R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

  Popüler video oyun platformu Epic Games, çok uzun zamandır ücretsiz oyunlar veriyor. Platform her hafta 2 veya 3 oyunu ücretsiz olarak veriyor. Bugüne kadar yüzlerce TL’lik oyunları dahi ücretsiz vermişti. Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları da belli oldu. İşte 29 Eylül ile 6 Ekim arasındaki ücretsiz Epic Games oyunları!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 01.10.2022 17:43 2299 2 dk okuma süresi
  Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Epic Games, 2018’ün son çeyreğinden beri haftalık olarak ücretsiz oyun veriyor. Platform, kullanıcılarına her hafta 2 veya 3 oyunu ücretsiz olarak veriyor. Üstelik ücretsiz olarak alınabilen oyunlar “Epic Games Kütüphanesi’ne” ekleniyor. Yani oyunlar kalıcı olarak ücretsiz alınabiliyor.

  Bugüne kadar “Assassin's Creed Odyssey” ve “GTA 5” gibi yüzlerce TL’lik oyunları ücretsiz vermişti. Epic Games, 29.09.2022 ile 06.10.2022 tarihleri arasında ücretsiz vereceği oyunları da açıkladı. Platform bu hafta “Runbow” ve “The Drone Racing League Simulator” oyunlarını ücretsiz verecek. Ücretsiz olarak Epic Games Kütüphanesi’ne eklenebilecek oyunların değeri 42 TL oldu.

  Her 2 oyunda 6 Ekim Perşembe saat 18:00’a kadar ücretsiz alınabilecek.

  Runbow

  Runbow

  Epic Games’ta bu haftanın ücretsiz oyunları arasında “Runbow” yer aldı. İlk çıkışını 18.11.2016 tarihinde yapan Runbow, “13AM Games” tarafından geliştirildi. Oyun “Tek Oyunculu” ve “Çok Oyunculu” mod seçeneklerine sahiptir. Platform oyunu özellikle çok oyunculu modda 9 oyuncuya kadar destek sağlar. Oyuncular, 9 oyuncunun yer aldığı bir mücadelede yer alabiliyor.

  Çok oyunculu seçeneğin dışında 140’ı aşkın seviyeden oluşan tek oyuncu modu mevcuttur. Böylelikle zorlu platform mücadelesi, tek başına da yaşanabiliyor. Normal satış fiyatı 25 TL olan oyun 6 Ekim saat 18:00’a kadar ücretsiz olarak alınabilecek.

  Runbow Sistem Gereksinimleri

  Runbow minimum sistem gereksinimleri

  İşletim SistemiWindows 10 “64 bit”
  İşlemciİntel Core i5 / AMD
  RAM8 GB
  Depolama3 GB “Kullanılabilir Alan”
  Ekran KartıNvidia GTX 660 / AMD Radeon HD 7950

  Runbow minimum sistem gereksinimleri

  İşletim SistemiWindows 10 “64 bit”
  İşlemciİntel Core i5 / AMD
  RAM8 GB
  Depolama3 GB “Kullanılabilir Alan”
  Ekran KartıNvidia GTX 660 / AMD Radeon HD 7950

  The Drone Racing League Simulator

  The Drone Racing League Simulator

  Epic Games’tek bu haftanın ücretsiz oyunlarından birisi de “The Drone Racing League Simulator” oldu. Oyunun normal satış fiyatı ise 17 TL olarak belirtildi. “DRL Simulator” kısaltmasıyla bilinen oyun “FPV” yarış ve simülasyon oyunu olarak tanımlanıyor. Drone teknolojisini baz alan yenilikçi bir yarış simülasyonu olan oyunda 3 mod mevcut. Oyuncular “Çok Oyunculu”, “Tek Oyunculu” ve “Rekabetçi” modda oynayabiliyor.

  Oyun kendisiyle aynı adı taşıyan “The Drone Racing League” tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 16.06.2017 yılında piyasaya sürülen DRL Simulator, Microsoft’un “Windows” ve Apple’nin “Mac” sistemlerine uyumludur.

  The Drone Racing League Simulator Sistem Gereksinimleri

  The Drone Racing League Simulator minimum sistem gereksinimleri

  İşletim SistemiWindows 10
  İşlemciİntel Core i7
  RAM16 GB
  Depolama32 GB
  Ekran KartıNvidia GeForce GTX 1080
  DirectXSürüm 11/macOS 11

  The Drone Racing League Simulator önerilen sistem gereksinimleri

  İşletim SistemiWindows 10
  İşlemciİntel Core i5
  RAM8 GB
  Depolama16 GB
  Ekran KartıNvidia GeForce GTX 650
  DirectXSürüm 11/macOS 11

  Epic Games tarafından ücretsiz sunulan oyunlarını beğeniyor musunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  Epic Games Yılbaşında 25 Oyunu Ücretsiz Verecek!

  Epic Games, bu yılbaşında 25 oyunu ücretsiz verecek. Oyun tutkunları bu yılbaşında 25 farklı oyunu ücretsiz kalıcı olarak alabilecek. İşte Epic Games yılbaşı kampanyasının detayları!

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et