü yırtılmalarının minimize edilmesi için AMD FreeSync Premium Pro kullanılmakta. Bu sayede 4K çözünürlükte kablosuz ekran yansıtma işlevi de görebiliyor.

  Firma tarafından yapılan açıklamalarda monitörün 2022 yılının Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklendiği söylendi. Fiyatı ise şu an için belli değil.

  RedMagic oyuncular için neler sunuyor?

  RedMagic firması tarafından yapılan etkinlikte, monitör içerisinde kullanılan mini LED teknolojisi tam tamına 1152 karartma bölgesine sahip!

  Monitörün 1152 karartma bölgesine sahip olması, Display HDR 1000 sertifikasına sahip olmasını sağlıyor. Aynı zamanda TÜV Rheinland Low Blue Light sertifikası da monitörde mevcut. Bilmeyenler için TÜV Rheinland Low Blue Light sertifikası, gözü yormayan monitörlere verilmekte.

  Oyuncu monitörü olarak çıkarılan RedMagic, dileyen kişiler için farklı versiyonlarda da satılmakta. Eğer mini LED teknolojisine ihtiyacım yok diyorsanız tazeleme oranı ve parlaklık değerlerinde artış yakalayabilirsiniz. Sağlanan diğer versiyonda 240 Hz tazeleme oranı ve 400 nit parlaklık sunuluyor. Buna karşın çözünürlük değeri 4K’dan 2K’ya düşüyor.

  Yazılım Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Objective C ve Swift dillerinde eğitim alıyorum. Kendi i...

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Philips’ten Yeni Bomba: Oyuncular İçin Yeni Monitörünü Tanıttı!

  Philips'in yeni Evnia 49M2C8900L monitörü, 49 inç QD-OLED paneli, 144Hz yenileme hızı ve geniş bağlantı seçenekleriyle oyunculara üstün performans sunuyor.

  Google, Yeni Görüntü Oluşturucu Yapay Zekasını Tanıttı: Karşınızda Imagen 3!

  Google, I/O 2024'te gelişmiş doğal dil anlama yeteneklerine sahip yeni yapay zeka modeli Imagen 3'ü tanıttı. Bu model, yüksek kaliteli görüntüler oluşturabiliyor.

  OpenAI, Yeni Yapay Zeka Modelini Tanıttı: İşte Karşınızda GPT-4o!

  OpenAI'nin yeni yapay zeka modeli GPT-4o, metin, ses ve görseller üzerinden daha akıcı etkileşim sunarak kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

  Yeni Game of Thrones Dizisi Geliyor: Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

  Yeni Game of Thrones serisi "A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight" dizisinin başrol oyunları belli oldu.

  Oyuncular İçeri: Karşınızda RedMagic Gaming Monitör!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et