R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  CS:GO 2 Oyunu Nihayet Çıkıyor!

  CS:GO 2 oyunu çıkıyor. İddialara göre yeni oyun, yakın zamanda piyasaya sürülecek. Bazı yenilikler için şimdiden bilgi verilmeye başlandı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  07.03.2023 14:27 5511 3 dk okuma süresi
  CS:GO 2 Oyunu Nihayet Çıkıyor!
  Son Düzenleme:

  Counter Strike: Global Offensive, sevilen bir oyun. Bu oyun, Source oyun motoru ile geliştirildi. Source motoru ise C++ ile kodlanan bir yazılım. Bu motor, ayrıca 2004 yılında çıkan bir uygulama. Yani oldukça eski. CS:GO ise halen 2004’te çıkan motoru kullanıyor.

  2014 yılına geldiğimizde Source 2 oyun motoruna yer verildi. Yani CS:GO’nun çıkışından 2 yıl sonra yeni oyun motoru çıkış yaptı. Source 2 oyun motoruyla beraber şu ana kadar pek çok Valve oyunu üretildi. Bunlar arasında Dota 2, Half-Life: Alyx ve Artifact gibi oyunlar var. Artık CS:GO’nun güncel motorda çıkmasının zamanı geldi. Bunun için çalışmaların yapıldığı iddia ediliyor.

  CS:GO 2 oyunu için Source 2 güncellemesi geliyor

  CS:GO’nun yeni nesil halinin ne zaman çıkacağı henüz kesinleşmedi. Bununla beraber bazı iddialar paylaşılıyor. Bunlardan birisi oyunun CS:GO 2 olarak çıkış yapacağı. Yani oyun, ayrı bir şekilde çıkabilir. Bu da mevcut oyunun düzenini bozmaz.

  Aslına bakarsak olay, birkaç gün öncesine dayanıyor. Yakın zamanda NVIDIA’nın dosyalarında bir detaya ulaşıldı. Bu detaya göre dosyada “Counter Strike 2” isminde bir profil vardı. Bu profilde “cs2.exe” ve ”csgo2.exe” yazılı 2 çalıştırılabilir dosya bulunuyordu. Bu durum, oyuncuların yeni oyun beklentisini daha da yükseltti.

  Valve, bir iş yaparken hemen bildirmeyi pek sevmez. Bu işi arka planda gizli gizli geliştirir. CS:GO 2 eğer çıkacak ise firma, şimdiden bir bilgi paylaşmaz. NVIDIA’nın haberinden sonra ünlü e-spor oyuncusu Richard Lewis de bir açıklama yayınladı. Buna göre şirket, yeni bir CS:GO oyunu güncellemesi üzerinde çalışıyor. Bu güncellemenin ise kısa süre sonra aramızda olacağı bilgisi aktarılıyor.

  CS:GO 2 oyunu gündemi çalkalamaya devam ediyor. Bunun yanı sıra bir diğer iddiayı de gözden geçirmek gerekiyor. Buna göre firma, ABD’de bazı profesyonel oyuncuları ofise çağırdı. Bunun sebebi oyuncuların yeni oyunu test etmelerini sağlamak. Bu bilginin ne kadar doğru olduğu bilinmiyor. Eğer doğru ise yakın zamanda yeni güncelleme karşımıza çıkabilir.

  CS:GO 2 özellikleri

  Henüz yeni oyun hakkında detaylı bilgiler bulunmuyor ama bazı yenilikler sızdırıldı. Bunlardan birisi eşleştirme sistemiyle alakalı. Artık eşleştirme sistemi, daha iyi sonuçlar verecek. Uygulamanın FACEIT veya ESEA gibi platformlara benzer deneyimler sunacağı açıklanıyor. Bu durum, oyuncuların daha kaliteli turlar oynamasını sağlayacak.

  Bir diğer yeniliğin bağlanma süreleri olduğu söylenmekte. Bildiğiniz üzere oyuna bağlanma süresi uzun. Yani bir ele bağlanıldığında 1 dakika kadar bekleniyor. Sonraki eller daha kısa sürüyor. Bu durum, CS:GO 2 oyunu ile beraber tarih olacak.

  Bir diğer geliştirme ise tick rateler ile ilgili. Tick rate, saniyede işlenen paket sayısı olarak tanımlanıyor. Yani 1 saniye içerisinde kaç paketin işlendiği belirtiliyor. CS:GO oyununda saniyede 64 paket işleniyor. Bazı oyuncuların interneti daha iyi olabilir. Bundan dolayı yeni oyunda 64 yerine 128 paket aktarımı yapılacak. Yani güncelleme, 2 kat daha az gecikme sunacak.

  Yapılacak bir diğer yeniliğin performans iyileştirmeleri olacağı belirtiliyor. Buna ek olarak grafik kalitesinin de artacağı ifade ediliyor. Bu gibi güncellemeler ile birlikte karşımıza bambaşka bir oyun çıkabilir.

  CS:GO hakkında bilgi

  CS:GO, 2012 yılında piyasaya sürülen bir oyun. Steam’de çok olumlu yorumlara sahip yapım, rekabetçi bir oyuna dayanıyor. Oyun, hem tek hem de çok oyunculu bir şekilde oynanabiliyor. Oyunun temel amacı düşmanla savaşmak. Pek çok modu bulunan CS:GO, insanlara eğlenceli anlar vaat ediyor.

  CS:GO sistem gereksinimleri

  CS:GO 2 oyunu dışında CS:GO hakkında da bilgi verilmesi gerekir. CS:GO’nun sistem gereksinimlerine baktığımızda yüksek sistem istemediği görülüyor. Giriş ve orta seviye sistemlerde bu oyunu rahatlıkla oynamak mümkün.

  En düşük

  • Windows XP işletim sistemi
  • Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 işlemci
  • 2 GB RAM
  • 256 MB VRAM, DirectX 9 ve Pixel Shader 3.0 destekli ekran kartı
  • 15 GB depolama alanı
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Merakla Beklenen Uncharted 2 Filmi Geliyor!

  Uncharted serisinin devam filmi resmen duyuruldu. Tom Holland ve Mark Wahlberg'in başrolde olduğu Uncharted 2, yeni maceralarla sinemaseverlerle buluşacak.

  EA Sports FC 25 Geliyor: İşte Tüm Detaylar!

  EA Sports FC 25'in çıkış tarihi, platformları ve yeni özellikleri hakkında tüm detaylar belli oldu. Oyunun 24 Eylül 2024'te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  HMD'nin Yeni Tableti: Snapdragon 7 Gen 2 İle Geliyor!

  HMD Global, Snapdragon 7 Gen 2 işlemcili yeni tableti HMD Slate Tab'ı tanıtmaya hazırlanıyor. Güçlü teknik özellikleri ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çekiyor.

  Honda'nın Yeni Elektrikli Ticari Aracı N-VAN e, Ekim'de Yollara Çıkıyor!

  Honda, Japonya pazarı için özel olarak geliştirdiği yeni elektrikli ticari aracı N-VAN e'yi 10 Ekim 2024'te satışa sunacak. Geniş iç hacmi, uzun menzili ve uygun fiyatı ile dikkat çeken N-VAN e, hem ticari hem de bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarını karş

  CS:GO 2 Oyunu Nihayet Çıkıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et