R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  3 Body Problem Dizisinden Beklenen Müjde Geldi

  Netflix'in mart ayında izleyicisiyle buluşturduğu bilim-kurgu dizisi 3 Body Problem'ın geleceği sonunda netleşti. Çinli yazar Liu Cixin'in ödüllü bilim-kurgu romanından uyarlanan bu dizi, 21 Mart'ta ilk sezonuyla dikkat çekmişti. Netflix, bugün yaptığı açıklamada dizinin ikinci sezon onayını resmen duyurdu ve hayranlarını sevindirdi.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  16.05.2024 09:25 1147 3 dk okuma süresi
  3 Body Problem Dizisinden Beklenen Müjde Geldi
  Son Düzenleme:

  3 Body Problem'ın İkinci Sezonu Onaylandı

  Netflix, mart ayında izleyici ile buluşturduğu bilim-kurgu dizisi 3 Body Problem'ın geleceği hakkında nihayet beklenen açıklamayı yaptı. Çinli bilim-kurgu yazarı Liu Cixin'in ödüllü romanı Üç Cisim Problemi'nden uyarlanan bu dizi, 21 Mart'ta izleyicilerle buluşmuştu. Büyük bir bütçeyle hayata geçirilen dizi, izleyicilerden yoğun ilgi gördü. 3 Body Problem beklenenin aksine sansasyonel bir çıkış yapmamış olsa da sonraki haftalarda izleyici kitlesini artırarak kayda değer izlenme rakamlarına ulaştı. Bu başarı, dizinin ikinci sezon şansını da artırdı.

  Netflix'ten Sevindirici Açıklama: İkinci Sezon Onayı Geldi

  Nitekim Netflix, bugün kısa bir video yayınlayarak sevilen diziye ikinci sezon onayı verdiğini resmen duyurdu. Ancak, ikinci sezon için henüz bir yayın tarihi açıklanmadı. 3 Body Problem dizisinin ikinci sezonu, yine Game of Thrones'un yaratıcıları D.B. Weiss ve David Benioff ile Alexandre Woo tarafından hazırlanacak.

  3 Body Problem, uzun yıllara ve farklı coğrafyalara yayılan karmaşık bir hikâye anlatıyor. Dizinin ilk sezonu, 60'lı yıllarda Çin'de yaşayan genç bir kadının aldığı bir kararın, günümüzde tüm Dünya'nın kaderini nasıl etkilediğini ele alıyordu. Dünya'nın birkaç yüz yıl içinde uzaylı bir ırk tarafından istila edileceğini öğrenen insanlık, yeni sezonda bu istilaya hazırlanmaya ve mümkünse durdurmaya çalışacak.

  3 Body Problem dizisi neden bu kadar popüler?

  3 Body Problem dizisi, Çinli yazar Liu Cixin'in ödüllü romanından uyarlanmış olması ve Game of Thrones'un yaratıcıları tarafından hazırlanması nedeniyle büyük ilgi gördü. Karmaşık ve sürükleyici hikayesi izleyicileri ekran başına çekiyor.

  Dizinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak?

  Netflix, 3 Body Problem dizisinin ikinci sezon onayını verdiğini duyurdu ancak henüz bir yayın tarihi açıklanmadı.

  3 Body Problem dizisinin konusu nedir?

  3 Body Problem, uzun yıllara ve farklı coğrafyalara yayılan karmaşık bir hikâye anlatıyor. Dizinin ilk sezonunda, 60'lı yıllarda Çin'de yaşayan genç bir kadının aldığı kararın günümüzde tüm Dünya'nın kaderini nasıl etkilediği anlatılıyor. İkinci sezonda ise insanlık, uzaylı bir ırkın Dünya'yı istila etme tehdidine karşı mücadele verecek.

  Dizinin yapımcıları kimlerdir?

  3 Body Problem dizisinin yapımcıları, Game of Thrones'un yaratıcıları olan D.B. Weiss ve David Benioff ile birlikte Alexandre Woo'dur.

  Dizinin ilk sezonu nasıl bir başarı elde etti?

  3 Body Problem dizisi, ilk sezonunda beklenenin aksine sansasyonel bir çıkış yapmasa da sonraki haftalarda izleyici kitlesini artırarak kayda değer izlenme rakamlarına ulaştı. Bu başarı, dizinin ikinci sezon şansını artırdı.

  3 Body Problem dizisinin uyarlama süreci nasıl oldu?

  3 Body Problem dizisi, Çinli bilim-kurgu yazarı Liu Cixin'in Üç Cisim Problemi adlı ödüllü romanından uyarlanmıştır. Bu uyarlama süreci, yüksek bütçeli ve özenli bir yapım süreciyle hayata geçirilmiştir.

  İkinci sezonda bizi neler bekliyor?

  İkinci sezonda, insanlık uzaylı bir ırkın Dünya'yı istila etme tehdidine karşı hazırlık yapacak ve bu istilayı durdurmak için mücadele edecektir. Yeni sezonda da karmaşık ve sürükleyici bir hikaye izleyicileri bekliyor.

  3 Body Problem dizisi hangi platformda yayınlanıyor?

  3 Body Problem dizisi, popüler dijital yayın platformu Netflix üzerinden izleyicilerle buluşmaktadır.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft’un Yeni Yapay Zekası Phi-3-Vision: Beklentilerin Üzerinde Performans Gösteriyor!

  Microsoft'un yeni yapay zekası Phi-3-Vision, dil ve görme yeteneklerini birleştirerek rakiplerinden üstün performans sergiliyor. İşte modelin detayları ve yenilikleri!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'dan Yeni Görüntüler Geldi: İşte Sızdırılan Görseller!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın Temmuz ayında tanıtılacak yeni tasarımı ve özellikleri sızdırıldı. Daha kalın UTG cam, yeni tasarım ve ince yapı dikkat çekiyor.

  Yeni Nokia 3210, Çıktığı An Tükendi: 31 Mayıs’ta Yeni Stok Geliyor!

  HMD'nin 25. yıl dönümünde yenilenen Nokia 3210 büyük ilgi görerek stoklar tükendi. 31 Mayıs'ta yeniden satışa çıkacak, alternatif olarak Nokia 220 4G öneriliyor.

  ŞOK Marketlerinde Teknoloji Ürünleri İndirimi: PS5 Slim ve Redmi Note 13 Pro

  18 Mayıs tarihinde ŞOK marketler zinciri, teknoloji meraklılarını heyecanlandıracak bir kampanya başlatıyor. Diskli PS5 Slim oyun konsolu, TCL akıllı televizyon, Philips espresso makinesi ve Redmi Note 13 Pro akıllı telefon gibi birçok teknoloji ürünü sat

  3 Body Problem Dizisinden Beklenen Müjde Geldi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et