R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA V ve GTA Online Artık Güncelleme Almayacak!

  Rockstar, GTA V ve GTA Online'a güncelleme desteğini kestiğini açıkladı. Bu durum GTA 6'nın habercisi olabilir!

  Villie
  Villie R10 Editörü
  08.09.2022 22:33 1695 2 dk okuma süresi
  GTA V ve GTA Online Artık Güncelleme Almayacak!
  Son Düzenleme:

  Rockstar Games, 2013 yılında piyasaya çıkardığı Grand Theft Auto serisinin son oyunu GTA 5'i güncellemelerle beraber halen canlı tutmayı başarıyordu. Şirket, kısa bir süre önce GTA serisi için yeni bir oyun üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Bu çerçevede en popüler oyunları olan “GTA 5”, “GTA Online” ve “Red Dead Redemption 2” için güncelleme desteğini kestiğini açıkladı.

  Yapılan son açıklama oyun piyasasında "GTA 6 mı geliyor?" sorusunu gündeme taşıdı.

  Rockstar Games, internet sitesinde yaptığı açıklamada bu oyunlarda emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür etti. Açıklamada ayrıca bu 3 oyun için olan güncelleme desteğini kestiğini resmen açıkladı.

  GTA ve Red Dead Redemption 2 Veda Etti

  GTA

  Açıklamada "Grand Theft Auto V" ve “Grand Theft Auto Online” oyunlarının, global ekibin emeklerini simgelediği belirtildi. 2013 yılında gerçekleştirilen lansman ile yolculuğa çıkıldığı belirtildi. O tarihten bugüne dek bu oyunlara katkıda bulunan herkese teşekkür ettikleri de yine açıklamada yer aldı.

  Red Dead Redemption 2

  “Red Dead Redemption 2” açıklamasında ise oyunun dev bir projeye dönüşmesine dikkat çekildi. Şirket olarak bu oyunu geliştirmek için verilen emeklerle gurur duyulduğu belirtildi. Bu süreçte pek çok birlikteliğin gerçekleştiği ve her birine teşekkür ettikleri belirtildi. Ayrıca Red Dead Redemption 2'den herkes keyif almasını umdukları da vurgulandı.

  Bu açıklamalar ne anlama geliyor?

  Rockstar'ın bu 3 popüler oyundan desteğini çekmesi şaşkınlık yarattı. Ancak bu gelişmelerin artık şirketin tüm odağını diğer projelere kaydırdığı anlamını taşıyor. Rockstar Games için farklı bir proje denilince de ilk olarak GTA 6 öne çıkıyor. Eğer ki Rockstar Games, GTA 6 için çalışmalara başladıysa bunun duyurusunun da yakın tarihte geleceği düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sony Xperia 1 V Özellikleri Sızdırıldı! Sony Xperia 1 V Teknik Özellikleri!

  Sony, 2022 Eylül ayında "Xperia 1 IV" modelini piyasaya sürmüştü. Şimdiyse 2023 yılının amiral gemisi olacak yeni versiyonu "Xperia 1 V" modelini geliştirdiği biliniyor. Hatta Şubat sonunda tanıtılması beklenen Xperia 1 V özellikleri sızdırıldı!

  Razer Viper Mini Signature Edition Oyuncu Faresi Tanıtıldı! Sadece 49 Gram!

  Dünyaca ünlü oyuncu ekipmanları markası Razer, bugüne kadarki en hafif oyuncu faresini tanıttı. İşte Razer Viper Mini Signature Edition adıyla çıkacak yeni oyuncu faresinin teknik özellikleri ve fiyatı!

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  2023 Şubat Land Rover Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Land Rover Türkiye güncel fiyat listesi belli oldu. Buna göre araçlar, güncellenen yeni fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  GTA V ve GTA Online Artık Güncelleme Almayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et