R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple iPhone 14 Pro Çizgi Sorunu için Güncelleme Yayınlayacak!

  Apple, yeni bir hatayla gündeme geldi. Bu hataya göre iPhone 14 Pro çizgi sorunu ile kullanıcıları bezdirdi. Apple, sorunun çözüleceğini duyurdu.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  19.01.2023 14:38 2043 1 dk okuma süresi
  Apple iPhone 14 Pro Çizgi Sorunu için Güncelleme Yayınlayacak!
  Son Düzenleme:

  Apple markası, geçtiğimiz yıl iPhone 14 serisini tanıtmıştı. Tanıtılan ürünlerden birisi de iPhone 14 Pro idi. iPhone 14 Pro’nun tanıtılmasının ardından kullanıcılar, bir sorun ile karşılaştı. Yaşanan soruna göre ekranda yatay çizgiler bulunuyordu. Bu çizgiler yeşil veya sarı renk olarak görünmekteydi. Sorunu bazı iPhone 14 Pro kullanıcılarının yaşaması öne çıkan diğer bilgi oldu.

  Sorun ile karşılaşan iPhone 14 Pro kullanıcıları, bir çözüm de geliştirdi. Always on Display özelliği kapatıldığı takdirde çizgiler kayboluyordu. Kullanıcıların sinirini bozan durumlardan birisi çizgilerin herhangi bir zamanda çıkmasıydı. Bu da müşterileri çileden çıkartmıştı. Apple, bu problem hakkında önemli bir paylaşım yayınladı.

  iPhone 14 Pro çizgi sorunu çözüme kavuşuyor

  Apple’ın yeni telefonu iPhone 14 Pro için iOS 16.3 güncellemesi yayınlanacak. Daha önce güncelleme için beta sürümü yayınlanmıştı. Şirket, bu sorunun da bu güncelleme ile birlikte çözüleceğini duyurmuş oldu.

  Apple, problemin çözüleceğini bahsetti fakat detaylı bilgilere yer vermedi. Yani iOS 16.3 güncellemesinde çözülecek sorunun sebebini net olarak açıklamadı. Yapılan tek açıklama bu sorunun donanımsal değil sürücü kaynaklı olması. Bu problem, bazı kullanıcılarda meydana geliyor. Bu da sorunun bir şey ile tetiklendiğini gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Xiaomi Smart Band 8 Pro Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı!

  Xiaomi Smart Band 8 Pro ve Watch S3, Türkiye'de! Şık tasarım, üstün özellikler ve özel fiyatlarla teknoloji tutkunlarını bekliyor.

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  Xiaomi Pad 6S Pro'nun Özellikleri Paylaşıldı: İşte Detaylar!

  22 Şubat'ta Xiaomi, premium tablet serisi Xiaomi Pad 6S Pro'yu da görücüye çıkaracak. Xiaomi'nin bu yeni tabletine dair önemli özellikler açıklandı.

  Apple iPhone 14 Pro Çizgi Sorunu için Güncelleme Yayınlayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et