R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Galaxy AI, Türkçe Dil Seçeneğine Kavuşuyor!

  Samsung Galaxy AI, bugün itibariyle Arapça, Endonezce ve Rusça olmak üzere üç yeni dil desteğini kullanıcılarına sunmaya başladı. Yıl sonuna dek toplam on dil desteğine ulaşmayı hedefleyen Galaxy AI, bu diller arasına Türkçe'yi de ekleyecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.04.2024 16:13 1333 2 dk okuma süresi
  Galaxy AI, Türkçe Dil Seçeneğine Kavuşuyor!
  Son Düzenleme:

  Samsung, teknoloji dünyasını şekillendiren yeniliklerine bir yenisini daha ekleyerek Galaxy AI özelliğini 10 yeni dil ile güncelleyeceğini açıkladı. Bu diller arasında Türkçe de bulunuyor ve yıl sonuna kadar kullanıcıların hizmetine sunulmuş olacak.

  Samsung'dan Dil Çeşitliliğine Büyük Adım

  Samsung, yapay zeka alanındaki gelişmeleriyle dikkat çeken Galaxy AI servisini genişletme yolunda önemli bir adım attı. Şirket, mevcut dil seçeneklerinin yanı sıra Arapça, Endonezce ve Rusça gibi dilleri bu yıl içerisinde sisteme dahil etmeyi planlıyor. Ayrıca, Avustralya İngilizcesi, Kantonca ve Kanada Fransızcası gibi diller de bahar aylarında kullanıcılarla buluşacak. Yılın sonlarına doğru ise Rumence, Türkçe, Felemenkçe ve İsveççe gibi dillerin de eklenmesi bekleniyor.

  Yeni Diller Nasıl Eklenecek?

  Galaxy AI'ın dil desteğinin genişletilmesi, işletim sistemi güncellemesi benzeri bir süreç izleyerek, Ayarlar uygulaması üzerinden yapılacak bir güncelleme ile gerçekleştirilecek. Eğer Samsung cihazınız Galaxy AI'yi zaten destekliyorsa, bu yeni dillerin eklenmesi ile birlikte cihazınızda kullanıma sunulacak.

  Samsung'un dil desteği genişletme kararı ne zaman alındı?

  Samsung'un bu stratejik hamlesi, global pazardaki kullanıcı deneyimini iyileştirme çabası çerçevesinde şekillendi ve son birkaç ay içerisinde resmi olarak duyuruldu.

  Bu yeni diller kullanıcıya nasıl sunulacak?

  Yeni dil seçenekleri, cihazın Ayarlar menüsünden erişilebilen bir güncelleme ile sunulacak. Bu güncelleme, mevcut işletim sistemi sürümünüzü de güncelleyerek yeni dilleri entegre edecek.

  Bu dil desteği tüm Samsung modellerinde mi geçerli olacak?

  Şimdilik bu güncellemenin sadece Galaxy S24 serisi ve belirli Samsung modellerinde geçerli olacağı biliniyor. Ancak ilerleyen dönemlerde daha fazla modelin bu güncellemeyi desteklemesi bekleniyor.

  Yeni dil desteğiyle birlikte hangi yenilikler sunulacak?

  Yeni dil desteğinin yanı sıra, Samsung'un yapay zeka tabanlı sesli asistan özelliklerinde de iyileştirmeler yapması bekleniyor. Bu, kullanıcıların kendi dillerinde daha doğal ve etkileşimli deneyimler yaşamasını sağlayacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Ring Geliyor: 9 Farklı Boyut Seçeneği Olacak!

  Samsung, ilk akıllı yüzüğü Galaxy Ring'i, 9 farklı boyut ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle 10 Temmuz'daki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacak.

  Snapdragon X Elite İşlemcili Galaxy Book 4 Edge Serisi Geliyor: İşte Özellikleri!

  Samsung'un yeni Galaxy Book 4 Edge serisi, Snapdragon X Elite işlemcisi ve 3K OLED ekranıyla geliyor. Yüksek performans ve üstün görüntü kalitesi sunacak.

  Samsung Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch FE FCC'de Listelendi: İşte Özellikleri!

  Samsung, Temmuz ayında Galaxy Watch 7 ve uygun fiyatlı Galaxy Watch FE'yi tanıtacak. FCC'de listelenen modellerin özellikleri ve detayları ortaya çıktı.

  Samsung Galaxy S25 Ultra’nın Kamera ve Ekran Tasarımı Sızdırıldı!

  Samsung, Galaxy S24 Ultra ile Android pazarında üstünlük sağlarken, Galaxy S25 Ultra hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Sızdırılan bilgilere göre, Galaxy S25 Ultra'nın kamera ve ekran tasarımı kullanıcıları heyecanlandıracak gibi görünüyo

  Galaxy AI, Türkçe Dil Seçeneğine Kavuşuyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et