R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  M2 Pro çipli Mac mini'nin tanıtım tarihi belli oldu!

  Yeni M2 işlemciye sahip Apple Mac mini modellerine yönelik sızıntılar internet ortamında paylaşılmaya devam ediyor. Son sızıntıyla beraber ürünün çıkış tarihi netlik kazandı.

  Tubaunl Tubaunl 22.04.2022 17:45 358 2 dk okuma süresi
  M2 Pro çipli Mac mini'nin tanıtım tarihi belli oldu!
  Son Düzenleme:

  Apple, bir süredir yeni Mac mini modeli üzerinde yoğun çalışmalarına devam ediyordu. Bu bakımdan şirketin Mart ayındaki etkinliği ile beraber Mac mini modelini tanıtması bekleniyordu. Ancak etkinlik sırasında Mac Studio cihazının tanıtımını yaptı. Çok fazla sızıntı haberi henüz bulunmayan M2 Pro çipli Mac mini için yeni bir iddia internet ortamına düştü.

  M2 Pro çipli Mac mini, WWDC 2022’de kendini gösterecek

  Her yıl olduğu gibi bu yılda WWDC etkinliği 6 Haziran 2022 tarihinde düzenlenecek. Daha önce yapılan iki sızıntıya göre Apple, bu etkinlik ile beraber iki farklı MacBook modelinin tanıtımını yapacak. Ancak son gelen haberlere göre o etkinlikte bir yeni ürün daha yer alacak. Son gelen bilgilere bakıldığında M2 Pro çipli Mac mini, 6 Haziran’da düzenlenecek WWDC 2022’de tanıtılacak ürün olarak sızdırıldı.

  Şirketin dizüstü ve mini bilgisayarlara yönelik kullanmış olduğu ARM tabanlı M1 ailesinde çok ciddi bir başarı elde etti. Bu başarıyı korumak adına şirket, M2 ve M2 Pro modellerini kullanıcılara tanıtmak için hazırlıklarına devam ediyor.

  Kısa süre önce elde edilmiş olan bilgiler doğrultusunda Apple, WWDC etkinliği ile beraber 2 adet M1 çip Mac ürünü tanıtacak. Apple sızıntılarıyla tanınan LeaksApplePro, M2 çipli Mac mini ile beraber M2 MacBook Air iddiasıyla yeniden sosyal medyada konuşulmaya başladı.

  Apple’ın M2 Pro çipli mac mini modellerinin WWDC’yi beklemesi elbette takipçileri tarafından garip bir durum olarak algılandı. Çünkü şirketin çok önemli ürünlerini kendi düzenlemiş olduğu etkinliklerde tanıtılması bekleniyordu. Son tanıtımı yapılan MacBook Air ile M1 yongası 10 Kasım 2020’de Apple’ın kendi özel etkinliği ile tanıtılmıştı.

  Peki, sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Redmi Note 12 Pro 4G Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Redmi, 2022 Ekim ayında piyasaya sürdüğü 5G varyantlı Redmi Note 12 Pro modeline 4G varyantını da getiriyor. İşte piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmayan Redmi Note 12 Pro 4G özellikleri ve fiyatı!

  Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

  Instagram'da profil fotoğrafını büyütmek için birçok farklı araç bulunuyor. Bu işlem, Chrome üzerinden yapılabileceği gibi profil fotoğrafı büyütme araçları da tercih edilebilir.

  Oppo A1 Pro Fiyatıyla Birlikte Tanıtıldı! Özellikleri Neler?

  OPPO A1 Pro, vitrindeki yerini almaya başladı. Özellikle kamerasıyla ön plana çıkan cihazın fiyatı ise özelliklerine göre 254 ile 325 dolar aralığında olacak!

  Apple Safari'deki Problemi Çözdü: Kullanıcılar Bu Kelimeleri Tekrar Aratabilecek!

  Apple Safari uygulaması, belirli arama terimleri girildiğinde çökerek ilginç bir hata vermeye başlamıştı. Ancak Apple yetkilileri, kısa sürede sorunu çözdü.

  M2 Pro çipli Mac mini'nin tanıtım tarihi belli oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et