R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT ile Emlak Sektöründe Devrim: Kiralık ve Satılık Evler Artık Daha Kolay Bulunabilecek!

  Yeni Zillow ChatGPT eklentisi artık sadece seçili birkaç ChatGPT kullanıcısı tarafından kullanılabilir hale getirildi. Bu eklenti, ev arayan kullanıcılara özel bir hizmet sunarak ev bulmalarına yardımcı olacak. Bu özel hizmet, ChatGPT'nin gelişmiş yapay zeka teknolojisi sayesinde, kullanıcıların tercihlerine göre en uygun evleri önermektedir. Bu özelliği kullanmak isteyen kullanıcılar, Zillow hesaplarına giriş yaparak eklentiye erişebilirler.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  03.05.2023 14:40 2519 2 dk okuma süresi
  ChatGPT ile Emlak Sektöründe Devrim: Kiralık ve Satılık Evler Artık Daha Kolay Bulunabilecek!
  Son Düzenleme:

  Yapay zeka alanında devrim niteliğinde çalışmalar yürüten ChatGPT, emlak sektöründe de büyük değişikliklere öncülük etmeye hazırlanıyor. Eski Microsoft yöneticileri ve Expedia'nın kurucuları olan Rich Barton ve Lloyd Frink tarafından 2006 yılında kurulan emlak devi Zillow, ChatGPT ile iş birliğine giderek sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

  ChatGPT Emlak Sektörüne Adım Atıyor

  Zillow, kullanıcıların ChatGPT aracılığıyla istedikleri özelliklere sahip bir mülk arayabilecekleri bir eklenti üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Zillow ChatGPT eklentisi sayesinde kullanıcılar, aramak istedikleri mülkün konumunu, fiyatını ve yatak odası sayısını gibi kriterleri belirterek, uygun seçeneklere ulaşabilecekler.

  Verimli Yapay Zeka ve Geleceğin Teknolojisi

  Zillow CTO'su David Beitel, ChatGPT'nin insanların bilgi arama yöntemlerini değiştireceğine inandıklarını ve OpenAI teknolojisiyle daha fazla yenilikçi projeler geliştirmeyi planladıklarını ifade etti.

  ChatGPT'nin Emlak Sektöründeki Potansiyeli

  ChatGPT'nin emlak sektörüne girmesi, kullanıcıların ilerleyen dönemlerde daha uygun fiyatlı evler bulmalarına yardımcı olabilir. Bunun için tüm konumları kapsayan online listeler oluşturulması gerekmektedir. Zillow, ABD'de büyük bir firma olsa da, kullanıcıların neden doğrudan Zillow yerine ChatGPT'yi kullanacakları konusunda soru işaretleri bulunuyor.

  Zillow ChatGPT Eklentisi Test Aşamasında

  Zillow ChatGPT eklentisi şu an için sınırlı sayıda kullanıcı tarafından test edilmekte olup, alfa test aşamasında bulunuyor. Henüz tamamlanmamış olan bu ürün, emlak sektöründe yapay zeka kullanımının geleceği için büyük bir adım niteliğindedir.

  Emlak sektöründe yaşanacak olan bu devrim, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırarak, ev arama süreçlerini hızlandırmayı ve daha verimli hale getirmeyi amaçlıyor. ChatGPT ve Zillow iş birliği sayesinde, sektördeki değişim rüzgarları daha da güçlenecek ve teknolojinin emlak alanındaki etkisi artarak devam edecektir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  ChatGPT ile Emlak Sektöründe Devrim: Kiralık ve Satılık Evler Artık Daha Kolay Bulunabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et