R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Türk Telekom ve Starbucks Anlaştı! Starbucks Mağazalarında Hızlı ve Güvenli İnternet Ücretsiz Sunulacak!

  Türk Telekom ile Starbucks arasında yeni anlaşma imzalandı. Türk Telekom, Türkiye genelindeki Starbucks mağazalarına hızlı, kaliteli ve güvenli internet taşıyacak.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 13.05.2022 21:01 1598 2 dk okuma süresi
  Türk Telekom ve Starbucks Anlaştı! Starbucks Mağazalarında Hızlı ve Güvenli İnternet Ücretsiz Sunulacak!
  Son Düzenleme:

  Tüm dünyada olduğu gibi Starbucks Türkiye mağazalarında da misafirlere ücretsiz Wi-Fi hizmeti veriliyor. Şirket bu hizmeti daha kaliteli ve daha güvenli sunabilmek için Türk Telekom ile anlaşma sağladı. Yapılan anlaşmayla birlikte Türk Telekom, Türkiye genelindeki Starbucks mağazalarında ücretsiz Wi-Fi hizmetinin kaliteli, hızı ve güvenli bir şekilde sunulmasını sağlayacak.

  Türk Telekom Wi-Fi Noktalarının Sayısı Artıyor

  Türk Telekom, son yıllarda Türkiye genelindeki Wi-Fi noktalarının sayısının arttırmaya devam ediyor. Özellikle Türkiye genelinde havalimanları, stadyumlar, toplu taşıma araçları(feribot, uçak ve otobüs), restoran ve hatta binlerce açık alanda Wi-Fi noktaları kurdu. Yapılan atılımlar çerçevesinde şirketin Wi-Fi noktaları ağına Starbucks mağazaları da dahil oldu.

  Türkiye’de 50 farklı şehirde 580 mağazayla hizmet veren Starbucks, misafirlerine sunduğu ücretsiz Wi-Fi hizmetini artık Türk Telekom güvencesiyle sunacak.

  Türk Telekom ile Starbucks arasında yapılan anlaşmaya ilişkin olarak Türk Telekom Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Eser açıklamalarda bulundu. Eser;

  Herkes için erişilebilir iletişim’ ilkesi ve ‘insan odaklı’ yaklaşımımızla çözümler sunmaya devam ediyoruz. Özellikle, çevrim içi etkinliklerin arttığı ve birçok şirketin uzaktan çalışma modelini tercih ettiği bu dönemde, teknolojimizi seferber ederek herkesin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

  Eser yaptığı açıklamasının devamında Türkiye’nin farklı lokasyonlarını kapsayan binlerce Wi-Fi noktasına sahip olduklarını ve 1 günde ortalama 30.000 kullanıcı tarafından kullanım gerçekleştirildiği belirtti. Ayrıca açıklamasında bu 30.000 kullanıcının ortala olarak 17 terabayt gibi devasa bir trafik oluşturduğunu da vurguladı. Bu devasa ağlarını büyütmeye devam ettiklerini ve bu doğrultuda da 580 mağazayla hizmet veren Starbucks ile anlaşma sağlandığını da belirtti.

  Türk Telekom’un ücretsiz Wi-Fi noktaları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  Epic Games Yılbaşında 25 Oyunu Ücretsiz Verecek!

  Epic Games, bu yılbaşında 25 oyunu ücretsiz verecek. Oyun tutkunları bu yılbaşında 25 farklı oyunu ücretsiz kalıcı olarak alabilecek. İşte Epic Games yılbaşı kampanyasının detayları!

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Google Açıkladı: İnternetin Yüzde 60’ı Kopya İçerikten Oluşuyor

  Google mühendisi, bir etkinlikte kopya içerik konusuna yer verdi. İnternetin neredeyse %60'ının kopya veya yinelenen içeriklerden oluştuğunu dile getirdi.

  Türk Telekom ve Starbucks Anlaştı! Starbucks Mağazalarında Hızlı ve Güvenli İnternet Ücretsiz Sunulacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et