R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy S23 Görselleri Yayınlandı!

  Kaliteli ürünler sunan Samsung Galaxy S23 görselleri ile beraber yayınlandı. Yayınlanan görseller henüz firma tarafından doğrulanmadı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  07.01.2023 15:29 2025 2 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy S23 Görselleri Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  1 Şubat 2023 tarihi, Samsung için büyük bir gün! Çünkü her sene olduğu gibi marka, lansman düzenleyecek. Bu lansmanda Samsung’un yeni ürünü Galaxy S23 de tanıtılacak. Samsung Galaxy S23 hakkında henüz net bilgiler ortaya çıkmadı. Bu zamana kadar birçok iddialar ortaya atıldı, pek çok veri sızdırıldı. Şu ana kadar ortaya atılan iddialar arasında şimdi de tasarımlar yer alıyor. Galaxy S23’ün sızdırılan görsellerine baktığımızda 4 farklı renk seçeneği ile geldiği görülüyor.

  Samsung Galaxy S23 görselleri sızdırıldı!

  Yeni nesil akıllı telefon Galaxy S23 için bazı görseller paylaşıldı. Bu görsellerde dikkat çeken detaylardan birisi renk seçenekleri. Telefonun 4 farklı renk ile beraber piyasaya sürüleceği görülüyor. Akıllı telefonun renkleri siyah, yeşil, pembe ve beyaz tonlarında çıkabilir.

  Renk seçeneklerinin yanı sıra kamera detayı da dikkat çekiyor. Görsellere göre Samsung Galaxy S233 kameraya sahip olacak. Bu kameralar alt alta dizili bir şekilde yer alacak. Sağ tarafta ise flaş bulunacak. Metal kasa içereceği söylenen bir diğer model Galaxy S23 Ultra. Ürünün arka tarafının paylaşıldığı görselde 5 kamera yer almakta. Bu kameralardan 3’ü alt alta dizilmiş şekilde. Diğer ikisi de sağ tarafta olurken ortaya LED flaş yerleştiriliyor.

  Samsung Galaxy S23 görselleri ile ilgili bir diğer farklılık köşeler. Galaxy S23 için köşeler oval bir yapıda geliştirilmiş durumda. S23 Ultra’da ise köşelerin daha keskin olduğu görülmekte. Her iki sürümde alt orta kısımda “SAMSUNG” ibaresi bulunuyor. Ayrıca ürünün sağ tarafında ses ve güç tuşları karşımıza çıkıyor.

  Samsung Galaxy S23 özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı

  Yeni nesil cihazlar hakkında henüz yeterince bilgi bulunmuyor. Yer alan bilgilerden birisi Galaxy S23’ün 3 farklı şekilde geleceği. Bunlardan birisi Samsung Galaxy S23 olarak açıklanıyor. Diğer iki sürüm Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra. Bu ürünlerin fiyatları için yapılan tahminler şu şekilde:

  • Samsung Galaxy S23 -> 799 dolar
  • Samsung Galaxy S23 Plus -> 999 dolar
  • Samsung Galaxy S23 Ultra -> 1.199 dolar

  Çıkış tarihi için ise kesin bir şey diyemiyoruz. Ancak ürün, 1 Şubat’ta tanıtılacak. Tanıtım ile beraber piyasaya bu tarihten sonra çıkması bekleniyor. Büyük ihtimalle Şubat ayının ilk yarısında raflarda yerini alır.

  Samsung Galaxy S23 görselleri dışında özellikleri ile ilgili de net bilgiler veremiyoruz. Şu ana kadar pek çok kaynak farklı iddialar ortaya attı. Bu iddialar arasında ürünün ekranına ağırlık verileceği yer alıyor. Yani marka, özellikle ekran anlamında ciddi bir geliştirme yapabilir. Galaxy S24 için ortaya atılan iddialardan birisi de kamera özellikleri. Henüz S23 çıkmadı, fakat S24’te kameranın daha da gelişeceği söyleniyor!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Ring Satış Rekorları Kırıyor: Stoklar Tükendi!

  Samsung Galaxy Ring, ABD'de büyük ilgi gördü ve stokları tükendi. Sağlık ve fitness verilerini takip eden bu akıllı yüzük, yakında Türkiye'de satışa sunulabilir.

  Samsung, Vision Pro’ya Rakip VR Başlığını Bu Yıl İçinde Tanıtabilir!

  Samsung, Apple Vision Pro'ya rakip yeni VR başlığını yıl bitmeden tanıtmaya hazırlanıyor. Ekim ayında geliştiricilere sunulması ve satışa çıkması planlanıyor.

  Samsung Galaxy Watch 7 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

  Samsung Galaxy Watch 7 tanıtıldı! 40 mm modeli 9.999 TL, 44 mm modeli 10.999 TL. İşte yeni özellikler ve fiyat detayları!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın Türkiye fiyatı açıklandı! 512 GB modeli 89,999 TL, 1 TB modeli 98,999 TL.

  Samsung Galaxy S23 Görselleri Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et