R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Türk Telekom ve Starbucks Anlaştı! Starbucks Mağazalarında Hızlı ve Güvenli İnternet Ücretsiz Sunulacak!

  Türk Telekom ile Starbucks arasında yeni anlaşma imzalandı. Türk Telekom, Türkiye genelindeki Starbucks mağazalarına hızlı, kaliteli ve güvenli internet taşıyacak.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  13.05.2022 21:01 2322 2 dk okuma süresi
  Türk Telekom ve Starbucks Anlaştı! Starbucks Mağazalarında Hızlı ve Güvenli İnternet Ücretsiz Sunulacak!
  Son Düzenleme:

  Tüm dünyada olduğu gibi Starbucks Türkiye mağazalarında da misafirlere ücretsiz Wi-Fi hizmeti veriliyor. Şirket bu hizmeti daha kaliteli ve daha güvenli sunabilmek için Türk Telekom ile anlaşma sağladı. Yapılan anlaşmayla birlikte Türk Telekom, Türkiye genelindeki Starbucks mağazalarında ücretsiz Wi-Fi hizmetinin kaliteli, hızı ve güvenli bir şekilde sunulmasını sağlayacak.

  Türk Telekom Wi-Fi Noktalarının Sayısı Artıyor

  Türk Telekom, son yıllarda Türkiye genelindeki Wi-Fi noktalarının sayısının arttırmaya devam ediyor. Özellikle Türkiye genelinde havalimanları, stadyumlar, toplu taşıma araçları(feribot, uçak ve otobüs), restoran ve hatta binlerce açık alanda Wi-Fi noktaları kurdu. Yapılan atılımlar çerçevesinde şirketin Wi-Fi noktaları ağına Starbucks mağazaları da dahil oldu.

  Türkiye’de 50 farklı şehirde 580 mağazayla hizmet veren Starbucks, misafirlerine sunduğu ücretsiz Wi-Fi hizmetini artık Türk Telekom güvencesiyle sunacak.

  Türk Telekom ile Starbucks arasında yapılan anlaşmaya ilişkin olarak Türk Telekom Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Eser açıklamalarda bulundu. Eser;

  Herkes için erişilebilir iletişim’ ilkesi ve ‘insan odaklı’ yaklaşımımızla çözümler sunmaya devam ediyoruz. Özellikle, çevrim içi etkinliklerin arttığı ve birçok şirketin uzaktan çalışma modelini tercih ettiği bu dönemde, teknolojimizi seferber ederek herkesin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

  Eser yaptığı açıklamasının devamında Türkiye’nin farklı lokasyonlarını kapsayan binlerce Wi-Fi noktasına sahip olduklarını ve 1 günde ortalama 30.000 kullanıcı tarafından kullanım gerçekleştirildiği belirtti. Ayrıca açıklamasında bu 30.000 kullanıcının ortala olarak 17 terabayt gibi devasa bir trafik oluşturduğunu da vurguladı. Bu devasa ağlarını büyütmeye devam ettiklerini ve bu doğrultuda da 580 mağazayla hizmet veren Starbucks ile anlaşma sağlandığını da belirtti.

  Türk Telekom’un ücretsiz Wi-Fi noktaları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung’un Akıllı Yüzüğü Geliyor: İşte Galaxy Ring Tasarımı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy Ring, sağlık izleme ve temassız ödeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzüğü firma, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttı.

  Xiaomi Smart Band 8 Pro Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı!

  Xiaomi Smart Band 8 Pro ve Watch S3, Türkiye'de! Şık tasarım, üstün özellikler ve özel fiyatlarla teknoloji tutkunlarını bekliyor.

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Türk Telekom ve Starbucks Anlaştı! Starbucks Mağazalarında Hızlı ve Güvenli İnternet Ücretsiz Sunulacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et