R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  FIFA 24'ten Vazgeçin: Tamamen Yenilenen FIFA 25 Çıkış Tarihi Sızdı!

  FIFA 25 çıkış tarihi, heyecan uyandıran iddialarla birlikte ortaya çıktı. Federasyonun geliştireceği ilk oyun, EA Sports FC'ye büyük bir rakip olmaya hazırlanıyor.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  31.03.2023 01:07 9168 2 dk okuma süresi
  FIFA 24'ten Vazgeçin: Tamamen Yenilenen FIFA 25 Çıkış Tarihi Sızdı!
  Son Düzenleme:

  Bir süre önce Electronic Arts'ın FIFA ile yollarını ayırması sonucu, EA Sports artık FIFA lisanslı futbol oyunları üretemeyecek. Federasyon ise marka değerini korumak adına başka bir stüdyo ile işbirliği yapacak. Son sızıntılara göre FIFA 24 gelmeyecek; yerine önümüzdeki yıl FIFA 25 duyurulacak.

  FIFA 25, 2024 Kış Aylarında Duyurulabilir

  Electronic Arts'ın yeni futbol serisi EA SPORTS FC, FIFA 25 adlı yeni bir rakip ile mücadele etmek zorunda kalacak. Twitter'da ortaya çıkan sızıntıya göre FIFA federasyonu, EA Sports'a rakip olmak için kendi oyununu geliştirmeye başlamış durumda.

  Sızıntıda belirtilenlere göre FIFA 25, "oyun tarihinin en büyük projelerinden biri" olacak ve 2024 kış aylarında çıkışını gerçekleştirecek. Bu durum, Electronic Arts'ın FIFA 23'ün son "FIFA" oyunu olduğunu duyurmasından sonra büyük bir ilgi uyandırdı.

  EA ve FIFA Başkanı Infantino Arasında Tartışmalar Yaşanıyor

  Electronic Arts'ın yönetici ekibi, FIFA oyun serisinin federasyondan daha büyük olduğunu iddia etti. FIFA Başkanı Gianni Infantino ise bu iddialara karşı çıkarak yeni nesil bir oyun üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

  EA SPORTS FC Hakkında Henüz Resmi Açıklama Yok

  Sızıntılara rağmen EA SPORTS FC hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, klasikleşen Kariyer Modu ve Ultimate Team'in devam etmesi bekleniyor. Ayrıca, takım isimlerinin, logolarının ve formalarının lisanslı olmayacağı bilgisi paylaşıldı.

  FIFA 24 İptal, FIFA 25 İçin Bekleyiş Başladı

  Eğer sızıntı gerçekse FIFA 24 çıkmayacak ve FIFA 25, 2024'ün sonlarına kadar oynanabilir olmayacak. Yine de, federasyonun elinde büyük bir koz olduğunu ve EA Sports'a ciddi bir rakip olabileceğini unutmamak gerekir.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  NBA 2K25 Resmi Olarak Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi!

  NBA 2K25, 6 Eylül 2024'te çıkıyor. PS5, Xbox Series X/S ve PC'de yeni nesil özellikler sunacak. Fiyatı 2.900 TL, Steam'de 69.99 dolar.

  İnternet Tarihinin En Büyük Şifre Veritabanı Yayınlandı: Tam 10 Milyar Şifre!

  İnternet tarihinin en büyük şifre sızıntısı yapıldı. Tam 10 milyar şifre içeren "rockyou2024.txt" isimli dosya yayınlandı.

  EA Sports FC 25 Geliyor: Logosu, Çıkış Tarihi ve Fiyatları Belli Oldu!

  EA Sports FC 25'in çıkış tarihi 27 Eylül 2024 olarak açıklandı. Oyun, Standart ve Ultimate sürümleriyle, eski ve yeni nesil konsollarda yer alacak.

  TurkNet Yeni İnternet Abonelik Fiyatlarını Açıkladı: %25 Zam Geldi!

  TurkNet, yeni internet abonelik fiyatlarını açıkladı. Firma, fiyatları 399 TL'den 499,90 TL'ye yükseltti, yeni fiyatlar 15 Temmuz 2024'ten itibaren geçerli olacak.

  FIFA 24'ten Vazgeçin: Tamamen Yenilenen FIFA 25 Çıkış Tarihi Sızdı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et