R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple iPhone 14 Pro Çizgi Sorunu için Güncelleme Yayınlayacak!

  Apple, yeni bir hatayla gündeme geldi. Bu hataya göre iPhone 14 Pro çizgi sorunu ile kullanıcıları bezdirdi. Apple, sorunun çözüleceğini duyurdu.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  19.01.2023 14:38 1140 1 dk okuma süresi
  Apple iPhone 14 Pro Çizgi Sorunu için Güncelleme Yayınlayacak!
  Son Düzenleme:

  Apple markası, geçtiğimiz yıl iPhone 14 serisini tanıtmıştı. Tanıtılan ürünlerden birisi de iPhone 14 Pro idi. iPhone 14 Pro’nun tanıtılmasının ardından kullanıcılar, bir sorun ile karşılaştı. Yaşanan soruna göre ekranda yatay çizgiler bulunuyordu. Bu çizgiler yeşil veya sarı renk olarak görünmekteydi. Sorunu bazı iPhone 14 Pro kullanıcılarının yaşaması öne çıkan diğer bilgi oldu.

  Sorun ile karşılaşan iPhone 14 Pro kullanıcıları, bir çözüm de geliştirdi. Always on Display özelliği kapatıldığı takdirde çizgiler kayboluyordu. Kullanıcıların sinirini bozan durumlardan birisi çizgilerin herhangi bir zamanda çıkmasıydı. Bu da müşterileri çileden çıkartmıştı. Apple, bu problem hakkında önemli bir paylaşım yayınladı.

  iPhone 14 Pro çizgi sorunu çözüme kavuşuyor

  Apple’ın yeni telefonu iPhone 14 Pro için iOS 16.3 güncellemesi yayınlanacak. Daha önce güncelleme için beta sürümü yayınlanmıştı. Şirket, bu sorunun da bu güncelleme ile birlikte çözüleceğini duyurmuş oldu.

  Apple, problemin çözüleceğini bahsetti fakat detaylı bilgilere yer vermedi. Yani iOS 16.3 güncellemesinde çözülecek sorunun sebebini net olarak açıklamadı. Yapılan tek açıklama bu sorunun donanımsal değil sürücü kaynaklı olması. Bu problem, bazı kullanıcılarda meydana geliyor. Bu da sorunun bir şey ile tetiklendiğini gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum

  İlgili İçerikler:

  PlayStation 5 Pro Gelmeyecek Ama Yerine İkinci Nesil Versiyonu Gelecek!

  Sony, 2020 yılında yayınladığı PlayStation 5 için geliştirmelere devam ediyor. Şirketin PlayStation 5'in yeni bir versiyonu üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. PlayStation 5 Pro modelinin geleceği iddiaları hakkında yeni açıklama geldi.

  Forza Motorsport Oyunu için Yeni Bir Video Yayınlandı!

  Forza Motorsport oyunu için yeni bir video yayınlandı. Paylaşılan videoda oyun ile ilgili birçok detaya yer veriliyor!

  Xiaomi MIUI 14 Desteği 5 Modele Geliyor!

  Geçtiğimiz ay yayınlanan MIUI 14, yeniliklerle kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Bununla beraber MIUI 14 güncellemesi alacak 5 model daha açıklandı!

  iPhone 15 Wi-Fi 6E Desteğine Sahip Olacak!

  İddialara göre iPhone 15 serisinde Wi-Fi 6E teknolojisi kullanılacak. Wi-Fi 6E, daha yüksek bağlantı hızları ve daha düşük gecikme imkanı sunuyor.

  Apple iPhone 14 Pro Çizgi Sorunu için Güncelleme Yayınlayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et