R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Ücretli Video Özelliği Ortaya Çıktı!

  Twitter ücretli video özelliği ile kullanıcılardan daha çok para toplayacak. Yeni özellik OnlyFans’e benzemesiyle dikkat çekti. İşte detaylar!

  Mucosoft Mucosoft 03.11.2022 21:10 2479 2 dk okuma süresi
  Twitter Ücretli Video Özelliği Ortaya Çıktı!
  Son Düzenleme:

  Twitter, aylardır Elon Musk’ın satın alım haberi ile gündemden düşmüyordu. Geçtiğimiz günlerde Musk, Twitter’ı satın alarak şirkete lavabo ile girmişti. Bu hareketinden sonra Musk, üst yönetimi işten attı ve yapılacak yenilikleri duyurdu. 

  Şimdi de Elon Musk'ın, ücretli video özelliği üzerinde durduğu açıklanıyor. Bazıları, bu özelliğin OnlyFans’e benzediğini söylüyor.

  Twitter ücretli video sistemi geliştiriyor

  Twitter, bu aralar oldukça aktif bir geliştirme sürecine sahip gibi görünüyor. Birçok yenilik haberleri ile gündeme gelen Twitter, şimdi de kilitli video özelliği ile kendini gösteriyor. The Washington Post’ta yer alan habere göre bir kullanıcı, videoyu 1, 2, 5 ve 10 dolar olarak ücretlendirebilecek. Bu özellik sayesinde videoyu gören izleyiciler, kilit simgesi ile karşılaşacak ve para ödeyerek videoya ulaşacak.

  Video için kullanıcılar, videoya beğeni atma ve retweetleme özelliklerini kullanma olanağına sahip olacak. Ayrıca ödeme hizmeti olarak Stripe’ın kullanılması planlanıyor. Bu olayların yanı sıra şirket içerisinde geliştiricilerin bu özelliğin telif hakkı sorunlarına yol açabileceğini düşünülüyor.

  Abonelik sistemi duyurulmuştu

  Twitter ücretli video sisteminin yanı sıra Musk, daha önce abonelik sisteminden de bahsetmişti. Elon Musk, daha önce mavi tikin paralı olacağını belirtmişti. Musk, yeni abonelik sistemini de açıklamasının ardından aboneliğin aylık 8 dolardan satışa çıkacağını duyurmuştu. Fiyatların ise ülkelere göre değişiklik göstereceğini söylemişti.

  Twitter’ın yeni abonelik sisteminde yer alacak özelliklerden birisi mavi tik olayı. Yani artık mavi tik almak için abone olmak gerekecek. Bunun yanı sıra abonelik ile beraber daha uzun video ve ses yayınlanabilir hale gelecek. Yeni abonelik sistemiyle beraber tüm özellikler şu şekilde yer alıyor:

  • Mavi tik alma
  • Daha uzun video ve ses yayınlama
  • Yanıt, etiket ve aramalarda ön sıralarda görünme
  • Daha az reklam görünmesi
  • İçerik üreticilerinin elde edilen kârdan gelir elde etmesi
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  AMD Ryzen 7 7730U Özellikleri ile Ortaya Çıktı

  AMD Ryzen 7 7730U özellikleri ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı. Buna göre işlemcinin, orta segment bilgisayarlarda yüksek performans göstermesi bekleniyor.

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  Android Telefon Kullanıcıları Artık “Arşiv” Özelliğinden Yararlanabilecekler!

  Google, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği daha duyurdu. Buna göre Play Store merkezli 'Arşiv' özelliği kullanıcılara sunulacak.

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  Twitter Ücretli Video Özelliği Ortaya Çıktı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et