R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy S23 Görselleri Yayınlandı!

  Kaliteli ürünler sunan Samsung Galaxy S23 görselleri ile beraber yayınlandı. Yayınlanan görseller henüz firma tarafından doğrulanmadı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  07.01.2023 15:29 1951 2 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy S23 Görselleri Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  1 Şubat 2023 tarihi, Samsung için büyük bir gün! Çünkü her sene olduğu gibi marka, lansman düzenleyecek. Bu lansmanda Samsung’un yeni ürünü Galaxy S23 de tanıtılacak. Samsung Galaxy S23 hakkında henüz net bilgiler ortaya çıkmadı. Bu zamana kadar birçok iddialar ortaya atıldı, pek çok veri sızdırıldı. Şu ana kadar ortaya atılan iddialar arasında şimdi de tasarımlar yer alıyor. Galaxy S23’ün sızdırılan görsellerine baktığımızda 4 farklı renk seçeneği ile geldiği görülüyor.

  Samsung Galaxy S23 görselleri sızdırıldı!

  Yeni nesil akıllı telefon Galaxy S23 için bazı görseller paylaşıldı. Bu görsellerde dikkat çeken detaylardan birisi renk seçenekleri. Telefonun 4 farklı renk ile beraber piyasaya sürüleceği görülüyor. Akıllı telefonun renkleri siyah, yeşil, pembe ve beyaz tonlarında çıkabilir.

  Renk seçeneklerinin yanı sıra kamera detayı da dikkat çekiyor. Görsellere göre Samsung Galaxy S233 kameraya sahip olacak. Bu kameralar alt alta dizili bir şekilde yer alacak. Sağ tarafta ise flaş bulunacak. Metal kasa içereceği söylenen bir diğer model Galaxy S23 Ultra. Ürünün arka tarafının paylaşıldığı görselde 5 kamera yer almakta. Bu kameralardan 3’ü alt alta dizilmiş şekilde. Diğer ikisi de sağ tarafta olurken ortaya LED flaş yerleştiriliyor.

  Samsung Galaxy S23 görselleri ile ilgili bir diğer farklılık köşeler. Galaxy S23 için köşeler oval bir yapıda geliştirilmiş durumda. S23 Ultra’da ise köşelerin daha keskin olduğu görülmekte. Her iki sürümde alt orta kısımda “SAMSUNG” ibaresi bulunuyor. Ayrıca ürünün sağ tarafında ses ve güç tuşları karşımıza çıkıyor.

  Samsung Galaxy S23 özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı

  Yeni nesil cihazlar hakkında henüz yeterince bilgi bulunmuyor. Yer alan bilgilerden birisi Galaxy S23’ün 3 farklı şekilde geleceği. Bunlardan birisi Samsung Galaxy S23 olarak açıklanıyor. Diğer iki sürüm Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra. Bu ürünlerin fiyatları için yapılan tahminler şu şekilde:

  • Samsung Galaxy S23 -> 799 dolar
  • Samsung Galaxy S23 Plus -> 999 dolar
  • Samsung Galaxy S23 Ultra -> 1.199 dolar

  Çıkış tarihi için ise kesin bir şey diyemiyoruz. Ancak ürün, 1 Şubat’ta tanıtılacak. Tanıtım ile beraber piyasaya bu tarihten sonra çıkması bekleniyor. Büyük ihtimalle Şubat ayının ilk yarısında raflarda yerini alır.

  Samsung Galaxy S23 görselleri dışında özellikleri ile ilgili de net bilgiler veremiyoruz. Şu ana kadar pek çok kaynak farklı iddialar ortaya attı. Bu iddialar arasında ürünün ekranına ağırlık verileceği yer alıyor. Yani marka, özellikle ekran anlamında ciddi bir geliştirme yapabilir. Galaxy S24 için ortaya atılan iddialardan birisi de kamera özellikleri. Henüz S23 çıkmadı, fakat S24’te kameranın daha da gelişeceği söyleniyor!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android 15 Geliyor: İlk Geliştirici Ön İzlemesi Yayınlandı!

  Android 15, reklam kontrolü, kısmi ekran kaydı ve geliştirilmiş kamera optimizasyonuyla kullanıcı deneyimini yeniden şekillendiriyor.

  Samsung ve Google'dan Dev İş Birliği: Yeni Galaxy Chromebook Yenilikleriyle Geliyor!

  Samsung ve Google iş birliği genişliyor. Yeni Galaxy Chromebook, Google Assistant tuşu ile teknoloji dünyasına yenilik getiriyor.

  Samsung Galaxy S24 Serisinin Ekran ve Kamera Sorunlarına Çözüm Getiren Güncelleme Yayınlandı!

  Samsung Galaxy S24 serisi için yayınlanan güncelleme, ekran ve kamera sorunlarını çözüyor; kullanıcı deneyimi artıyor.

  Samsung, XR Gözlüğü Geliştirecek: Özel Ekip Bile Kuruldu!

  Samsung'un XR gözlüğü, 2024'te geliyor. 4.3K çözünürlük, Snapdragon XR2+ işlemci ve uygun fiyatla teknoloji dünyasını yeniden şekillendiriyor.

  Samsung Galaxy S23 Görselleri Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et