R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Türk Telekom ve Starbucks Anlaştı! Starbucks Mağazalarında Hızlı ve Güvenli İnternet Ücretsiz Sunulacak!

  Türk Telekom ile Starbucks arasında yeni anlaşma imzalandı. Türk Telekom, Türkiye genelindeki Starbucks mağazalarına hızlı, kaliteli ve güvenli internet taşıyacak.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 13.05.2022 21:01 1390 2 dk okuma süresi
  Türk Telekom ve Starbucks Anlaştı! Starbucks Mağazalarında Hızlı ve Güvenli İnternet Ücretsiz Sunulacak!
  Son Düzenleme:

  Tüm dünyada olduğu gibi Starbucks Türkiye mağazalarında da misafirlere ücretsiz Wi-Fi hizmeti veriliyor. Şirket bu hizmeti daha kaliteli ve daha güvenli sunabilmek için Türk Telekom ile anlaşma sağladı. Yapılan anlaşmayla birlikte Türk Telekom, Türkiye genelindeki Starbucks mağazalarında ücretsiz Wi-Fi hizmetinin kaliteli, hızı ve güvenli bir şekilde sunulmasını sağlayacak.

  Türk Telekom Wi-Fi Noktalarının Sayısı Artıyor

  Türk Telekom, son yıllarda Türkiye genelindeki Wi-Fi noktalarının sayısının arttırmaya devam ediyor. Özellikle Türkiye genelinde havalimanları, stadyumlar, toplu taşıma araçları(feribot, uçak ve otobüs), restoran ve hatta binlerce açık alanda Wi-Fi noktaları kurdu. Yapılan atılımlar çerçevesinde şirketin Wi-Fi noktaları ağına Starbucks mağazaları da dahil oldu.

  Türkiye’de 50 farklı şehirde 580 mağazayla hizmet veren Starbucks, misafirlerine sunduğu ücretsiz Wi-Fi hizmetini artık Türk Telekom güvencesiyle sunacak.

  Türk Telekom ile Starbucks arasında yapılan anlaşmaya ilişkin olarak Türk Telekom Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Eser açıklamalarda bulundu. Eser;

  Herkes için erişilebilir iletişim’ ilkesi ve ‘insan odaklı’ yaklaşımımızla çözümler sunmaya devam ediyoruz. Özellikle, çevrim içi etkinliklerin arttığı ve birçok şirketin uzaktan çalışma modelini tercih ettiği bu dönemde, teknolojimizi seferber ederek herkesin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

  Eser yaptığı açıklamasının devamında Türkiye’nin farklı lokasyonlarını kapsayan binlerce Wi-Fi noktasına sahip olduklarını ve 1 günde ortalama 30.000 kullanıcı tarafından kullanım gerçekleştirildiği belirtti. Ayrıca açıklamasında bu 30.000 kullanıcının ortala olarak 17 terabayt gibi devasa bir trafik oluşturduğunu da vurguladı. Bu devasa ağlarını büyütmeye devam ettiklerini ve bu doğrultuda da 580 mağazayla hizmet veren Starbucks ile anlaşma sağlandığını da belirtti.

  Türk Telekom’un ücretsiz Wi-Fi noktaları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Dev bataryalı Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

  Çin üretimindeki yeni tablet Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı. Xiaomi Pad 5 Pro, 10.000 mAh batarya ve 12.4 inç ekrana sahip. Bu yeni modelde birçok özellik üzerinde iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor.

  Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası!

  Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası başlattı. Samsung kullanıcılara bu müjdeli haberi Unpacked 2022 adlı tanıtım etkinliğinde verdi.

  Türk Telekom ve Starbucks Anlaştı! Starbucks Mağazalarında Hızlı ve Güvenli İnternet Ücretsiz Sunulacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et