R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mafia Serisinin Yeni Oyunu Geliyor! Yeni Mafia Oyunu Doğrulandı!

  20. yıl kutlamalarını yapan Mafia video oyun serisinden sevindiren haber geldi. Serinin Hangar 13 tarafından geliştirilen 3. oyunu, oyuncuların beklentilerini karşılamamıştı. Ancak Hangar 13 “Mafia: Trilogy Definitive Edition” versiyonuyla oyuncuların gönlünü almıştı. Şimdiyse Hangar 13’ün yeni Mafia oyunu üzerinde çalıştığı açıklandı. İşte Mafia serisindeki son gelişmeler!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 30.08.2022 15:41 1129 2 dk okuma süresi
  Mafia Serisinin Yeni Oyunu Geliyor! Yeni Mafia Oyunu Doğrulandı!
  Son Düzenleme:

  Mafia serisi, oyun sektörünün hikayeli video oyun serileri arasında en popüleri olmayı başarmıştı. 2002 yılında piyasaya sürülen “Mafia” oyun tutkunlarından büyük beğeni toplamıştı. Serinin ikinci oyunu ise 8 yıl sonra 2010 yılında yayınlandı. Seri, “Mafia 2” ile yeni hikayeli oyunlar için beklentileri oldukça yukarı çekmişti.

  Serinin ilk 2 oyunuyla, piyasaya damga vuran Mafia serisi, üçüncü oyunda beklentileri karşılayamamıştı. Hatta 2016 yılında yayınlanan “Mafia 3” ile oyun tutkunlarını adeta hayal kırıklığına uğratmıştı. Oyun piyasasında genellikle çizgisinin dışına çıkmakla eleştirilmişti.

  Mafia serisinin ilk 2 oyunu “2K Czech Illusion Softworks” tarafından geliştirilmişti. Serinin üçüncü oyunu ise “Hangar 13” tarafından geliştirilmişti.

  3.oyunla hayranlarını üzen Mafia serisi için geliştirici “Hangar 13”, 2020 yılında büyük bir sürpriz yaptı. Oyunun yayıncısı “2K Games” ile yaptığı anlaşma kapsamında “Mafia: Trilogy Definitive Edition” versiyonunu yayınladı. Bu versiyon hayranlarına yeniden serinin çizgisine dönüşünü göstermişti. Şimdiyse Mafia serisi hayranlarını sevindirecek yeni bir gelişme yaşandı. Mafia video oyunu geliştirici ekibinden “Roman Hladik” yaptığı açıklamayla, hayranları heyecanlandırdı.

  Mafia Serisinin Yeni Oyununun Geliştirildiği Onaylandı

  Mafia serisi

  Popüler video oyunlarından Mafia serisi, 20 yıllık tarihinde geniş bir hayran kitlesini yakaladı. 20.yıl kutlamaları kapsamında oyunun geliştirici ekibinden özel açıklamalar geldi. Geliştiricilerden “Roman Hladik” ve “Tomas Hrebicek” verdikleri röportajda, hayranları heyecanlandırdı.

  2 geliştirici, hayranlardan gelen sorulara yanıt verdikleri bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte gelen sorulardan en dikkat çekeni ise Mafia serisinin geleceğinin ne olduğu sorusuydu. Bu soruya Hladik yanıt verdi. Hladik verdiği yanıtta;

  Ekip olarak Mafia serisinin yeni oyunu için çalışmalara başladıklarını belirtti. Projeye başlanmış olsa da ortaya bir şeylerin çıkması için birkaç yıl olduğunu söyledi. Bunun dışında bilgi veremeyeceğini ve popüler seride oyuncuların beklentilerine yanıt vermeyi hedeflediklerini söyledi.

  Mafia Serisi Oyunları

  Mafia serisi

  Mafia serisi 1998 ile 2016 yıllarında “2K Czech” şirketi tarafından geliştirildi. 2014’ten itibaren ise geliştirme “Hangar 13” tarafından yapılıyor.

  YılOyun AdıGeliştiriciPlatform
  2002Mafia2K Czech Illusion SoftworksPS2/Xbox/PC
  2010Mafia 22K CzechPS3 /Xbox 360/PC
  2010Mafia II: The Betrayal of Jimmy2K CzechPS3 /Xbox 360/PC
  2010Mafia II: Jimmy's Vendetta2K CzechPS3 /Xbox 360/PC
  2010Mafia II: Joe's Adventures2K CzechPS3 /Xbox 360/PC
  2010Mafia II MobileTwistboxMobile Phone
  2016Mafia IIIHangar 13PS4 /Xbox One/PC
  2016Mafia III CatDaddy GamesAndroid/iOS
  2017Mafia III: Faster, Baby!Hangar 13PS4 /Xbox One/PC
  2017Mafia III: Stones UnturnedHangar 13PS4 /Xbox One/PC
  2017Mafia III: Sign of the TimesHangar 13PS4 /Xbox One/PC
  2020Mafia: Trilogy Definitive EditionHangar 13PS4 /Xbox One/PC

  Ekipteki resmi bir kişiden gelen bu açıklama, Mafia serisine yeni bir oyun geleceğinin doğrulanmasını sağladı. Popüler video oyun serisi Mafia ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Sizce serinin yeni oyununda beklentileri yanıt verilebilecek mi? Görüşlerinizi yoruma veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Redmi Note 12 Serisi Hakkında Beklenen Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

  Xiaomi'nin yeni serisi olan Redmi Note 12 ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Buna göre firma, Redmi Note 12 çıkış tarihini öne aldı!

  Elif 1059

  M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro Modellerinde Yeni Gelişme! Tanıtım Tarihi Çok Yakın!

  Apple'nin 7 Eylül'de tanıtması beklenen M2 Pro ve M2 Max yongalı yeni nesil 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modelleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte M2 Pro ve M2 Max tanıtım tarihi!

  Youtube Ana Sayfası Değişiyor! İşte Yeni Youtube Ana Sayfa Tasarımı

  Google, Youtube ana sayfa tasarımını web, mobil ve tablet sürümleri için değiştiriyor. İşte yeni Youtube tasarımı ile gelecek tüm değişiklikler!

  Framework’tan Özelleştirilebilir Chromebook Modeli Geldi! İşte Yeni Chromebook Özellikleri!

  Framework, son dönemde özelleştirme ve yükseltme ile birlikte tamir konusunda sınırlılığı olan modeller için kişiselleştirilebilir modeller getirmesiyle biliniyor. Şirket şimdi de "Framework Laptop Chromebook Edition" modelini tanıttı.

  Mafia Serisinin Yeni Oyunu Geliyor! Yeni Mafia Oyunu Doğrulandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et