R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  VALORANT satın alma geçmişi oyuncuların merak edip incelemek istediği bir kısım oluyor. Buraya erişmek için gerekli adımları açıkladık.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.11.2022 15:53 2423 3 dk okuma süresi
  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?
  Son Düzenleme:

  VALORANT, League of Legends’ı geliştiren ekibin piyasaya sunduğu bir ürün. Ekip, yenilikçi ruhuyla oyuncuları eğlendirmek için farklı bir oyun sunmak istedi. Bunun için VALORANT geliştirildi. Günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olan VALORANT için bazı sorular sorulabiliyor. Bu sorulardan birisi de satın alma geçmişine nasıl ulaşılacağı olmakta.

  VALORANT satın alma geçmişi nedir? Neden önemli?

  VALORANT’ın sağladığı satın alma geçmişinin önemi büyük. Satın alma geçmişi, oyuncuların yaptığı satın alım işlemlerini gösteren bir sistem. Oyuncular, ne aldıysa ve ne kadar ödeme yaptıysa bu listede bulunuyor.

  Bu uygulamanın pek çok önemi mevcut olmakta. Bunlardan birisi satın alma bilgilerini görüntülemek. Kullanıcılar, bu zamana kadar neler satın aldığını araştırmak isteyebilir. Bu veriler sayesinde satın aldığı ürün ve hizmetlere hızlıca ulaşabiliyor.

  VALORANT satın alma geçmişi ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer detaya geçelim. Bu bilgilerin sağladığı bir diğer özellik, harcama detayı. Kullanıcılar, ulaştığı bilgiler sayesinde ne kadar harcama yaptığını öğrenebiliyor. Yani toplam harcama detayı dolar cinsinden belirtiliyor.

  VALORANT satın alma geçmişine ulaşma

  VALORANT oyunu için satın alma geçmişine ulaşmak oldukça kolay. Bunun için bu bağlantıya girdikten sonra hesaba giriş yapılmadıysa Riot hesabına giriş yapılmalı. Ardından “Satın Alma Geçmişimi Göster” butonuna basılmalı. Butona bastıktan sonra bir süre beklenmeli. Bu sırada yükleme yapılıyor yani veriler çekiliyor.

  Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra veriler görünüyor. Bu veriler arasında toplam harcama, üst kısımda yer alıyor. Alt kısımda ise liste bulunuyor. Listede her satın alım için bazı detaylara değinilmekte. Listede her bir ürün için şu detaylar paylaşılıyor:

  • Tarih
  • VALORANT Puanları
  • Ödeme Yöntemi
  • Miktar

  Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

  Valorant satın alma geçmişine bakmak için resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki adımları takip ederek satın alma geçmişinizi kontrol edebilirsiniz:

  1. Oyun içerisinde satın aldığınız tüm içeriklere ulaşmak için bu bağlantıya tıklayın.
  2. Bağlantıya tıkladıktan sonra oyunun resmi sitesi açılacaktır.
  3. Kullanıcı adınız ve şifrenizle Riot hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.
  4. Giriş yaptıktan sonra "satın alma geçmişini göster" seçeneğine tıklayın.
  5. Karşınıza bugüne kadar satın aldığınız tüm ürünler çıkacaktır. Bu şekilde satın aldığınız ürünlerin yanı sıra hesabınıza başka birinin giriş yapmadığını da kontrol edebilirsiniz.

  Kullanıcılar satın alma geçmişini kontrol ederken, bilgileri dışında bir alışveriş yapıldığını fark ettiklerinde hemen Riot Games destek ekibiyle iletişime geçmelidir. Valorant resmi sitesi dışında başka herhangi bir siteye Riot kullanıcı adınız veya şifrenizle giriş yapmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde, hesabınızın ve ödeme bilgilerinizin başkalarının eline geçebileceğini unutmayın.

  Valorant Satın Alma Geçmişinin Önemi

  Valorant satın alma geçmişi, kullanıcılar için birçok açıdan önemlidir. Satın alma geçmişini öğrenmenin en kolay yolu, oyunun resmi sitesine giriş yapmaktır. Oyun içerisinde direkt olarak satın alma geçmişine ulaşma seçeneği bulunmadığından, resmi sitede geçmişte yaptığınız tüm satın alma işlemlerini görüntüleyebilirsiniz.

  Bu kontrol sayesinde aşağıdaki bilgilere ulaşabilirsiniz:

  1. Satın aldığınız tüm ürünlerin tarih, gün ve saat bilgileri,
  2. Ödeme çeşitleri,
  3. Ödeme bilgilerinizin kayıtlı olup olmadığı,
  4. Ürün iadeleri,
  5. Hesabınıza sizin dışında başka birinin giriş yapıp yapmadığı gibi bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

  Ayrıca, resmi mağazadan aldığınız ürünlerin yanı sıra Valorant puanlarıyla gerçekleştirdiğiniz tüm satın alma işlemlerine de ulaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, çok eski satın alma işlemleri için para iadesi yapılmadığıdır.

  Valorant satın alma geçmişinizi düzenli olarak kontrol etmek, hesabınızın güvenliğini sağlamak ve harcamalarınızı takip etmek için önemlidir. Eğer herhangi bir şüphe durumuyla karşılaşırsanız, Riot Games destek ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  TRT 1 Frekans Ayarı Nasıl Yapılır? EURO 2024 Maçlarını Şifresiz İzlemenin Yolu!

  EURO 2024 heyecanını TRT 1'den takip etmek isteyenler, maçları kesintisiz ve şifresiz izlemek için frekans ayarlarını güncellemeli. Peki, TRT 1 frekans ayarı nasıl yapılır? İşte adım adım anlatım...

  İspanya-Almanya EURO 2024 Maçı Canlı İzle: Heyecan Dorukta!

  Futbolseverler, bu akşam saat 19.00'da başlayacak İspanya-Almanya EURO 2024 maçını TRT 1'den şifresiz olarak canlı izleyebilirler. Maç, Stuttgart'daki MHP Arena Stadyumu'nda oynanacak.

  Digitürk'te TRT 1 Neden Yok? TRT 1 Kaçıncı Kanalda? Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

  TRT 1'in yayın akışını kaçırmak istemeyenler, "Digitürk'te TRT 1 neden yok?" sorusunun cevabını ve güncel frekans bilgilerini merak ediyor. Avrupa Futbol Şampiyonası'nın heyecan dolu maçları TRT 1'de! İşte tüm detaylar...

  EURO 2024'te TRT 1 Yayın Sorunu Nasıl Çözülür? Şifresiz Maç Keyfi İçin Adım Adım Rehber

  EURO 2024 maçlarını TRT 1'den şifresiz izlemek isterken sorun mu yaşıyorsunuz? İşte TRT 1 yayın sorununa çözüm yolları ve frekans ayarlama rehberi...

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et