R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'ta Devrim: Orijinal Kalitede Resim ve Video Paylaşımı Yapılabilecek!

  WhatsApp'ın daha önce sunduğu HD paylaşım özelliğinin ardından, artık resim ve video içeriklerini orijinal kalitelerinde paylaşabilme imkanı sunuluyor. Bu yeni özellik, ilk etapta iOS kullanıcıları için kullanıma sunulacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  05.12.2023 16:38 1817 1 dk okuma süresi
  WhatsApp'ta Devrim: Orijinal Kalitede Resim ve Video Paylaşımı Yapılabilecek!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, iOS kullanıcıları için büyük bir yenilik getiriyor: Artık fotoğraf ve videolar orijinal kalitelerinde paylaşılabilecek. WABetaInfo'nun bildirdiğine göre WhatsApp'ın iOS versiyonu için 23.24.73 güncellemesi ile gelen bu özellik, kullanıcıların medyalarını (resim veya video) dosya formatında ve WhatsApp orijinal kalitede medya paylaşımı özelliği ile göndermelerine imkan tanıyor.

  Bu, kullanıcıların artık fotoğraflarını ve videolarını belge olarak göndererek kalite kaybını önlemelerine olanak sağlıyor. Kasım ayında küçük bir kullanıcı grubu tarafından test edilen bu özellik, şimdi tüm iOS kullanıcıları için kullanıma sunuluyor.

  Android Kullanıcıları İçin de Kapıda!

  Bu yenilik sadece iOS kullanıcılarına özgü değil; WhatsApp, aynı özelliği Android kullanıcıları için de test ediyor. Bu, Android cihaz sahipleri için de orijinal kalitede medya paylaşımının yakın zamanda mümkün olabileceğinin bir işareti.

  Önceden WhatsApp üzerinden yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video göndermek için dosya uzantısını manuel olarak değiştirmek gerekiyordu. Ancak bu yeni özellik, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak ve daha kaliteli bir medya paylaşım deneyimi sunacak.

  2 GB'a Kadar Dosya Paylaşımı

  Bu özellikle birlikte gönderilebilecek dosyalar için belirlenen sınır 2 GB. Bu, kullanıcıların daha büyük dosyaları sorunsuz bir şekilde gönderebilmelerine olanak tanıyor. Sohbet esnasında "+" işaretine dokunup "Belge"yi ve ardından "Fotoğraf veya Video Seç"i seçerek bu özelliğe erişebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  WhatsApp Yenilikleri Devam Ediyor: Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Paylaşımı Kolaylaşacak!

  WhatsApp artık fotoğraf ve video paylaşımlarınızı varsayılan olarak yüksek kalitede yapmanıza olanak tanıyor.

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  PlayStation Portal Türkiye’de: Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Sony Türkiye garantisi altında ve Bilkom güvencesiyle piyasaya sürülecek olan PS Portal'ın Türkiye'deki satış fiyatı ve lansman tarihi duyuruldu.

  WhatsApp'ta Devrim: Orijinal Kalitede Resim ve Video Paylaşımı Yapılabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et