R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple, iPhone 15 ile Beraber Yeni bir Watch Ultra Tanıtacak

  Apple, iPhone 15 ile birlikte yeni nesil akıllı saatini de sunmaya hazırlanıyor. Söylentilere göre, Apple, yakın gelecekte Watch Ultra 2 modelini de duyuracak!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  26.06.2023 13:47 1371 2 dk okuma süresi
  Apple, iPhone 15 ile Beraber Yeni bir Watch Ultra Tanıtacak
  Son Düzenleme:

  Akıllı saat sektörünün tartışmasız lideri Apple, watchOS işletim sistemine olan bağlılığını sürdürürken bu teknolojiye olan yatırımlarını da kesintisiz devam ettiriyor. 

  Her yıl Watch serisine yeni bir model ekleyerek ürün ailesini güncelleyen şirket, yılın bitimine kadar iddialara göre Watch Ultra modelini yenilemeyi planlıyor.

  Apple Watch 2 Ultra, Gücünü Apple S9 İşlemcisinden Alacak

  Apple hakkındaki bilgileri yakın kaynaklarından edinen Mark Gurman, Power On köşesinde Apple'ın son teknoloji ürünlerinden bahsetti. Gurman'a göre, şirket sonbaharda düzenlenecek bir etkinlikle iki yeni Watch modelini tanıtacak. 

  Bu yeni modellerden biri Watch 9, diğeri ise Watch Ultra 2 olacak. Cihazın tasarımı henüz sızdırılmadı ama büyük olasılıkla Watch Ultra'nın izinden giden bir tasarım sergileyecektir.

  Watch Ultra 2, Önceki Modelden Daha Fazla Sağlık Sensörüne Sahip Olacak

  Bildiğiniz gibi, Apple Watch Ultra, standart modellere kıyasla daha büyük bir kasa ve batarya sunuyor. Ayrıca bu cihaz, standart modellere kıyasla daha büyük bir ekrana, ilave bir tuşa ve daha yüksek kalitede sağlık sensörlerine sahip. Büyük olasılıkla Watch Ultra 2 de benzer bir yapıda olacak.

  Cihazın diğer özellikleri henüz netlik kazanmış olmasa da, Gurman Watch Ultra 2'nin önceki modele kıyasla daha fazla sağlık sensörüne sahip olacağını öngörüyor. Yeni Apple Watch modellerinin, iPhone 15 serisinde kullanılan A15 işlemcisini temel alan Apple S9 işlemcisinden güç alacağı ve bu modellerin Eylül veya Ekim aylarında tanıtılacağı bekleniyor.

  Apple'ın yeni akıllı saati Watch Ultra 2, teknoloji dünyasında büyük bir merakla bekleniyor. Şirketin bu yeni ürünü ile ilgili kesin bilgiler henüz ortaya çıkmamış olsa da, önceki modellere dayanarak yapılan tahminler bile kullanıcıları ve teknoloji tutkunlarını heyecanlandırmaya yetiyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy S25 Serisinden İlk Bilgiler Geldi: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy S25 serisi, yalnızca Exynos 2500 işlemciyle güçlendirilecek. Yeni strateji, teknoloji dünyasında önemli değişikliklere işaret ediyor.

  Google Drive Yeniliklerle Güncellendi: Videolar Artık Daha Akıcı

  Google Drive, yeni özelliklerle beraber güncellendi. Yeni videolar, artık daha akıcı, arama daha kolay, sorgu süreleri uzadı.

  Yapay Zeka Güvenliğinde Yeni Bir Çağ: Morris II Virüsü Alarmı

  Yapay zeka güvenliği tehdit altında. Morris II, ChatGPT ve Google Gemini'yi etkileyen ilk virüs oldu.

  Yeni Nesil Chromecast with Google TV Geliyor: Yeni Bir Çağ Başlıyor!

  Google'ın yeni nesil Chromecast with Google TV'si yakında geliyor. Cihaz, daha fazla depolama, gelişmiş özellikler ve yüksek performans sunacak.

  Apple, iPhone 15 ile Beraber Yeni bir Watch Ultra Tanıtacak

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et