R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Şirket Belgeleri Yayımlandı: Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?

  Tokyo merkezli oyun yapım şirketi Bandai Namco, birkaç ay önce Tekken 8 fragmanını yayımlamıştı. Fragman sonrası yayımlanan finansal raporlar ise akıllara oyunun 2023’te çıkabileceğini getirdi. İşte detaylar!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  17.11.2022 22:30 2545 1 dk okuma süresi
  Şirket Belgeleri Yayımlandı: Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?
  Son Düzenleme:

  Bildiğiniz üzere Bandai Namco, Elden Ring isimli oyunuyla, The Game Awards’ta 8 kategoriye adaylığını koydu. Ancak başarıları bununla sınırlı kalmadı ve yakın zamanda fragmanını yayımlayarak Tekken 8’i duyurdu.  

  Oyun şirketinin düzenlediği yatırımcı toplantısına dair ortaya çıkan belge, Tekken 8’in çıkış tarihine ışık tuttu. Finansal rapora göre Tekken 8, önümüzdeki yıl içinde çıkabilir.  

  Elden Ring’in bazı satış verilerini de içeren belgeye göre Tekken 8’in çıkış takvimi de belli oldu. Açıklamaya göre Tekken 8, 2023’te ya da sonrasında piyasaya sürülecek.  

  Tekken 7 duyurudan 1 yıl sonra piyasadaydı 

  Şirket, kesin bir tarih söylememekle birlikte, oyunun 2023 sonrası çıkabileceğini de ima etti. Tekken 7’yi ilk kez 2014 Temmuz’da duyuran şirket, 2015’te oyunu piyasaya sürmüştü. Bu sebeple kullanıcılar, oyunun 2023’te piyasaya sürüleceğini düşünüyor.  

  Ancak yine de tarihin kesin olmadığını belirmekte fayda var.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile iPhone'lara Yeni Emojiler Geliyor: İşte Gelecek Emojiler!

  iOS 18'in yeni emojileri duyuruldu! Göz altı torbaları olan yüz, parmak izi ve daha fazlasıyla mesajlaşmalarınızı renklendirecek yeni emojiler geliyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  Yeni Nesil Xbox, 2026’da Geliyor: Call of Duty ile Birlikte Gelebilir!

  Xbox'ın yeni nesil konsolu, 2026 yılında Call of Duty ile çıkış yapacak. Bu teknik atılım, konsol dünyasında heyecanla bekleniyor.

  Doğuş Otomotiv 2024’te Ne Kadar Temettü Ödeyecek? DOAS Temettü Verimi ve Geçmişi

  Doğuş Otomotiv (DOAS), 2024 yılı temettü ödemesi için açıklama yaptı. Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirket, son beş yılda dört kez temettü ödemesi yaparak ortalama karının %75,7'sini ortaklarıyla paylaştı.

  Şirket Belgeleri Yayımlandı: Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et