R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter'da (X) Beğeniler Gizlenebilecek: İşte Detaylar!

  Elon Musk, eski adıyla Twitter olan X platformunda yeniliklere devam ediyor. Son olarak, kullanıcı profillerinde herkese açık beğenilerin artık görünmeyeceğini açıkladı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.05.2024 15:38 1179 2 dk okuma süresi
  Twitter'da (X) Beğeniler Gizlenebilecek: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  Elon Musk, sosyal medya platformu X'in (Twitter) kullanıcıların profil sayfalarında herkese açık "beğenileri" göstermeyeceklerini açıkladı. Peki, bu değişikliğin arkasında ne var?

  X Platformunda Beğeniler Gizlenecek

  Elon Musk, Twitter'ın gelecekte kullanıcıların herkese açık beğenilerini gizleyeceğini duyurdu. Bu değişiklik, özellikle yanlış davranışları teşvik eden beğenilerin etkisini azaltmayı hedefliyor. Çoğu kullanıcı, trollerden gelen misillemelerden korktuğu veya kamuoyundaki imajlarını korumak için provokatif içerikleri beğenmekten çekiniyordu. Bu yeni düzenleme ile kullanıcılar, kimin göreceği konusunda endişe duymadan paylaşımları beğenebilecek.

  Algoritma Nasıl Etkilenecek?

  Kullanıcılar, beğeni sayısını artırdıkça Sizin İçin algoritmasının daha iyi çalışacağı belirtiliyor. Böylece kullanıcılar daha fazla paylaşımı gönül rahatlığıyla beğenebilecek ve bu da algoritmanın daha hassas ve kişisel öneriler sunmasına yardımcı olacak.

  Beğeniler Yine de Görülebilecek mi?

  Kullanıcılar, gönderilerini kimlerin beğendiğini ve tüm gönderiler, yanıtlar için beğeni sayısını görmeye devam edebilecek. Ancak, X Premium aboneleri, profillerindeki Beğeniler sekmesini isteğe bağlı olarak gizleyebiliyordu. Bu yeni özellik ile birlikte platformda herkese açık beğeniler tamamen kaldırılacak.

  Değişiklik Ne Zaman Uygulanacak?

  Bu önemli değişikliğin ne zaman yürürlüğe gireceği ise henüz açıklanmadı. Kullanıcılar bu değişikliğin uygulanmasını beklerken, platformun bu adımı kullanıcıların özgürce ve endişesiz bir şekilde etkileşimde bulunmalarını sağlamayı amaçlıyor.

  Beğeniler tamamen mi gizlenecek? 

  Beğeniler herkes için gizlenecek, ancak kullanıcılar kendi beğenilerini ve gönderilerini kimlerin beğendiğini görebilecekler.

  X Premium aboneleri için bu değişiklik ne anlama geliyor? 

  X Premium aboneleri, profillerindeki Beğeniler sekmesini zaten gizleyebiliyordu. Bu değişiklikle, bu özellik herkes için geçerli olacak.

  Bu değişiklik algoritmayı nasıl etkileyecek? 

  Algoritma, kullanıcıların beğenilerini daha iyi anlayarak kişiselleştirilmiş içerik önerilerinde bulunacak. Daha fazla beğeni, daha hassas öneriler demek.

  Değişikliğin uygulanma tarihi belli mi? 

  Hayır, değişikliğin ne zaman uygulanacağı henüz açıklanmadı.

  Neden böyle bir değişiklik yapılıyor? 

  Bu değişiklik, trollerden gelen misillemelerden kaçınmak ve kullanıcıların özgürce içerikleri beğenebilmelerini sağlamak amacıyla yapılıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  VPN ile Ucuz YouTube Premium Alma Dönemi Bitiyor: İşte Detaylar!

  YouTube, VPN kullanarak ucuz abonelik alan kullanıcıların hesaplarını iptal etmeye başladı. İşte yeni dönemin detayları ve kullanıcı tavsiyeleri!

  iPhone 16 Modellerinin Tüm Boyutları Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Apple'ın iPhone 16 serisi boyutları sızdırıldı. iPhone 16 Pro ve Pro Max modellerinde yan boyutlar büyüdü. Yeni modeller bu sonbaharda piyasaya sürülecek.

  Xiaomi, HyperOS'a Yapay Zeka Özellikleri Getiriyor: İşte Detaylar!

  Xiaomi, HyperOS'a yapay zeka özellikleri ekliyor. Notlar uygulamasında metin özetleme ve internetten bilgi sağlama gibi yenilikler geliyor.

  EA Sports FC 25 Geliyor: İşte Tüm Detaylar!

  EA Sports FC 25'in çıkış tarihi, platformları ve yeni özellikleri hakkında tüm detaylar belli oldu. Oyunun 24 Eylül 2024'te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  Twitter'da (X) Beğeniler Gizlenebilecek: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et