R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Windows 11, iPhone Kullanıcılarını Mutlu Eden İşlevi İle Öne Çıkıyor

  Windows 11 ve iPhone Kullanıcılarına Müjde: KB5023706 Güncellemesi ile iMessage Erişimi Artık Mümkün!

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  15.03.2023 18:39 1324 2 dk okuma süresi
  Windows 11, iPhone Kullanıcılarını Mutlu Eden İşlevi İle Öne Çıkıyor
  Son Düzenleme:

  Windows 11'in iPhone kullanıcılarını sevindirecek özelliği resmi olarak duyuruldu. KB5023706 kodlu güncelleme, iPhone ve Windows 11 bilgisayarlarının iMessage üzerinden bağlantı kurabilmesini sağlıyor. 

  Windows 11 ve iPhone İşbirliği: iMessage Erişimi

  Microsoft, Windows 11 işletim sistemi için yayınladığı KB5023706 kodlu güncelleme ile iPhone kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor. Bu güncelleme sayesinde, iPhone sahipleri Windows 11 bilgisayarları ile iMessage üzerinden bağlantı kurabilecekler. Bu işlev, kullanıcıların iPhone'larından bilgisayarlarına sorunsuz bir şekilde geçiş yapmalarına olanak tanıyacak.

  Phone Link: Windows ve iPhone’ların Buluşma Noktası

  Phone Link uygulaması, Windows 11 ve iPhone cihazların iMessage üzerinden bağlantı kurmasına olanak sağlayan bir araçtır. Bu sayede, kullanıcılar iMessage ile Windows 11 üzerinden mesajlaşabilecek, arama yapabilecek ve bilgisayar ekranında telefonlarından gelen bildirimleri görebilecekler.

  Bluetooth teknolojisi kullanılarak sağlanan bu bağlantı, Windows 11 işletim sistemine sahip Bluetooth destekli bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Phone Link uygulaması, kullanıcı dostu ve basit bir arayüz sunar.

  Windows 11 Üzerinde iMessage Kullanımının Sınırlamaları

  Windows 11'deki iMessage kullanımı ile ilgili bazı kısıtlamalar da bulunmaktadır. İlk olarak, güncellemeyi yükledikten sonra Telefon Bağlantısı özelliğini kullanmak isteyen kullanıcıların, uygulamayı çalıştırarak cihaz tanımlama ekranında iPhone seçmeleri gerekmektedir. Ardından, uygulamanın yönergelerine uyarak cihaz eşleştirmesini tamamlamalılar. Eğer uygulama bilgisayarda bulunmuyorsa, Microsoft Mağazası'ndan indirilebilir.

  KB5023706 Güncellemesinde Başka Yenilikler Neler?

  KB5023706 güncellemesi, sadece iMessage erişimini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda işletim sistemi üzerinde önemli optimizasyonlar ve iyileştirmeler de sunmaktadır. Bu güncelleme, bilinen sorunları çözmeye yönelik çalışmaları ve enerji verimliliği önerileri gibi yeni yardım seçenekleri aracılığıyla "Hızlı Yardım" seçeneklerini geliştirir.

  Windows 11'in erişilebilirlik seçeneklerinde de iyileştirmeler yapılmıştır. Sağ alt köşede bulunan simgeler artık köşeli değil, yuvarlatılmış bir görünüm sunmaktadır. Bu, işletim sisteminin kullanıcı dostu ve modern bir görünüm kazanmasına katkı sağlamaktadır.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Ziyaretçi
   Ziyaretçi 1 hafta önce
   KB5023706 güncellemesi yaptım fakat iPhone - Coming Soon yazıyor

  İlgili İçerikler:

  Apple iPhone 15 Serisinde eSIM Kullanımını Zorunlu Hale Getiriyor

  Apple, iPhone 15 serisi ile birlikte Avrupa'da eSIM kullanımını zorunlu hale getiriyor. Bugün ortaya çıkan sızıntılara göre, önümüzdeki Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerinde esim kullanılacak.

  Windows 12'nin sistem gereksinimleri belirleniyor: En az 8 GB RAM gerekebilir!

  Çoğu kullanıcı henüz Windows 11'e geçmemişken, son zamanlarda Windows 12'nin adını daha sık duymaya başladık. Şimdi de Windows 12'nin sistem gereksinimleri açıklandı.

  Tesla modelleri Türkiye'de Satışa Çıkıyor: Satış Tarihi Açıklandı

  Elektrikli otomobil pazarının lider markalarından Tesla, uzun süredir beklenen Türkiye lansmanı için geri sayıma başladı. Sonunda Tesla, Türkiye'ye adım atacağını resmen duyurdu ve 4 Nisan tarihinde resmi satışların başlayacağını açıkladı.

  Samsung, Üç Kez Katlanabilen Telefon İle Pazarı Sallamaya Hazırlanıyor!

  Katlanabilir telefon pazarının öncüsü Samsung, sürpriz bir model ile karşımıza çıkıyor. Şirketin üç kez katlanabilen bir telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

  Windows 11, iPhone Kullanıcılarını Mutlu Eden İşlevi İle Öne Çıkıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et