R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Alienware AW620M Oyuncular için Geliştirildi!

  Alienware AW620M oyuncular için sunduğu harika özellikler ile ön plana çıkıyor. Oyuncu faresi olarak geliştirilen ürün, 26.000 DPI değerine sahip.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  08.03.2023 17:14 1855 2 dk okuma süresi
  Alienware AW620M Oyuncular için Geliştirildi!
  Son Düzenleme:

  Alienware, yeni nesil oyuncu faresini tanıttı. Fare, ergonomik tasarımı ile kendini gösteriyor. Farenin fiyat performans ürünü olması da bir diğer önemli özellikler arasında karşımıza çıkıyor. Kablosuz mouse hakkında bilinmesi gereken tüm detayları sizler için haberimizde açıkladık.

  Alienware AW620M özellikleri ile büyülüyor

  Alienware, yakın zamanda canlı yayın etkinliği düzenledi. Bu etkinlikte pek çok ürüne yer verildi. Tanıtılan ürünlerden birisi de AW620M oyuncu faresi oldu. Bu farenin en önemli özelliklerinden birisi gecikme değerinin 0’a yakın olması. Yani ürün, neredeyse anında tepki sunuyor. Bu da özellikle online oyunculuk için büyük bir avantaj sağlıyor.

  Ergonomik bir tasarıma yer veren ürün, bu özelliğiyle de insanları büyülemiş durumda. Ergonomik tasarım, bir insanın rahat edeceği bir dizayn anlamına geliyor. Farenin el tutuşu ve kullanımı, buna en uygun şekilde üretilmiş. Bu da kaliteli bir fare kullanımı anlamına geliyor.

  Ürünün öne çıkan özelliklerinden birisi DPI değeri. Ürünün duyurulan DPI değeri 26.000 olarak açıklandı. 26.000 DPI seviyesi ile beraber model, oldukça yüksek hız sunmaya aday. Hassasiyet değerlerine önem gösterenler için DPI büyük bir ayrıcalık tanıyor. Bundan dolayı yüksek DPI değerleri, farelerin vazgeçilmez özelliklerinden birisi. Alienware AW620M için de durum böyle.

  Ürünün bağlantılarını da incelemek gerekiyor. Model, 2.4 GHz kablosuz bağlantıya olanak tanıyor. Parazitlere karşı güçlü yapıda bulunan fare, geniş bir menzile de yer veriyor. Kablosuz fare kullanımı uygun olmayan alanlarda kablolu desteği de yer alıyor. Bunun için USB Type-C portu tercih edilmiş olmakta.

  AW620M oyuncu faresi, daha birçok özelliğiyle öne çıkmakta. Bu özelliklerinden birisi de şarj özellikleri. Model, tek şarjda 140 saate kadar kullanım ömrü sağlıyor. Bunun yanı sıra ürün için hızlı şarj olanağı da sağlanıyor. 5 dakikalık hızlı şarj ile 10 saate kadar kullanmak mümkün oluyor.

  Mouse için sağlanan özelliklerden birisi de Alienware Command Center yazılımı. Bu uygulama ile birlikte kullanıcılar, 7 farklı tuşu özelleştirebiliyor. Bunun yanı sıra RGB aydınlatma ve efektleri de düzenleyebiliyor.

  Ürünün fiyatı ve çıkış tarihi

  AW620M, güncel olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde 100 dolarlık fiyat etiketine yer veriyor. Diğer ülkelerde ise henüz satışa çıkarılmadı. Ürünün 31 Mart’ta uluslararası tanıtımının yapılması bekleniyor. Diğer ülkelerde kaç dolardan satılacağı ise bilinmiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Philips’ten Yeni Bomba: Oyuncular İçin Yeni Monitörünü Tanıttı!

  Philips'in yeni Evnia 49M2C8900L monitörü, 49 inç QD-OLED paneli, 144Hz yenileme hızı ve geniş bağlantı seçenekleriyle oyunculara üstün performans sunuyor.

  Yeni Game of Thrones Dizisi Geliyor: Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

  Yeni Game of Thrones serisi "A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight" dizisinin başrol oyunları belli oldu.

  iPhone için Alternatif Uygulama Mağazaları: AltStore, SetApp ve Epic Games

  Avrupa Birliği’nde (AB) iPhone kullanıcıları için yeni bir dönem başlıyor. Dijital Piyasalar Yasası (DMA) ile artık Apple, iPhone’larda alternatif uygulama mağazalarına izin vermek zorunda. Bu gelişme, teknoloji devlerinin platformlarında rekabeti artırma

  Google, Play Store için Yeni Yapay Zeka Özelliğini Tanıttı: İşte Detaylar!

  Google Play Store'a eklenen yapay zeka özelliği, uygulama özelliklerini özetleyerek Android kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

  Alienware AW620M Oyuncular için Geliştirildi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et