R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Pixel Fold’dan Yeni Bilgiler Geldi! İşte Pixel Fold Ekran Özellikleri!

  Google’nin katlanabilir telefon modeli Pixel Fold ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Katlanır akıllı telefon Pixel Fold’a dair özellikler ortaya çıktı. Daha önce yaşanan Pixel Fold sızıntısında “kamera kurulum” bilgileri ortaya çıkmıştı. Yaşanan son sızıntıyla birlikte Google Pixel Fold kamera özellikleri ortaya çıktı. İşte ortaya çıkan Pixel Fold kamera özellikleri!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 15.10.2022 18:14 1411 2 dk okuma süresi
  Google Pixel Fold’dan Yeni Bilgiler Geldi! İşte Pixel Fold Ekran Özellikleri!
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon piyasasına “katlanır telefon” teknolojisini getiren Google, yeni modelle kullanıcıların karşısına çıkacak. Google tarafından geliştirilen “Pixel Fold” modelinin geleceği uzun zamandır biliniyordu. Hatta cihazın geliştirme sürecinde çok fazla sızıntı yaşanmış ve bazı özellikleri şimdiden ortaya çıkmıştı.

  Kısa süre önce yaşanan Pixel Fold sızıntısında, cihazın “kamera kurulumu” ortaya çıkmıştı. Kamera kurulumuna dair önemli bilgiler ortaya çıkan Pixel Fold’da yeni bir sızıntı daha yaşandı. Yaşanan son sızıntıyla birlikte Pixel Fold ekran özellikleri ortaya çıktı. Google, Pixel Fold’da ekranın teknoloji devi Samsung’un kuruluşu “Samsung Display” aracılığıyla alacak.

  Pixel Fold Ekran Özellikleri

  Pixel Fold

  Henüz resmi tanıtımı gerçekleştirilmeyen “Google Pixel Fold”, sızıntıları heyecanlandırmaya devam ediyor. Doğrulanmamış olsa da Pixel Fold’un “OPPO” tarafından geliştirilen “Find N” modeliyle benzer olacak. Bu benzerliğin tasarım yönünden olacağı belirtildi.

  Google’ın, Pixel Fold’da hem iç ekran hem de dış ekran konusunda “Samsung” ile çalışacak. Hatta sızıntıda çözünürlük kalitesi gibi özelliklerde ortaya çıktı. İddialara göre Pixel Fold iç ekranı1840*2208çözünürlük kalitesinde olacağı belirtildi. Ayrıca “123*148 mm” ölçülerinde olacak. Ortalama ekran parlaklığının800 nit”, maksimum ekran parlaklığının ise “1.200 nit” olacağı belirtildi. Katlanır telefonun ekranında “120 Hzyenileme hızı olacak. 

  Ekran boyutu123*148 mm
  Ekran parlaklığı(ortalama)800 nit
  Ekran çözünürlük kalitesi1840*2208
  Ekran parlaklığı(maksimum)1.200 nit
  Ekran yenileme hızı120 Hz

  Pixel Fold Kamera Özellikleri

  Pixel Fold

  Kısa süre önce yaşanan sızıntıda Pixel Fold kamera özellikleri ortaya çıkmıştı. İddialara göre katlanır telefonda 3’lü kamera kurulumu olacak. Buna göre de cihazda 64 MegapikselIMX787” birincil sensör olacak. Ayrıca 12 MegapikselIMX36Ultra Geniş Kamera ve 10.8 MegapikselS5K3J1telefoto sensör olacak.

  Bir diğer iddiaya göre Google Pixel Fold’da “Tensor” işlemciyle gelecek.

  Pixel Fold Ne Zaman Çıkacak?

  Google katlanır telefon Pixel Fold çıkış tarihi de belli oldu. Google, 2023 Mart ayında gerçekleştireceği tanıtım etkinliğiyle cihazın lansmanını yapacak. Ancak bu konuda resmi açıklama bulunmuyor.

  Google Pixel Fold katlanabilir akıllı telefon modeliyle ilgili sizin görüşleriniz neler? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  2023 Opel Astra Electric Duyuruldu! İşte Özellikleri

  2023 Opel Astra Electric tanıtıldı. 2023 yılında piyasada yer alacak olan model, oldukça güçlü özelliklere sahip ve araç, tek şarj ile 416 km mesafeye ulaşıyor.

  Tesla Model 3’ün Yeniden Tasarlanması Kararı Alındı! Yeni Tasarım İle Üretim Maliyetinde Düşüş Yaşanacak!

  Elektrikli araç üreticisi Tesla, Model 3 için tasarım yenileme kararı aldı. Yeni tasarım sayesinde üretim maliyetinin büyük oranda düşmesi bekleniyor!

  Google Pixel Fold’dan Yeni Bilgiler Geldi! İşte Pixel Fold Ekran Özellikleri!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et