R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Tesla sözünü tuttu: Türkçe dil güncellemesiyle beraber birkaç yeni özelliği yayınladı!

  Tesla, çok fazla kullanıcıdan gelen Türkçe dil isteğini geri çevirmedi. Yeni bir güncelleme ile beraber internet ortamından arabalara güncelleme gönderdi.

  Tubaunl Tubaunl 22.04.2022 17:47 235 2 dk okuma süresi
  Tesla sözünü tuttu: Türkçe dil güncellemesiyle beraber birkaç yeni özelliği yayınladı!
  Son Düzenleme:

  Kısa süre önce Türkiye pazarına giriş yapmak isteyen Tesla’nın Türkiye’ye olan yatırımları henüz daha devam etmekte. Çok fazla ilgi göre şirketin, bu ilgi doğrultusunda yoğun istek haline gelen Türkçe dil desteği konusunda bir söz vermişti.

  Sözünü tutan Tesla, Türkçe dil desteğini bugün ki gelen güncelleme ile beraber Türkiye kullanıcıları için yayınladığını bir açıklama ile duyurdu. İnternet üzerinden güncelleme alacak şekilde tasarlanan elektrikli araçlar, dil güncellemesiyle beraber birçok iyileştirme ve yeni özelliklere de sahip oldu.

  Tesla, Türkçe dil güncellemesini yayınladı!

  Uzun zamandır bazı kullanıcıların test etmiş olduğu Türkçe dil desteği, bugün gelen güncelleme ile tüm kullanıcılara sunuldu. Müjdeyi ise Tesla çalışanı olan Emir Tunçyürek, Twitter üzerinden “Tüm Tesla modelleri için (MCU2+) Türkçe dil desteği internet üzerinden ek özelliklerle beraber gönderildi” olarak duyurdu.

  Türkçe dil desteğiyle beraber bazı özelliklerde geldi. Aynı zamanda Tesla alt çubuk için bazı özelleştirmeler sağlandı. Bu özellik V.11 güncellemesi ile daha önceden kaldırılan bir özellikti. Alt çubuğa yeni güncelleme ile beraber buz çözme ve silecek gibi koltuk ısıtma çalıştırma kontrolleri eklenebilir.

  Alt çubuğa yeni güncelleme ile buz çözme ve koltuk ısıtma gibi özellikleri ekleyip değiştirmek için, uygulamanın üzerine bir süre basılı tutmanız gerekiyor. Daha sonra istenilen uygulama ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

  Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni güncellemeyi beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Anlaşmazlığı Elon Musk’a Pahalıya Patladı! Yine Tesla Hisselerini Sattı!

  Twitter ile anlaşmazlık sürecindeki Elon Musk, Tesla hissesi sattı. Yayınlanan raporlara göre 7.92 Milyon hisse satışı gerçekleştirdi. İşte 6.9 Milyar Dolar değerdeki satış ve nedeni!

  Lucid Batma Noktasına Geldi! Tesla’nın Rakibi İken Hedeflerde Küçülmeye Gidiyor

  Piyasaya çıktığı ilk dönemde Tesla'nın en güçlü rakibi olarak gösterilen Lucid, 2022'de ciddi krizlerle boğuşuyor.

  Tesla Şu Ana Kadar 3 Milyon Elektrikli Araç Üretti!

  Elon Musk’a ait olan Tesla şirketi, 2008'de üretimine başladığı elektrikli araç sayısını 3 milyona çıkarmayı başardı. Detaylar haberimizde.

  Twitter Yanıt İstemleri (Reply Prompts) özelliği Türkiye'de!

  Twitter, kaba ve agresif dil içeren kullanan üyelerini uyaracağı yeni özelliği yanıt istemlerini Türkiye’de de kullanıma açtı.

  Tesla sözünü tuttu: Türkçe dil güncellemesiyle beraber birkaç yeni özelliği yayınladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et