R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  M2 Pro çipli Mac mini'nin tanıtım tarihi belli oldu!

  Yeni M2 işlemciye sahip Apple Mac mini modellerine yönelik sızıntılar internet ortamında paylaşılmaya devam ediyor. Son sızıntıyla beraber ürünün çıkış tarihi netlik kazandı.

  Tubaunl Tubaunl 22.04.2022 17:45 204 2 dk okuma süresi
  M2 Pro çipli Mac mini'nin tanıtım tarihi belli oldu!
  Son Düzenleme:

  Apple, bir süredir yeni Mac mini modeli üzerinde yoğun çalışmalarına devam ediyordu. Bu bakımdan şirketin Mart ayındaki etkinliği ile beraber Mac mini modelini tanıtması bekleniyordu. Ancak etkinlik sırasında Mac Studio cihazının tanıtımını yaptı. Çok fazla sızıntı haberi henüz bulunmayan M2 Pro çipli Mac mini için yeni bir iddia internet ortamına düştü.

  M2 Pro çipli Mac mini, WWDC 2022’de kendini gösterecek

  Her yıl olduğu gibi bu yılda WWDC etkinliği 6 Haziran 2022 tarihinde düzenlenecek. Daha önce yapılan iki sızıntıya göre Apple, bu etkinlik ile beraber iki farklı MacBook modelinin tanıtımını yapacak. Ancak son gelen haberlere göre o etkinlikte bir yeni ürün daha yer alacak. Son gelen bilgilere bakıldığında M2 Pro çipli Mac mini, 6 Haziran’da düzenlenecek WWDC 2022’de tanıtılacak ürün olarak sızdırıldı.

  Şirketin dizüstü ve mini bilgisayarlara yönelik kullanmış olduğu ARM tabanlı M1 ailesinde çok ciddi bir başarı elde etti. Bu başarıyı korumak adına şirket, M2 ve M2 Pro modellerini kullanıcılara tanıtmak için hazırlıklarına devam ediyor.

  Kısa süre önce elde edilmiş olan bilgiler doğrultusunda Apple, WWDC etkinliği ile beraber 2 adet M1 çip Mac ürünü tanıtacak. Apple sızıntılarıyla tanınan LeaksApplePro, M2 çipli Mac mini ile beraber M2 MacBook Air iddiasıyla yeniden sosyal medyada konuşulmaya başladı.

  Apple’ın M2 Pro çipli mac mini modellerinin WWDC’yi beklemesi elbette takipçileri tarafından garip bir durum olarak algılandı. Çünkü şirketin çok önemli ürünlerini kendi düzenlemiş olduğu etkinliklerde tanıtılması bekleniyordu. Son tanıtımı yapılan MacBook Air ile M1 yongası 10 Kasım 2020’de Apple’ın kendi özel etkinliği ile tanıtılmıştı.

  Peki, sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Motorola Razr 2022 ve X30 Pro'nun Yeni Lansman Tarihi Belli Oldu!

  Motorola'nın beklenmedik şekilde ertelenen cihaz tanıtım lansmanının yeni tarihi açıklandı. İşte Motorola'nın "Razr 2022" ve"X30 Pro" modelleri için tanıtım etkinliği tarihi ve özellikleri!

  Amazon Anlaşmalı Taşıyıcı Firma Programı

  Amazon Türkiye'nin son zamanlarda hayata yeni geçen hizmeti, Amazon Anlaşmalı Taşıyıcı Firma Programı sayesinde, satış ortaklarının küçük paketleri adreslerinden teslim alınacak şekilde Amazon Lojistik merkezlerine ulaştırılıyor.

  Twitter Yanıt İstemleri (Reply Prompts) özelliği Türkiye'de!

  Twitter, kaba ve agresif dil içeren kullanan üyelerini uyaracağı yeni özelliği yanıt istemlerini Türkiye’de de kullanıma açtı.

  Apple Mac Pro 2022 Sızdırılan Özellikleri Heyecana Neden Oldu!

  Apple'nin Eylül ayında resmi tanıtımını yapacağı belirtilen yeni "M2 işlemcili" MacBook Pro" modeline dair yeni sızıntılar gerçekleşti.

  Elif 832
  M2 Pro çipli Mac mini'nin tanıtım tarihi belli oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et