R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Şirket Belgeleri Yayımlandı: Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?

  Tokyo merkezli oyun yapım şirketi Bandai Namco, birkaç ay önce Tekken 8 fragmanını yayımlamıştı. Fragman sonrası yayımlanan finansal raporlar ise akıllara oyunun 2023’te çıkabileceğini getirdi. İşte detaylar!

  Hayrunisa Bayar Hayrunisa Bayar 17.11.2022 22:30 1471 1 dk okuma süresi
  Şirket Belgeleri Yayımlandı: Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?
  Son Düzenleme:

  Bildiğiniz üzere Bandai Namco, Elden Ring isimli oyunuyla, The Game Awards’ta 8 kategoriye adaylığını koydu. Ancak başarıları bununla sınırlı kalmadı ve yakın zamanda fragmanını yayımlayarak Tekken 8’i duyurdu.  

  Oyun şirketinin düzenlediği yatırımcı toplantısına dair ortaya çıkan belge, Tekken 8’in çıkış tarihine ışık tuttu. Finansal rapora göre Tekken 8, önümüzdeki yıl içinde çıkabilir.  

  Elden Ring’in bazı satış verilerini de içeren belgeye göre Tekken 8’in çıkış takvimi de belli oldu. Açıklamaya göre Tekken 8, 2023’te ya da sonrasında piyasaya sürülecek.  

  Tekken 7 duyurudan 1 yıl sonra piyasadaydı 

  Şirket, kesin bir tarih söylememekle birlikte, oyunun 2023 sonrası çıkabileceğini de ima etti. Tekken 7’yi ilk kez 2014 Temmuz’da duyuran şirket, 2015’te oyunu piyasaya sürmüştü. Bu sebeple kullanıcılar, oyunun 2023’te piyasaya sürüleceğini düşünüyor.  

  Ancak yine de tarihin kesin olmadığını belirmekte fayda var.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  487 Milyon WhatsApp Kullanıcısının Telefon Numarası Satışa Sunuldu!

  WhatsApp, yine kötü bir haberle gündeme geldi. Bilgilere göre ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve 487 milyon kullanıcının telefon numarası satışa sunuldu.

  Elon Musk’tan iPhone ve Android'e Gözdağı! Kendi Telefonunu Üreterek Dev Şirketleri Zora Mı Sokacak?

  Twitter'ın App Store ve Google Play’den kaldırılması dedikoduları Musk’ı sinirlendirdi. Musk, bu dedikoduları kendi telefonunu çıkarma tehdidi ile cevapladı.

  Hive Social Nedir?

  Hive Social, yakın dönemde popülerlik kazanan ve Instagram, Twitter, hatta MySpace'in bazı tanıdık öğelerini birleştiren bir sosyal medya platformudur.

  CPO (Chief Philosophy Officer) Nedir?

  CPO, Silikon Vadisi'ndeki firmaların kullandığı yeni bir pozisyonun kısaltmasıdır. Açılımı, Chief Philosophy Officer veya Baş Felsefe Sorumlusu'dur.

  Şirket Belgeleri Yayımlandı: Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et