R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'ta Yenilik Rüzgarları: Yeni Metin Biçimlendirme Seçenekleri Test Ediliyor!

  WhatsApp, Android ve iOS beta kullanıcıları için test ettiği yeni metin biçimlendirme seçeneklerini yakında tüm kullanıcılara açacak!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  14.01.2024 14:27 2893 1 dk okuma süresi
  WhatsApp'ta Yenilik Rüzgarları: Yeni Metin Biçimlendirme Seçenekleri Test Ediliyor!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, kullanıcı deneyimini zenginleştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. Meta bünyesindeki bu popüler mesajlaşma uygulaması, 2016'dan bu yana sunduğu metin biçimlendirme özelliklerine yeni seçenekler eklemek üzere. Şimdilik beta programına kayıtlı Android ve iOS kullanıcıları için test edilen bu yenilikler, yakında tüm kullanıcılara sunulacak.

  WhatsApp'ta Mesajlaşma Deneyimini Yükselten Yenilikler

  Son raporlara göre WhatsApp'ın beta uygulamasının en güncel sürümleri olan Android için 2.24.2.9 ve iOS için 23.21.1.75, kullanıcılara daha fazla metin biçimlendirme alternatifi sunuyor. Bu yeni özellikler arasında, mesajlarda belirli bölümleri '>' işareti ile vurgulama, '-' veya '*' işaretleri kullanarak madde işaretli listeler oluşturma ve numaralandırılmış listeler için mesajın başına sayı ekleyebilme bulunuyor. Bu yenilikler, kullanıcıların mesajlarını daha etkili ve görsel açıdan çekici hale getirme imkânı tanıyor.

  Şu anda sadece beta kullanıcılarına açık olan bu özelliklerin, önümüzdeki haftalarda WhatsApp'ın tüm kullanıcılarına sunulması planlanıyor. Bu gelişme, WhatsApp'ın kullanıcılarına sunduğu iletişim olanaklarını genişletiyor ve mesajlaşma deneyimini daha interaktif hale getiriyor. Kullanıcılar, bu yeni metin biçimlendirme seçenekleriyle iletişimlerini daha renkli ve ifade gücü yüksek bir hale getirebilecekler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  macOS Sequoia Güncellemesi: İşte Safari'ye Gelecek Yenilikler!

  Apple'ın macOS Sequoia güncellemesi, Safari'ye yeni özellikler ekleyerek deneyimi geliştiriyor. Yenilikler arasında Öne Çıkanlar ve Video Görüntüleyici modları var.

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  WhatsApp'ta Yenilik Rüzgarları: Yeni Metin Biçimlendirme Seçenekleri Test Ediliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et