R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Müjde Geldi: Oyun Modu, iOS 17 ile iPhone ve iPad'lere Geliyor!

  iOS 17 ile birlikte gelen heyecan verici yeniliklerden biri olan Oyun Modu, iPhone ve iPad kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Oyun Modu, oyun performansını büyük ölçüde artırarak aynı zamanda Bluetooth gecikmesini de minimize ediyor!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  26.07.2023 16:46 1185 1 dk okuma süresi
  Müjde Geldi: Oyun Modu, iOS 17 ile iPhone ve iPad'lere Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Oyun dünyasına adım atanlar için heyecan verici bir haber geldi. iOS 17 ile Oyun Modu geliyor. Apple, macOS 14 Sonoma'da sunduğu bir özelliği, yani sistem ayarlarını otomatik olarak optimize eden Oyun Modu'nu, iOS 17 ile iPhone'lara taşımayı planlıyor. 

  Şu anda Mac bilgisayarlarla sınırlı olan bu özellik, iOS 17 ile iPhone'lara taşınıyor olması ile mobil oyun deneyiminizi tamamen değiştirebilir.

  iOS 17'de Oyun Modu Sürprizi

  Apple, son zamanlarda geliştiriciler için iOS 17 beta 4 sürümünü yayınladı. Her yeni beta sürümünde olduğu gibi bu sürümde de büyük yenilikler yer almasa da sistem kodları arasında keşfedilen bazı ilginç detaylar oldu. Apple'ın iPhone ve iPad'ler için Oyun Modu üzerinde çalıştığı tespit edildi.

  Oyun Modu, oyun performansını artırmak için donanım kaynaklarına öncelik veriyor. Bu, oyunlarınızın daha sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Apple, bu modun Bluetooth gecikmesini önemli ölçüde azalttığını iddia ediyor. 

  iOS 17 Beta 4 Sürümü Geliştiricilere Sunuldu

  Apple, iOS 17 beta 4 sürümünü dün geliştiricilere sundu. Bu güncellemenin yakında, iOS 17 public beta sürümünü yüklemeyi tercih eden kullanıcılar için de yayınlanması bekleniyor. 

  Bu, iPhone kullanıcılarının iOS 17 Oyun Modu'nun heyecanını ve potansiyel faydalarını çok yakında yaşayabilecekleri anlamına geliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone Ekranlarında Neden Gizli QR Kod Var?

  Apple, iPhone'ların ekranına gizemli bir karekod entegre ediyor. Ekranın derinliklerine kazındığı için çıplak gözle görülmeyen bu QR kodun fonksiyonu nedir?

  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Öğrencilere vergisiz cep telefonu ve bilgisayar başvuru yöntemleri en çok konuşulan konuları arasına girdi. Peki vergisiz telefon ve bilgisayar nasıl alınır?

  Amazon Prime Gaming Ekim Ayı Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu: 1.250 TL Değerinde Heyecan Dolu 6 Oyun Geliyor!

  Amazon Prime Gaming'in Ekim 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Prime Gaming kütüphanesi, bu ay toplam 1250 TL değerindeki 6 yeni oyunu kullanıcılara sunacak!

  Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu: 914 TL Değerinde İki Oyun Hediye Edilecek!

  Epic Games, bu hafta Model Builder ve Soulstice oyunlarını ücretsiz sunuyor. 5 Ekim'e kadar bu fırsatı kaçırmayın ve Epic Games Store'u ziyaret edin!

  Müjde Geldi: Oyun Modu, iOS 17 ile iPhone ve iPad'lere Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et