R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  2023 Model Yamaha Motorları Duyuruldu!

  2023 model Yamaha motorları duyuruldu. Duyurulan yeni modeller, sunduğu güçlü performans ile müşterilerini memnun etmiş görünüyor. İşte detaylar!

  Mucosoft Mucosoft 16.11.2022 16:59 1318 3 dk okuma süresi
  2023 Model Yamaha Motorları Duyuruldu!
  Son Düzenleme:

  1987 yılında Japonya’da kurulan bir marka olan Yamaha, özellikle motor modelleri ile öne çıkan bir şirket. Bu firma, her yıl çıkardığı yeni motosikletler ile motor hayranlarını sevindiriyor. Bu sene de EICMA etkinliğinde yeni ürünlere yer veren şirket, tanıttığı pek çok ürün ile karşımıza çıkmakta.

  2023 model Yamaha motorları yayınlandı

  EICMA, İtalya’da düzenlenen bir motosiklet fuarı. Bu yıl da düzenlenen EICMA Motosiklet Fuarı ile birlikte Yamaha da katılımcılar arasında yerini aldı. Marka, etkinlik kapsamında Avrupa piyasasında yer alacak olan motorlar hakkında bilgi verdi. Yamaha’nın dikkat çeken açıklamaları arasında Türkiye pazarı da yer aldı.

  Yamaha, Avrupa pazarı için 2023 yılı itibariyle pek çok modele ağırlık veriyor olacak. Bu modeller arasında XMAX 250, XMAX 250 Tech MAX ve MT-07 Pure gibi çeşitli motorlar bulunuyor.

  Yamaha MT-07 Pure muazzam özellikler sunuyor

  2023 model Yamaha motorları arasında yer alan MT-07 Pure, etkili özellikleri sebebiyle motor hayranlarının gözdesi oldu. MT-07 Hyper Naked grubuna giren MT-07 Pure modeli, Türkiye’de de satışa sunulacak olan bir motosiklet. Bu araç, daha çok günlük sürüş için yani şehir içinde kullanıma uygun olarak geliştirildi. Araç, LED aydınlatma ve TFT gösterge gibi özellikleri sayesinde sürücülerin dostu olacak.

  Yamaha MT-07 Pure, değiştirilebilir dijital ekran stili sayesinde özelleştirilebilir bir motosiklet olacak. Ayrıca, akıllı telefon bağlantısı ile birlikte daha iyi bir şekilde kullanılabiliyor olacak. 2023 model Yamaha motorları arasında bulunan MT-07 Pure’nin bir diğer özelliği, 298 mm çift ön diske sahip oluşu.

  Sürüş deneyimini en iyi performansa çıkarmak için geliştirilen bir diğer model de 2023 model NIKEN GT. Bu model, NIKEN’in özelliklerini de alarak gelişmiş bir motor olarak hayranlarıyla buluşuyor. 890 cc olan bu modelin öne çıkan özellikleri arasında viraj alma hassasiyeti yer alıyor. Zorlu hava koşullarına karşı geliştirilmiş olan NIKEN GT, virajları başarılı bir şekilde geçiyor. Ayrıca motosiklet Bluetooth bağlantısı ve Garmin navigasyon özelliklerini içeriyor.

  2023 model Yamaha motorları arasında Tracer 9, Tracer 9 GT ve Tracer 9 GT+ modelleri de bulunmakta. Bu modeller arasında en profesyonel motor olarak yer alan Tracer 9 GT+, sunduğu harika teknolojiler ile performanslı bir motosiklet modeli oluyor. En güçlü modellerden birisi olan Tracer 9 GT+ ile birlikte uyarlanabilir hız sabitleyici geliyor. Bu özelliğin amacı, hızı belirli bir kilometreye sabitlemek. Bir diğer teknoloji olan radyal bağlantılı birleşik fren sistemi ise fren mekanizmasının daha iyi çalışmasını sağlıyor.

  Yamaha’nın 2023 yılında çıkması beklenen Tracer 9 GT+ modelinin bir diğer özelliği, 87,5 kW güce sahip oluşu. Üstün gücün yanı sıra motor ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer sistem aracın dijital özellikleri. Dijital ekrana sahip olan bu model bu ekran üzerinden pek çok şeyi gerçekleştirmeye imkan tanımakta. Ayrıca cihazın Wi-Fi ve USB gibi desteklerinin de bulunduğunu ifade edelim.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  2023 Opel Astra Electric Duyuruldu! İşte Özellikleri

  2023 Opel Astra Electric tanıtıldı. 2023 yılında piyasada yer alacak olan model, oldukça güçlü özelliklere sahip ve araç, tek şarj ile 416 km mesafeye ulaşıyor.

  Tesla Model 3’ün Yeniden Tasarlanması Kararı Alındı! Yeni Tasarım İle Üretim Maliyetinde Düşüş Yaşanacak!

  Elektrikli araç üreticisi Tesla, Model 3 için tasarım yenileme kararı aldı. Yeni tasarım sayesinde üretim maliyetinin büyük oranda düşmesi bekleniyor!

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  2023 Model Yamaha Motorları Duyuruldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et