R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'ta Yenilik Rüzgarları: Yeni Metin Biçimlendirme Seçenekleri Test Ediliyor!

  WhatsApp, Android ve iOS beta kullanıcıları için test ettiği yeni metin biçimlendirme seçeneklerini yakında tüm kullanıcılara açacak!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  14.01.2024 14:27 1840 1 dk okuma süresi
  WhatsApp'ta Yenilik Rüzgarları: Yeni Metin Biçimlendirme Seçenekleri Test Ediliyor!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, kullanıcı deneyimini zenginleştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. Meta bünyesindeki bu popüler mesajlaşma uygulaması, 2016'dan bu yana sunduğu metin biçimlendirme özelliklerine yeni seçenekler eklemek üzere. Şimdilik beta programına kayıtlı Android ve iOS kullanıcıları için test edilen bu yenilikler, yakında tüm kullanıcılara sunulacak.

  WhatsApp'ta Mesajlaşma Deneyimini Yükselten Yenilikler

  Son raporlara göre WhatsApp'ın beta uygulamasının en güncel sürümleri olan Android için 2.24.2.9 ve iOS için 23.21.1.75, kullanıcılara daha fazla metin biçimlendirme alternatifi sunuyor. Bu yeni özellikler arasında, mesajlarda belirli bölümleri '>' işareti ile vurgulama, '-' veya '*' işaretleri kullanarak madde işaretli listeler oluşturma ve numaralandırılmış listeler için mesajın başına sayı ekleyebilme bulunuyor. Bu yenilikler, kullanıcıların mesajlarını daha etkili ve görsel açıdan çekici hale getirme imkânı tanıyor.

  Şu anda sadece beta kullanıcılarına açık olan bu özelliklerin, önümüzdeki haftalarda WhatsApp'ın tüm kullanıcılarına sunulması planlanıyor. Bu gelişme, WhatsApp'ın kullanıcılarına sunduğu iletişim olanaklarını genişletiyor ve mesajlaşma deneyimini daha interaktif hale getiriyor. Kullanıcılar, bu yeni metin biçimlendirme seçenekleriyle iletişimlerini daha renkli ve ifade gücü yüksek bir hale getirebilecekler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft’dan Dev Adım: Windows 11'de WiFi 7 Desteğini Test Ediyor!

  Windows 11, WiFi 7 desteğiyle internet deneyimini yüksek hız, düşük gecikme ve üstün güvenlikle yeniden tanımlıyor.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Google Chrome, Yapay Zeka Destekli Yazma Asistanını Test Ediyor!

  Google, Chrome'da 'Yazmama Yardım Et' adı verilen yenilikçi bir yapay zeka destekli özelliği deniyor. Bu özellik, metin oluşturmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  WhatsApp'ta Yenilik Rüzgarları: Yeni Metin Biçimlendirme Seçenekleri Test Ediliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et