R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Çalışmalar Başladı: YouTube Music İçin Karaoke Özelliği Geliyor!

  YouTube Music Karaoke özelliğine kavuştu. Yeni özellik ile beraber kullanıcılar müzik söyleyip eğlenceli vakitler geçirebiliyor olacak. İşte detaylar!

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  26.12.2022 16:58 3291 2 dk okuma süresi
  Çalışmalar Başladı: YouTube Music İçin Karaoke Özelliği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  YouTube Music uygulaması, kullanıcıların müzik dinlemesi için geliştirilen bir yazılım. Bu platform ile beraber dinleyiciler, yalnızca müzik dinlemekle kalmıyor. Aynı zamanda müziği arka planda da dinleyebiliyor. Bunun yanı sıra müziği indirme ve sonradan dinleme özelliği de mevcut. Reklamsız deneyim de sunan uygulama, çeşitli şeylere de yer vermekte. Yeni eklenen özelliklerden birisi karaoke olarak yer alıyor.

  YouTube Music Karaoke uygulamasına yeni özellik ekleniyor

  Henüz yeni geliştirilen bir özelliğe göre YouTube Music uygulamasına bir yenilik eklendi. Bu yeniliğe göre kullanıcılar, karaoke yapabiliyor olacak. Henüz akıllı televizyon uygulamasında karşımıza çıkan bu özellik, mobile gelmemiş durumda. Yeni özelliğe göre bir müzik seçildikten sonra karaoke modunda başlatılabiliyor.

  Karaoke modu aktif olduğunda ekranın sağ kısmında müzik bilgisi yer alıyor. Burada müzik kapağı, müzik ismi ve sanatçı adı yer alıyor. Sol sekmede ise müzik sözleri sırayla akıyor. Sözlere sıra geldiğinde o sözler vurgulu bir şekilde gösteriliyor. Müzik bittiğinde ise söz yazarları ekranda yer alıyor. Bu özellik yalnızca şarkı sözlerinin paylaşıldığı müziklerde geçerli.

  YouTube Music Karaoke henüz mobil platformlarda yer almıyor. Yalnızca akıllı televizyonlara eklenmiş durumda. Uygulamaya eklenen özelliğin gelecekte mobil uygulamada da yer alması beklenmekte.

  YouTube Music Karaoke nedir?

  YouTube Music uygulamasına eklenen yeni bir özellik olan karaoke, merak ediliyor. Karaoke, insanların müzik söylemesini sağlayan ve sözlere göre ilerlemesi için geliştirilen bir oyun. Örneğin belirli bir müzik seçiliyor. Bu müzik sözsüz bir şekilde çalışıyor. Ardından insanlar, müziğe göre sözleri söylüyor. YouTube Music’e eklenen özellik de bu doğrultuda çalışıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube Reklam Engelleme Dönemi Tamamen Sona Eriyor!

  YouTube, reklam engelleyicilere karşı sunucu tabanlı reklam enjeksiyonunu test ediyor. Bu yeni yöntemle reklam engellemek neredeyse imkansız hale gelecek.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  Apple, iOS 18 ile Sürpriz Yapacak: Sevilen Duvar Kağıtları Geri Geliyor!

  Apple, iOS 18 ve macOS 15 ile eski iPhone ve Mac duvar kağıtlarını geri getiriyor. Kullanıcılar, nostaljik duvar kağıtlarıyla geçmişe bir yolculuk yapacak.

  Valorant, Çok Yakında PS5 ve Xbox Konsollara Geliyor!

  Valorant, 14 Haziran'da PS5 ve Xbox Series X/S konsollarda sınırlı beta sürümüyle oyuncularla buluşuyor. Konsol sürümünde çapraz oyun özelliği de mevcut.

  Çalışmalar Başladı: YouTube Music İçin Karaoke Özelliği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et