R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA V ve GTA Online Artık Güncelleme Almayacak!

  Rockstar, GTA V ve GTA Online'a güncelleme desteğini kestiğini açıkladı. Bu durum GTA 6'nın habercisi olabilir!

  Villie
  Villie R10 Editörü
  08.09.2022 22:33 2241 2 dk okuma süresi
  GTA V ve GTA Online Artık Güncelleme Almayacak!
  Son Düzenleme:

  Rockstar Games, 2013 yılında piyasaya çıkardığı Grand Theft Auto serisinin son oyunu GTA 5'i güncellemelerle beraber halen canlı tutmayı başarıyordu. Şirket, kısa bir süre önce GTA serisi için yeni bir oyun üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Bu çerçevede en popüler oyunları olan “GTA 5”, “GTA Online” ve “Red Dead Redemption 2” için güncelleme desteğini kestiğini açıkladı.

  Yapılan son açıklama oyun piyasasında "GTA 6 mı geliyor?" sorusunu gündeme taşıdı.

  Rockstar Games, internet sitesinde yaptığı açıklamada bu oyunlarda emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür etti. Açıklamada ayrıca bu 3 oyun için olan güncelleme desteğini kestiğini resmen açıkladı.

  GTA ve Red Dead Redemption 2 Veda Etti

  GTA

  Açıklamada "Grand Theft Auto V" ve “Grand Theft Auto Online” oyunlarının, global ekibin emeklerini simgelediği belirtildi. 2013 yılında gerçekleştirilen lansman ile yolculuğa çıkıldığı belirtildi. O tarihten bugüne dek bu oyunlara katkıda bulunan herkese teşekkür ettikleri de yine açıklamada yer aldı.

  Red Dead Redemption 2

  “Red Dead Redemption 2” açıklamasında ise oyunun dev bir projeye dönüşmesine dikkat çekildi. Şirket olarak bu oyunu geliştirmek için verilen emeklerle gurur duyulduğu belirtildi. Bu süreçte pek çok birlikteliğin gerçekleştiği ve her birine teşekkür ettikleri belirtildi. Ayrıca Red Dead Redemption 2'den herkes keyif almasını umdukları da vurgulandı.

  Bu açıklamalar ne anlama geliyor?

  Rockstar'ın bu 3 popüler oyundan desteğini çekmesi şaşkınlık yarattı. Ancak bu gelişmelerin artık şirketin tüm odağını diğer projelere kaydırdığı anlamını taşıyor. Rockstar Games için farklı bir proje denilince de ilk olarak GTA 6 öne çıkıyor. Eğer ki Rockstar Games, GTA 6 için çalışmalara başladıysa bunun duyurusunun da yakın tarihte geleceği düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram Reels Videolarına Artık Birden Fazla Şarkı Eklenebiliyor!

  Instagram Reels videolarına artık birden fazla şarkı eklenebiliyor. Kullanıcılar, farklı müzik parçalarını birleştirerek yaratıcı içerikler oluşturabilecek.

  Android 15, Bazı Modellerin Son Büyük Güncellemeleri Olacak: İşte Güncelleme Alacak Xiaomi Telefonlar!

  Android 15 güncellemesi ile birçok Xiaomi, Redmi ve Poco modeli son büyük güncellemelerini alacak. İşte son büyük güncellemesini alacak modeller!

  POCO M6 Plus Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

  POCO M6 Plus'ın özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. 108MP kamera, 120Hz ekran, Snapdragon 4 Gen 2 işlemci ile geliyor ve başlangıç fiyatı da 167 dolar olacak.

  UTM Uygulaması iOS’a Geldi: Artık iPad ve iPhone’da Windows Çalıştırılabilecek!

  UTM, iPad ve iPhone'larda Windows ve Linux çalıştırmayı mümkün kılıyor. Apple'ın oyun emülatörlerine izin vermesiyle iOS cihazları için yeni bir dönem başlıyor.

  GTA V ve GTA Online Artık Güncelleme Almayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et