R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Müjde Geldi: Oyun Modu, iOS 17 ile iPhone ve iPad'lere Geliyor!

  iOS 17 ile birlikte gelen heyecan verici yeniliklerden biri olan Oyun Modu, iPhone ve iPad kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Oyun Modu, oyun performansını büyük ölçüde artırarak aynı zamanda Bluetooth gecikmesini de minimize ediyor!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  26.07.2023 16:46 1426 1 dk okuma süresi
  Müjde Geldi: Oyun Modu, iOS 17 ile iPhone ve iPad'lere Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Oyun dünyasına adım atanlar için heyecan verici bir haber geldi. iOS 17 ile Oyun Modu geliyor. Apple, macOS 14 Sonoma'da sunduğu bir özelliği, yani sistem ayarlarını otomatik olarak optimize eden Oyun Modu'nu, iOS 17 ile iPhone'lara taşımayı planlıyor. 

  Şu anda Mac bilgisayarlarla sınırlı olan bu özellik, iOS 17 ile iPhone'lara taşınıyor olması ile mobil oyun deneyiminizi tamamen değiştirebilir.

  iOS 17'de Oyun Modu Sürprizi

  Apple, son zamanlarda geliştiriciler için iOS 17 beta 4 sürümünü yayınladı. Her yeni beta sürümünde olduğu gibi bu sürümde de büyük yenilikler yer almasa da sistem kodları arasında keşfedilen bazı ilginç detaylar oldu. Apple'ın iPhone ve iPad'ler için Oyun Modu üzerinde çalıştığı tespit edildi.

  Oyun Modu, oyun performansını artırmak için donanım kaynaklarına öncelik veriyor. Bu, oyunlarınızın daha sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Apple, bu modun Bluetooth gecikmesini önemli ölçüde azalttığını iddia ediyor. 

  iOS 17 Beta 4 Sürümü Geliştiricilere Sunuldu

  Apple, iOS 17 beta 4 sürümünü dün geliştiricilere sundu. Bu güncellemenin yakında, iOS 17 public beta sürümünü yüklemeyi tercih eden kullanıcılar için de yayınlanması bekleniyor. 

  Bu, iPhone kullanıcılarının iOS 17 Oyun Modu'nun heyecanını ve potansiyel faydalarını çok yakında yaşayabilecekleri anlamına geliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  WhatsApp Yenilikleri Devam Ediyor: Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Paylaşımı Kolaylaşacak!

  WhatsApp artık fotoğraf ve video paylaşımlarınızı varsayılan olarak yüksek kalitede yapmanıza olanak tanıyor.

  Müjde Geldi: Oyun Modu, iOS 17 ile iPhone ve iPad'lere Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et