R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  UBISOFT PLUS, Nisan Ayı İçerisinde xBox Konsollarına Eklenecek!

  Ubisoft Plus oyun abonelik servisinin Xbox konsollarına gelmesi, uzun süredir merakla bekleniyordu. Yeni duyurulan bir sızıntı ile Ubisoft Plus'un geleceği tarih belli oldu!

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  27.03.2023 18:53 1508 1 dk okuma süresi
  UBISOFT PLUS, Nisan Ayı İçerisinde xBox Konsollarına Eklenecek!
  Son Düzenleme:

  Ubisoft'un oyun abonelik hizmeti olan Ubisoft Plus, Xbox kullanıcıları için Nisan ayı içerisinde sunulacak. Bu haber, sosyal medya platformunda Ubisoft Plus'ın Xbox'a ne zaman geleceği hakkında birçok spekülasyonun ardından ortaya çıktı. Ubisoft sızıntıcısı "ScriptLeaksR6" tarafından paylaşılan bilgi, geçtiğimiz günlerde Ubisoft'un yeni Avatar oyunu Avatar: Frontiers of Pandora'nın ön siparişlerinin yakında başlayacağını söylemişti.

  Ubisoft Plus Nisan ayında geliyor!

  Ubisoft Plus, Xbox kullanıcılarına çeşitli oyunlara erişim imkanı sunacak. Xbox Mağazası'nda Ubisoft Plus logolu görsellerin de bulunması, bu haberi doğrular nitelikte. Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Far Cry 6, Division 2 gibi pek çok popüler Ubisoft oyununun dahil edileceği söyleniyor.

  Ubisoft Plus, PlayStation Plus Extra ve Premium abonelikleriyle PlayStation konsollarda zaten mevcut. PS Plus aboneliğiyle birlikte verilen Ubisoft+ Klasikleri, kullanıcılara popüler Ubisoft oyunlarının standart sürümlerine erişim imkanı sunuyor.

  Ubisoft Plus, oyunseverlerin ilgisini çeken bir abonelik hizmeti olmaya devam ediyor. Oyunseverler, Ubisoft Plus'ın Xbox'a gelmesiyle birlikte daha da fazla oyun seçeneğine erişim imkanı bulacaklar.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oyun Dünyasında Yeni Fenomen Palworld: İlk Ayında 25 Milyon Oyuncuyu Geçti!

  Palworld, ilk ayında 25 milyon oyuncuya ulaşarak oyun dünyasında fırtına gibi esiyor. Steam ve Xbox'ta rekorlar kıran bu fenomeni keşfedebilirsiniz.

  Amazon Prime Gaming Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu: Tam 7 Oyun Ücretsiz Erişime Açılacak!

  Şubat 2024'te Amazon Prime Gaming, üyelerine özel 7 yeni ücretsiz oyun sunacak. İşte Prime Gaming'in bu ayki zengin oyun seçkisi!

  Apple'dan Bahar Sürprizi: Yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air Mart Ayından Gelebilir!

  Apple, Mart sonunda yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air'i piyasaya sürerek yenilikçi teknoloji ve tasarımı kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

  Aralık Ayının En Güçlü Android Telefonları Belli Oldu: İşte Teknoloji Devlerinin Rekabeti!

  2023 Aralık ayında, AnTuTu'nun açıkladığı en güçlü Android telefonlar listesi, teknoloji devlerinin üstün performans yarışını gözler önüne seriyor.

  UBISOFT PLUS, Nisan Ayı İçerisinde xBox Konsollarına Eklenecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et