R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  VALORANT satın alma geçmişi oyuncuların merak edip incelemek istediği bir kısım oluyor. Buraya erişmek için gerekli adımları açıkladık.

  Mucosoft Mucosoft 25.11.2022 15:53 1108 2 dk okuma süresi
  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?
  Son Düzenleme:

  VALORANT, League of Legends’ı geliştiren ekibin piyasaya sunduğu bir ürün. Ekip, yenilikçi ruhuyla oyuncuları eğlendirmek için farklı bir oyun sunmak istedi. Bunun için VALORANT geliştirildi. Günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olan VALORANT için bazı sorular sorulabiliyor. Bu sorulardan birisi de satın alma geçmişine nasıl ulaşılacağı olmakta.

  VALORANT satın alma geçmişi nedir? Neden önemli?

  VALORANT’ın sağladığı satın alma geçmişinin önemi büyük. Satın alma geçmişi, oyuncuların yaptığı satın alım işlemlerini gösteren bir sistem. Oyuncular, ne aldıysa ve ne kadar ödeme yaptıysa bu listede bulunuyor.

  Bu uygulamanın pek çok önemi mevcut olmakta. Bunlardan birisi satın alma bilgilerini görüntülemek. Kullanıcılar, bu zamana kadar neler satın aldığını araştırmak isteyebilir. Bu veriler sayesinde satın aldığı ürün ve hizmetlere hızlıca ulaşabiliyor.

  VALORANT satın alma geçmişi ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer detaya geçelim. Bu bilgilerin sağladığı bir diğer özellik, harcama detayı. Kullanıcılar, ulaştığı bilgiler sayesinde ne kadar harcama yaptığını öğrenebiliyor. Yani toplam harcama detayı dolar cinsinden belirtiliyor.

  VALORANT satın alma geçmişine ulaşma

  VALORANT oyunu için satın alma geçmişine ulaşmak oldukça kolay. Bunun için bu bağlantıya girdikten sonra hesaba giriş yapılmadıysa Riot hesabına giriş yapılmalı. Ardından “Satın Alma Geçmişimi Göster” butonuna basılmalı. Butona bastıktan sonra bir süre beklenmeli. Bu sırada yükleme yapılıyor yani veriler çekiliyor.

  Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra veriler görünüyor. Bu veriler arasında toplam harcama, üst kısımda yer alıyor. Alt kısımda ise liste bulunuyor. Listede her satın alım için bazı detaylara değinilmekte. Listede her bir ürün için şu detaylar paylaşılıyor:

  • Tarih
  • VALORANT Puanları
  • Ödeme Yöntemi
  • Miktar
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  VALORANT Crosshair Ayarları

  VALORANT Crosshair ayarları, vuruş performansını artıran önemli bir durumdur. Bunun için ayarlara girdikten sonra sırayla 'Nişangah' kısmı seçilmeli ve ayarlamalar yapılmalıdır.

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  VALORANT satın alma geçmişi, oyuncuların yaptığı satın alım işlemlerini gösteren bir sistemdir. Bu veriler sayesinde satın alınan ürün ve hizmetlere hızlıca ulaşılır.

  VALORANT Ticket Gönderme Adımları

  VALORANT ticket gönderme sistemi sayesinde yaşanılan birçok sorun çözüme kavuşuyor. Ticket göndermek için destek menüsüne girilir ve gerekli form doldurulur.

  VALORANT İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  VALORANT oyununda isim veya nick değiştirmek, oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak nick belirlenmeli ve isim değişikliği bağlantısından gerekli alanlar doldurulmalıdır.

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et