R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Robot Sophia Kripto Para Dünyasında: İşte Karşınızda SophiaVerse Coin!

  SophiaVerse projesi, yapay zekâ temelli oyunlarla kripto para piyasasında yerini aldı. Bu projenin arkasındaki ekip, Sophia robotunu geliştiren Hanson Robotics'un kurucusunu da içeriyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.07.2023 13:52 1753 1 dk okuma süresi
  Robot Sophia Kripto Para Dünyasında: İşte Karşınızda SophiaVerse Coin!
  Son Düzenleme:

  Yapay zeka teknolojilerinin hızla geliştiği günümüzde, artık bu teknolojilerin kripto para dünyasında da etkilerini görmeye başlıyoruz. Özellikle SophiaVerse coin, bu yeni trendin en dikkat çeken örneklerinden biri.

  Sophia'nın Kripto Para Macerası

  OpenAI gibi önde gelen yapay zeka geliştirme şirketlerinin ardından, bir robot olan Sophia'nın da kripto para piyasasına adım atmasıyla SophiaVerse coin doğdu. SOPH takısıyla piyasaya çıkan bu proje, yapay zeka odaklı bir oyun platformu olmayı hedefliyor.

  SophiaVerse coin, Sophia robotunun geliştirme sürecini oyun dünyasına da taşımayı amaçlıyor. Bu platformda, yapay zekânın oluşturduğu görevler ve kullanıcıların karşılaştığı mücadeleler yer alacak. Ayrıca diğer metaverse dünyalarını da keşfetme fırsatı bulacaksınız.

  Sophie robotunu geliştiren Hanson Robotics ve Singularity şirketlerinin kurucuları da SOPH kripto parası projesinde yer alıyorlar. SOPH kripto parası, projenin ilerlemesi için kullanılacak bir araç olarak görülüyor. SOPH kripto parası şu anda 22 cent seviyelerinden işlem görüyor ve ileride değerinin artması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  iOS 18 Ne Zaman Çıkacak? İşte Beklenen Tarih!

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. Yeni özellikler ve yapay zeka entegrasyonları ile dikkat çeken güncelleme, Eylül ayının ikinci haftasında kullanıma sunulacak.

  Robot Sophia Kripto Para Dünyasında: İşte Karşınızda SophiaVerse Coin!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et