R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Nothing Phone 1 Modeline Dair İlk Geri Bildirimler Geldi

  Uzun süredir heyecanla beklenen Nothing Phone 1 modelinin resmi lansmanı geçen haftalarda gerçekleştirilmişti. Satışı başlayan akıllı telefona dair kullanıcılardan ilk geri bildirimlerde gelmeye başladı. İşte kullanıcıların cihaza dair ilk geri dönüşleri!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  17.07.2022 12:45 1592 2 dk okuma süresi
  Nothing Phone 1 Modeline Dair İlk Geri Bildirimler Geldi
  Son Düzenleme:

  Daha çıkmadan sıra dışı tasarımıyla dikkatleri çekmeyi başaran Nothing Phone 1, geçen haftalarda resmi bir lansmanla satışa sunulmuştu. Nothing Phone 1 ön sipariş sürecinde siparişlerini oluşturan kişiler, yavaş yavaş cihazlarını teslim almaya başladı. Böylelikle cihazın ilk denemeleri de yapılmaya başlanmış oldu. Ancak ilk denemelerde Nothing Phone 1 için gelen ilk geri bildirimler bazı sorunları göz önüne getiriyor. Özellikle de söz konusu problemlerin göz ardı edilemeyecek düzeyde ehemmiyet teşkil ettiği de belirtiliyor.

  Yeşil Ekran Sorunu

  Akıllı telefon teknolojisinde kullanıcılar açısından en fazla dert yaratan problemlerin başında yeşil ekran sorunu geliyor. Bu sorun ilk geri bildirimlere göre Nothing Phone 1 modelinde de mevcut. Akıllı telefon pazarında yeşil ekran problemi Apple’nin iPhone 12’sinde, Samsung’un Galaxy S20’sinde ve OnePlus’ın OnePlus 8’inde ortaya çıkmıştı. Tespit edilen bu sorun ilk aşamada kullanıcılar için ciddi bir negatif etki oluşturuyor.

  Dünyanın her yerinde akıllı telefon meraklıları tarafından testlere tabi tutulan cihaz, su geçirmezlik testlerinde de pek başarılı olamadı. “IP53 Sertifikası” bulunan cihazın su karşısında yeterli seviyede direnç kabiliyetine sahip olmadığı belirtiliyor.

  Ekranda Ölü Piksel Sorunu Mevcut

  Kullanıcılar için en ciddi olumsuz bir diğer sorun ise “ölü piksel” oldu. Cihazın ön kamerasının çevresinde bariz şekilde görülebilen ölü piksel bulunduğu belirtiliyor. 

  Ön sipariş sürecinden cihazı satın alan ve ilk testlerini gerçekleştirmeye başlayan kullanıcılardan gelen bu geri bildirimler, web’de sıkça konuşuluyor. Ancak şirketten söz konusu sorunları içeren geri bildirimlere yönelik olarak resmi bir açıklama yapılmadı

  Nothing Phone 1 satış fiyatı 469 Euro’dan başlıyor.

  Şeffaf tasarımıyla dikkat çeken Nothing Phone 1 ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11 Moment 5 Güncellemesi Geldi: İşte Yeni Özellikler!

  Windows 11 Moment 5 güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile firma, işletim sistemine ileri düzeyde iyileştirmeler yaptı ve daha kapsamlı bir Copilot geldi!

  Intel Core i9-14900KS Geliyor: Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Intel Core i9-14900KS, çığır açan özellikleri ve yakın çıkış tarihiyle teknoloji dünyasını heyecanlandırıyor.

  Windows 11'in Son Güncellemesi Yine Sorunlarla Geldi: İşte Detaylar!

  Windows 11'in KB5034765 güncellemesi, performans sorunları ve yükleme hataları yaşatıyor; Microsoft çözüm arıyor.

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  Nothing Phone 1 Modeline Dair İlk Geri Bildirimler Geldi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et