R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Müjdeyi Verdi: Kişiselleştirilebilir AirPods için Düğmeye Basıldı!

  Kişiselleştirilebilir AirPods, Apple Türkiye'de satışa sunuldu. Gün geçtikçe dünya çapında farklı ülkelerdeki kullanıcıları tarafından yorumlanan cihaza artık Türkiye'deki kullanıcılar da erişebilecek.

  Elif Topçu
  Elif Topçu R10 Editörü
  22.12.2022 16:25 2654 2 dk okuma süresi
  Apple Müjdeyi Verdi: Kişiselleştirilebilir AirPods için Düğmeye Basıldı!
  Son Düzenleme:

  Apple'dan Türkiye'deki kullanıcılarına yenilik haberi geldi. Şirket AirPods, Apple Pencil ve AirTag cihazları için kişiselleştirme hizmetini açtı. Türkiye'deki kullanıcılar için de bu özellik sunulacak! 

  Teknoloji, her yıl bir öncekinden daha da hızlı ve şaşırtıcı biçimde gelişiyor. Hal böyleyken yeni ürünleri ve trendleri takip etmek oldukça zor. Teknoloji meraklıları için ise bu durum hiç fark etmiyor! Özellikle Apple ürünlerine ilgi duyan kullanıcılar için kişiselleştirilmiş cihazlar fikri çok dikkat çekeceğe benziyor.

  Kişiselleştirilebilir Apple ürünleri: AirPods, Apple Pencil ve AirTag

  Kişiselleştirilebilir Apple ürünleri AirPods, Apple Pencil ve AirTag, artık Türkiye’deki Apple müşterileri tarafından da kullanılabilecek. Bu hizmete, cihazlar üzerine yapılacak lazer baskılar sayesinde erişiliyor.

  Apple Store mağazalarından alınan Apple ürünlerine lazer baskı hizmetinin tamamen ücretsiz olarak yapılacağı duyuruldu. Birçok kişinin benzer veya aynı model cihazları kullandığı bugünlerde bu hizmet, işleri oldukça kolaylaştıracak. Lazer baskı hizmetinin yalnızca Apple Store'lardan alınan cihazlarda geçerli olacağı, düşünenlerin göz ardı etmemesi gereken bir gerçek.

  Kendi kişisel Apple cihazına erişmek isteyenlerin de dikkat etmesi gereken bazı noktalar var. Satın almak istediğiniz AirPods modelini sepetinize ekledikten sonra satın alma kısmına geldiğinizde “Ücretsiz lazer baskı ekleyin” seçeneğini mutlaka seçmelisiniz. Bu seçeneği seçtikten sonra, Apple Store'un izin verdiği karakter sayısını geçmeyecek şekilde yazı ve emoji seçebilirsiniz. Seçtiğiniz emojiler AirPods, Apple Pencil ve AirTag cihazlarınıza ücretsiz basılacaktır. 

  Kişiselleştirme özelliği, uzun bir süredir iPad cihazları için kullanılabilir durumdaydı. Bu hizmetin kullanıcılar tarafından oldukça sevilmesi AirPods, Apple Pencil ve AirTag için de kullanılmasının önünü açtı. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Apple, iOS 18 ile Sürpriz Yapacak: Sevilen Duvar Kağıtları Geri Geliyor!

  Apple, iOS 18 ve macOS 15 ile eski iPhone ve Mac duvar kağıtlarını geri getiriyor. Kullanıcılar, nostaljik duvar kağıtlarıyla geçmişe bir yolculuk yapacak.

  Apple Müjdeyi Verdi: Kişiselleştirilebilir AirPods için Düğmeye Basıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et