R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA V ve GTA Online Artık Güncelleme Almayacak!

  Rockstar, GTA V ve GTA Online'a güncelleme desteğini kestiğini açıkladı. Bu durum GTA 6'nın habercisi olabilir!

  Villie Villie 08.09.2022 22:33 1407 2 dk okuma süresi
  GTA V ve GTA Online Artık Güncelleme Almayacak!
  Son Düzenleme:

  Rockstar Games, 2013 yılında piyasaya çıkardığı Grand Theft Auto serisinin son oyunu GTA 5'i güncellemelerle beraber halen canlı tutmayı başarıyordu. Şirket, kısa bir süre önce GTA serisi için yeni bir oyun üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Bu çerçevede en popüler oyunları olan “GTA 5”, “GTA Online” ve “Red Dead Redemption 2” için güncelleme desteğini kestiğini açıkladı.

  Yapılan son açıklama oyun piyasasında "GTA 6 mı geliyor?" sorusunu gündeme taşıdı.

  Rockstar Games, internet sitesinde yaptığı açıklamada bu oyunlarda emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür etti. Açıklamada ayrıca bu 3 oyun için olan güncelleme desteğini kestiğini resmen açıkladı.

  GTA ve Red Dead Redemption 2 Veda Etti

  GTA

  Açıklamada "Grand Theft Auto V" ve “Grand Theft Auto Online” oyunlarının, global ekibin emeklerini simgelediği belirtildi. 2013 yılında gerçekleştirilen lansman ile yolculuğa çıkıldığı belirtildi. O tarihten bugüne dek bu oyunlara katkıda bulunan herkese teşekkür ettikleri de yine açıklamada yer aldı.

  Red Dead Redemption 2

  “Red Dead Redemption 2” açıklamasında ise oyunun dev bir projeye dönüşmesine dikkat çekildi. Şirket olarak bu oyunu geliştirmek için verilen emeklerle gurur duyulduğu belirtildi. Bu süreçte pek çok birlikteliğin gerçekleştiği ve her birine teşekkür ettikleri belirtildi. Ayrıca Red Dead Redemption 2'den herkes keyif almasını umdukları da vurgulandı.

  Bu açıklamalar ne anlama geliyor?

  Rockstar'ın bu 3 popüler oyundan desteğini çekmesi şaşkınlık yarattı. Ancak bu gelişmelerin artık şirketin tüm odağını diğer projelere kaydırdığı anlamını taşıyor. Rockstar Games için farklı bir proje denilince de ilk olarak GTA 6 öne çıkıyor. Eğer ki Rockstar Games, GTA 6 için çalışmalara başladıysa bunun duyurusunun da yakın tarihte geleceği düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp’tan Acil Güncelleme Çağrısı! Bilgiler Ele Geçirilebilir!

  WhatsApp, güvenlik açığına neden olan bir saldırıdan dolayı kullanıcılarından güncelleme yapmasını talep etti.

  Bu Uygulamaları Derhal Silin! App Store ve Google Play’de Reklam Dolandırıcılığı!

  Google Play ve App Store'daki uygulamaların bazılarında dolandırıcılık saptandı. App Store'da 10, Google Play'de ise 75 dolandırıcı uygulama bulundu.

  Deadpool 3 Filminin Vizyon Tarihi Sürpriz Bir Şekilde Açıklandı! 'Wolverine' Karakterinin Filmde Yer Alacağı Yine Seyircilerle Paylaşıldı!

  Deadpool 3 filminin vizyon tarihi açıklandı. Buna göre Deadpool 3 filmi, 6 Eylül 2024 tarihinde vizyona giriyor. Filmde ayrıca Wolverine karakteri yer alacak.

  BluTV’den Zam Haberi! BluTV Aboneli Ücretleri Zamlandı!

  BluTV abonelik ücretlerine Haziran ayındaki zammın ardından bir zam daha yaptı. İşte 2022 Eylül ayı itibariyle güncel BluTV aylık ve yıllık abonelik ücretleri!

  GTA V ve GTA Online Artık Güncelleme Almayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et