R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Tesla sözünü tuttu: Türkçe dil güncellemesiyle beraber birkaç yeni özelliği yayınladı!

  Tesla, çok fazla kullanıcıdan gelen Türkçe dil isteğini geri çevirmedi. Yeni bir güncelleme ile beraber internet ortamından arabalara güncelleme gönderdi.

  Tubaunl
  Tubaunl R10 Editörü
  22.04.2022 17:47 1836 2 dk okuma süresi
  Tesla sözünü tuttu: Türkçe dil güncellemesiyle beraber birkaç yeni özelliği yayınladı!
  Son Düzenleme:

  Kısa süre önce Türkiye pazarına giriş yapmak isteyen Tesla’nın Türkiye’ye olan yatırımları henüz daha devam etmekte. Çok fazla ilgi göre şirketin, bu ilgi doğrultusunda yoğun istek haline gelen Türkçe dil desteği konusunda bir söz vermişti.

  Sözünü tutan Tesla, Türkçe dil desteğini bugün ki gelen güncelleme ile beraber Türkiye kullanıcıları için yayınladığını bir açıklama ile duyurdu. İnternet üzerinden güncelleme alacak şekilde tasarlanan elektrikli araçlar, dil güncellemesiyle beraber birçok iyileştirme ve yeni özelliklere de sahip oldu.

  Tesla, Türkçe dil güncellemesini yayınladı!

  Uzun zamandır bazı kullanıcıların test etmiş olduğu Türkçe dil desteği, bugün gelen güncelleme ile tüm kullanıcılara sunuldu. Müjdeyi ise Tesla çalışanı olan Emir Tunçyürek, Twitter üzerinden “Tüm Tesla modelleri için (MCU2+) Türkçe dil desteği internet üzerinden ek özelliklerle beraber gönderildi” olarak duyurdu.

  Türkçe dil desteğiyle beraber bazı özelliklerde geldi. Aynı zamanda Tesla alt çubuk için bazı özelleştirmeler sağlandı. Bu özellik V.11 güncellemesi ile daha önceden kaldırılan bir özellikti. Alt çubuğa yeni güncelleme ile beraber buz çözme ve silecek gibi koltuk ısıtma çalıştırma kontrolleri eklenebilir.

  Alt çubuğa yeni güncelleme ile buz çözme ve koltuk ısıtma gibi özellikleri ekleyip değiştirmek için, uygulamanın üzerine bir süre basılı tutmanız gerekiyor. Daha sonra istenilen uygulama ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

  Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni güncellemeyi beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

  2010'dan bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Razer'dan Yepyeni Arcade Kontrolcü: Razer Kitsune Tanıtıldı!

  Razer Kitsune isimli yeni tuşlu arcade kontrolcüsü, dövüş oyunları için geliştirildi. Bu yeni cihaz, oyunculara hassas hareketler yapma imkanı sağlayacak.

  Twitter Trending Nedir? Twitter Türkiye Gündemi nasıl takip edilir?

  Dijital dünyada, "Twitter Trending nedir?" sorusunun yanıtını merak ediyor musunuz? Bu detaylı ve bilgilendirici rehber, Twitter'da trend olanın ne olduğunu ve bunun nasıl kullanılabileceğini derinlemesine bakacağız.

  Vivo S17 Pro Test Edildi: İşte Akıllı Telefonun Sunduğu Özellikler

  Geekbench'te test edilen Vivo S17 Pro, Vivo S17 serisinin en üst modeli olarak öne çıktı. Telefon, orta sınıf rekabetine iddialı bir şekilde giriş yapacak!

  Yepyeni Dead by Daylight Oyunu Duyuruldu: İşte Yeni Özellikler!

  Supermassive Games'in oyunu Dead by Daylight'ın yeni sürümü yakında çıkacak. Until Dawn'un geliştiricilerinin duyurduğu yeni oyun, oyun severleri büyüleyecek.

  Tesla sözünü tuttu: Türkçe dil güncellemesiyle beraber birkaç yeni özelliği yayınladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et