R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Nothing Phone 1 Modeline Dair İlk Geri Bildirimler Geldi

  Uzun süredir heyecanla beklenen Nothing Phone 1 modelinin resmi lansmanı geçen haftalarda gerçekleştirilmişti. Satışı başlayan akıllı telefona dair kullanıcılardan ilk geri bildirimlerde gelmeye başladı. İşte kullanıcıların cihaza dair ilk geri dönüşleri!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 17.07.2022 12:45 1110 2 dk okuma süresi
  Nothing Phone 1 Modeline Dair İlk Geri Bildirimler Geldi
  Son Düzenleme:

  Daha çıkmadan sıra dışı tasarımıyla dikkatleri çekmeyi başaran Nothing Phone 1, geçen haftalarda resmi bir lansmanla satışa sunulmuştu. Nothing Phone 1 ön sipariş sürecinde siparişlerini oluşturan kişiler, yavaş yavaş cihazlarını teslim almaya başladı. Böylelikle cihazın ilk denemeleri de yapılmaya başlanmış oldu. Ancak ilk denemelerde Nothing Phone 1 için gelen ilk geri bildirimler bazı sorunları göz önüne getiriyor. Özellikle de söz konusu problemlerin göz ardı edilemeyecek düzeyde ehemmiyet teşkil ettiği de belirtiliyor.

  Yeşil Ekran Sorunu

  Akıllı telefon teknolojisinde kullanıcılar açısından en fazla dert yaratan problemlerin başında yeşil ekran sorunu geliyor. Bu sorun ilk geri bildirimlere göre Nothing Phone 1 modelinde de mevcut. Akıllı telefon pazarında yeşil ekran problemi Apple’nin iPhone 12’sinde, Samsung’un Galaxy S20’sinde ve OnePlus’ın OnePlus 8’inde ortaya çıkmıştı. Tespit edilen bu sorun ilk aşamada kullanıcılar için ciddi bir negatif etki oluşturuyor.

  Dünyanın her yerinde akıllı telefon meraklıları tarafından testlere tabi tutulan cihaz, su geçirmezlik testlerinde de pek başarılı olamadı. “IP53 Sertifikası” bulunan cihazın su karşısında yeterli seviyede direnç kabiliyetine sahip olmadığı belirtiliyor.

  Ekranda Ölü Piksel Sorunu Mevcut

  Kullanıcılar için en ciddi olumsuz bir diğer sorun ise “ölü piksel” oldu. Cihazın ön kamerasının çevresinde bariz şekilde görülebilen ölü piksel bulunduğu belirtiliyor. 

  Ön sipariş sürecinden cihazı satın alan ve ilk testlerini gerçekleştirmeye başlayan kullanıcılardan gelen bu geri bildirimler, web’de sıkça konuşuluyor. Ancak şirketten söz konusu sorunları içeren geri bildirimlere yönelik olarak resmi bir açıklama yapılmadı

  Nothing Phone 1 satış fiyatı 469 Euro’dan başlıyor.

  Şeffaf tasarımıyla dikkat çeken Nothing Phone 1 ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bir Erteleme Haberi de Hogwarts Legacy’den Geldi!

  Warner Bros, bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen Hogwarts Legacy'i erteledi. Alınan erteleme kararıyla birlikte hayranlarını üzen Hogwarts Legacy'in yeni çıkış tarihi de belli oldu. İşte yeni Hogwarts Legacy çıkış tarihi!

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Steam’den Üzen Haber Geldi! Steam Oyun Fiyatlarına Zam!

  Uzun zamandır tüm oyun sektöründen bağımsız zam yapmayan Steam, herkesi üzdü. Steam, açıkladığı son zamla birlikte oyun fiyatlarında %800'ü bulan artış meydana geldi. İşte zamlanan Steam oyunları!

  iPhone 14 Bekleyenleri Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor?

  iPhone 14 Pro ve Pro Max için bilinen tüm sızıntı haberleri, söylentiler ve iphone 14 ne zaman çıkacağına dair tüm bilgiler haberimizin detayında.

  Nothing Phone 1 Modeline Dair İlk Geri Bildirimler Geldi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et