R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Marvel Comic Con Etkinliğinde 2 Yeni Avengers Filmi Müjdesi Verdi!

  Marvel “Phase 4(4.Evre)” için açıkladığı planlarının ardından “5.Evre” ve hatta “6.Evre” için çalışmalara başladı. MCU için “San Diego Comic-Con” etkinliğinde yeni evreler için 2 adet “Avengers(Yenilmezler)” filmini açıkladı. İşte yeni Avengers filmlerinin adı ve vizyon tarihleri!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 24.07.2022 15:03 1282 2 dk okuma süresi
  Marvel Comic Con Etkinliğinde 2 Yeni Avengers Filmi Müjdesi Verdi!
  Son Düzenleme:

  ABD’de düzenlenen klasikleşmiş “San Diego Comic-Con(SDCC)” 2022 etkinliğinde Marvel Studios tarafından sadece 1 saat içerisinde birbirinden önemli projeler açıklandı. Daredevil dizisinin müjdesi, She Hulk fragmanı gibi pek çok önemli açıklamayı yapan şirket, müjdelerine 2 adet yeni Avengers filmini de ekledi.

  Marvel Studios şirketinin lideri “Kevin Feige” tarafından etkinlik çerçevesinde “Marvel Sinematik Evreni(MCU)” evreninin 5.evresinin ardından, 6.evresi planlarına dair açıklamalarda bulundu. Etkinlikde Feige tarafından yapılan açıklamayla MCU 6.evresinde 2 adet yeni Avengers filminin geleceği resmi olarak duyurulmuş oldu.

  2 Yeni Avengers Filmi Geliyor

  Fantastic 4

  Kevin Feige, 1 saatlik etkinlik süresi boyunca açıkladığı sürprizlerine öncelikle 5.evre müjdeleriyle başladı. Daha sonra MCU’nun 6.evresi için sürprizleri bir bir sıralamaya başlayan Feige, yayınlanması planlanan yeni filmler ve bu filmlerin vizyon tarihlerini de açıkladı. Feige’nin yaptığı açıklamalara göre Marvel 6.evre “Fantastic 4” filmiyle başlayacak. Fantastic 4 hikayesini MCU’ya uygun olarak yeni baştan ele alacak film 8.11.2024 tarihinde vizyona girecek. Ayrıca bu filmle birlikte MCU’nun 6.evresi başlamış olacak.

  MCU 6.evrenin diğer filmleri arasında 2 adet Avengers filmi yer alacak. Bu filmlerden ilk 2.05.2025 tarihinde “Avengers: The Kang Dynasty(Yenilmezler: Kang Hanedanı)” adıyla vizyona girecek. İkinci Avengers filmi ise 7.11.2025 tarihinde “Avengers: Secret Wars(Yenilmezler: Gizli Savaşlar)” adıyla vizyona girecek.

  Avengers: The Kang Dynasty

  Açıklamalara göre MCU’nun 6.evresi, önceki evrelere göre daha kısa sürecek ve sadece 1 yılda tamamlanacak.

  Avengers: Secret Wars

  Marvel Studios resmi Twitter hesabı üzerinden 2 yeni Avengers filmine dair paylaşım yapıldı.

  Marvel’in geleceğini açıkladığı 2 Avengers filminin yönetmen koltuğunda kimin oturacağı da merak konusu oldu. Bu noktada “Avengers: Infinity War” ve “Avengers: Endgame” filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan “Russo Kardeşler” öne çıkıyor. 

  Joe Russo” ve “Anthony Russo”, kısa bir süre önce verdikleri röportajda bir tane “Avengers: Secret Wars” filmini çekmekte çok istekli olduklarını açıklamışlardı. Ancak şu an için filmlerin yönetmeninin kim olacağı belli değil.

  Marvel The Multiverse Saga

  Etkinlikte Feige tarafından yapılan açıklamalara göre söz konusu “4.Evre”, “5.Evre” ve “6.Evre” için “The Multiverse Saga” adlandırması yapılıyor. Bu isim Marvel’in “1.Evre”, “2.Evre” ve “3.Evre” aşamalarındaki “Infinity Saga” adının devamı niteliği taşıyor.

  Marvel Studios, gelecek yıllara ilişkin planlarını resmi olarak duyurmuş oldu. Açıklanan 6.evredeki Fantastik Dörtlü filminin oyuncu kadrosu ve yeni Avengers filmlerinde hangi süper kahramanların yer alacağı gibi detaylar henüz belli değil.

  Marvel’in SDCC 2022 etkinliğinde açıkladığı yeni projeleri ve yayınladığı fragmanları nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 16.2 Güncellemesiyle Bildirimlerdeki O Sorun Çözülecek!

  Apple, iOS 16.2 güncellemesiyle, iPhone'lardaki eski bildirimlere erişimeme sorununu çözüme kavuşturacak. iPhone kullanıcılarının eski bildirimleri gözden kaçırma sorunu, yeni güncellemeyle tarihe karışıyor.

  DJI’dan Yeni Drone Geliyor! İşte DJI Mini 3 Özellikleri ve Fiyatı!

  DJI, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü DJI Mini 3 Pro modelinin standart versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni drone modeli DJI Mini özellikleri ve fiyatı da ortaya çıktı.

  Redmi Note 12 Pro 4G Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Redmi, 2022 Ekim ayında piyasaya sürdüğü 5G varyantlı Redmi Note 12 Pro modeline 4G varyantını da getiriyor. İşte piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmayan Redmi Note 12 Pro 4G özellikleri ve fiyatı!

  Epic Games’ten Bu Hafta 2 Oyun Hediye

  Epic Games, geleneksel haftalık ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta 2 oyun ücretsiz alınabiliyor. Epic Games Kütüphanesi'ne ücretsiz kalıcı olarak eklenebilecek o oyunlar ve sistem gereksinimleri!

  Marvel Comic Con Etkinliğinde 2 Yeni Avengers Filmi Müjdesi Verdi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et