R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Baldur’s Gate 3 Resmi Çıkış Tarihi Duyuruldu! İşte Baldur’s Gate 3 Sistem Gereksinimleri!

  Son dönemin merakla beklenen oyunlarından Baldur’s Gate 3 için resmi çıkış tarihi açıklandı. 2020 yılında ce Baldur’s Gate 3 resmi çıkış tarihi duyuruldu. Ayrıca Baldur’s Gate 3 sistem gereksinimleri de belli oldu.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  26.02.2023 12:31 1955 2 dk okuma süresi
  Baldur’s Gate 3 Resmi Çıkış Tarihi Duyuruldu! İşte Baldur’s Gate 3 Sistem Gereksinimleri!
  Son Düzenleme:

  İlk 2 oyunuyla büyük beğeni toplayan “Baldur’s Gate” serisinin yeni oyunu duyurulmuştu. Hatta oyunun geliştirici ve yayıncısı “Larian Studios”, yeni oyunu erken erişime bile sunmuştu. Sıra tabanlıaçık dünya rol yapma” oyunu Baldur’s Gate serisinin üçüncü oyununun tam sürümü merakla bekleniyordu.

  Larian Studios, 2020 yılında “Baldur’s Gate 3” oyununu erken erişime açmıştı. Erken erişim döneminde oyunla ilgili en sevindiren gelişmelerden birisi de “Türkçe dil desteği” ile gelmesi olmuştu. Erken erişim döneminde oyunculardan beğeni toplayan “Baldur’s Gate 3” oyununun sonunda resmi çıkış tarihi de belli oldu. Baldur’s Gate 3 oyunun resmi çıkış tarihi ile birlikte sistem gereksinimleri de açıklandı.

  Baldur’s Gate 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

  Baldur’s Gate 3

  Merakla beklenen “Baldur’s Gate 3” oyunun resmi çıkış tarihi “Sony” tarafından düzenlenen “State of Play” etkinliğinde duyuruldu.  Larian Studios’un merakla beklenen “Baldur’s Gate 3” oyunun resmi çıkış tarihi etkinlikte duyuruldu. Etkinlikte yapılan duyuruya göre Baldur’s Gate 3 resmi çıkış tarihi 3.08.2023 tarihi olarak açıklandı.

  Sony’in State of Play etkinliğinde “Baldur’s Gate 3” oyunu resmi olarak duyurulmuştu. Oyunun PC sürümünün yanı sıra Sony’in “PlayStation 5oyun konsolu içinde geliştirildiği belirtildi.

  State of Play etkinliğinde yeni bir “Baldur's Gate 3 fragmanı” da yayınlandı. Yayınlanan fragmanda “J.K. Simmons” da yer aldı. Simmons, “Spider Man(Örümcek Adam)”, “Whiplash” ve “Invincible” filmlerindeki rolleriyle tanınıyor.

  Baldur's Gate 3 resmi çıkışını yaptıktan sonra PC sürümü “Steam” üzerinden alınacak. Baldur's Gate 3 PS5 sürümü ise “PlayStation Store” üzerinden satın alabilecek.

  Baldur's Gate 3 Sistem Gereksinimleri!

  Baldur’s Gate 3

  Etkinlikte gerçekleştirilen tanıtımda Baldur's Gate 3 sistem gereksinimleri ile ilgili bilgilere de yer verildi. Açıklamalara göre serinin üçüncü oyunu güçlü bir donanım kapasitesine sahip olacak. Bununla birlikte oyuncuların, Baldur's Gate 3 oynayabilmek için daha fazla “depolama alanı” oluşturması gerekiyor.

  Baldur's Gate 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

  İşletim SistemiWindows 10 “64 bit
  İşlemciİntel Core i5 4690 / AMD FX 8350
  Ekran KartıNvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 480 “4 GB+ Video Belleği” 
  RAM8 GB
  Depolama150 GB HDD
  DirectXSürüm 11

  Baldur's Gate 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  İşletim SistemiWindows 10 “64 bit
  İşlemciİntel Core i5 4690 / AMD FX 8350
  Ekran KartıNvidia RTX 2060 Super / AMD Radeon RX 5700 XT “8 GB+ Video Belleği” 
  RAM16 GB
  Depolama150 GB HDD
  DirectXSürüm 11

  Baldur's Gate 3 oyununa dair sizin görüşleriniz neler? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Samsung Galaxy S25'in Pil Kapasitesi Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy S25'in 4.000mAh pil kapasitesi ile geleceği ortaya çıktı. Bu durum, artış bekleyen kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabilir.

  Baldur’s Gate 3 Resmi Çıkış Tarihi Duyuruldu! İşte Baldur’s Gate 3 Sistem Gereksinimleri!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et