R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Marvel Comic Con Etkinliğinde 2 Yeni Avengers Filmi Müjdesi Verdi!

  Marvel “Phase 4(4.Evre)” için açıkladığı planlarının ardından “5.Evre” ve hatta “6.Evre” için çalışmalara başladı. MCU için “San Diego Comic-Con” etkinliğinde yeni evreler için 2 adet “Avengers(Yenilmezler)” filmini açıkladı. İşte yeni Avengers filmlerinin adı ve vizyon tarihleri!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  24.07.2022 15:03 1953 2 dk okuma süresi
  Marvel Comic Con Etkinliğinde 2 Yeni Avengers Filmi Müjdesi Verdi!
  Son Düzenleme:

  ABD’de düzenlenen klasikleşmiş “San Diego Comic-Con(SDCC)” 2022 etkinliğinde Marvel Studios tarafından sadece 1 saat içerisinde birbirinden önemli projeler açıklandı. Daredevil dizisinin müjdesi, She Hulk fragmanı gibi pek çok önemli açıklamayı yapan şirket, müjdelerine 2 adet yeni Avengers filmini de ekledi.

  Marvel Studios şirketinin lideri “Kevin Feige” tarafından etkinlik çerçevesinde “Marvel Sinematik Evreni(MCU)” evreninin 5.evresinin ardından, 6.evresi planlarına dair açıklamalarda bulundu. Etkinlikde Feige tarafından yapılan açıklamayla MCU 6.evresinde 2 adet yeni Avengers filminin geleceği resmi olarak duyurulmuş oldu.

  2 Yeni Avengers Filmi Geliyor

  Fantastic 4

  Kevin Feige, 1 saatlik etkinlik süresi boyunca açıkladığı sürprizlerine öncelikle 5.evre müjdeleriyle başladı. Daha sonra MCU’nun 6.evresi için sürprizleri bir bir sıralamaya başlayan Feige, yayınlanması planlanan yeni filmler ve bu filmlerin vizyon tarihlerini de açıkladı. Feige’nin yaptığı açıklamalara göre Marvel 6.evre “Fantastic 4” filmiyle başlayacak. Fantastic 4 hikayesini MCU’ya uygun olarak yeni baştan ele alacak film 8.11.2024 tarihinde vizyona girecek. Ayrıca bu filmle birlikte MCU’nun 6.evresi başlamış olacak.

  MCU 6.evrenin diğer filmleri arasında 2 adet Avengers filmi yer alacak. Bu filmlerden ilk 2.05.2025 tarihinde “Avengers: The Kang Dynasty(Yenilmezler: Kang Hanedanı)” adıyla vizyona girecek. İkinci Avengers filmi ise 7.11.2025 tarihinde “Avengers: Secret Wars(Yenilmezler: Gizli Savaşlar)” adıyla vizyona girecek.

  Avengers: The Kang Dynasty

  Açıklamalara göre MCU’nun 6.evresi, önceki evrelere göre daha kısa sürecek ve sadece 1 yılda tamamlanacak.

  Avengers: Secret Wars

  Marvel Studios resmi Twitter hesabı üzerinden 2 yeni Avengers filmine dair paylaşım yapıldı.

  Marvel’in geleceğini açıkladığı 2 Avengers filminin yönetmen koltuğunda kimin oturacağı da merak konusu oldu. Bu noktada “Avengers: Infinity War” ve “Avengers: Endgame” filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan “Russo Kardeşler” öne çıkıyor. 

  Joe Russo” ve “Anthony Russo”, kısa bir süre önce verdikleri röportajda bir tane “Avengers: Secret Wars” filmini çekmekte çok istekli olduklarını açıklamışlardı. Ancak şu an için filmlerin yönetmeninin kim olacağı belli değil.

  Marvel The Multiverse Saga

  Etkinlikte Feige tarafından yapılan açıklamalara göre söz konusu “4.Evre”, “5.Evre” ve “6.Evre” için “The Multiverse Saga” adlandırması yapılıyor. Bu isim Marvel’in “1.Evre”, “2.Evre” ve “3.Evre” aşamalarındaki “Infinity Saga” adının devamı niteliği taşıyor.

  Marvel Studios, gelecek yıllara ilişkin planlarını resmi olarak duyurmuş oldu. Açıklanan 6.evredeki Fantastik Dörtlü filminin oyuncu kadrosu ve yeni Avengers filmlerinde hangi süper kahramanların yer alacağı gibi detaylar henüz belli değil.

  Marvel’in SDCC 2022 etkinliğinde açıkladığı yeni projeleri ve yayınladığı fragmanları nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  STALKER 2’nin Yeni Fragmanı Geldi: Çernobil'in Kalbindeki Heyecan Verici Macera Başlıyor!

  Stalker 2'nin etkileyici fragmanı ortaya çıktı. Unreal Engine 5 teknolojisiyle geliştirilen oyun, dikkat çekici grafikler ile oyuncuları büyüleyecek.

  Yeni Nintendo Switch, Samsung’un OLED Ekranını mı Kullanacak?

  Yeni nesil Nintendo Switch hakkında heyecan verici bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Söylentilere göre Nintendo Switch, Samsung OLED ekran ile donatılacak.

  Windows 12 Geliyor: 2024’ün Haziran Ayında Tanıtılabilir!

  Microsoft'un yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi Windows 12'nin, 2024 Haziran'ında tanıtılması bekleniyor. Yapılan açıklamalar, bu yeni gelişmeyi doğruluyor!

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  Marvel Comic Con Etkinliğinde 2 Yeni Avengers Filmi Müjdesi Verdi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et