R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hogwarts Legacy Sistem Gereksinimleri

  Hogwarts Legacy açık dünya merkezli aksiyon izleri taşıyan bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  29.08.2022 09:25 1667 3 dk okuma süresi
  Hogwarts Legacy Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Hogwarts Legacy, 1800'lü yılların büyücülük dünyasını konu alan bir RPG oyunudur. Avalanche Software tarafından geliştirilmiştir. Oyunun planlanan çıkış tarihi 10 Şubat 2023'tür. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S ve Nintendo Switch platformlarında oynanır.

  Oyuncular eski dönemlere ait büyüleri yapabilen bir karakter oluşturarak onun hayatını deneyimlerler. Büyücülük dünyasının gizli gerçeğini ortaya çıkarmak temel hedeftir. Bunun için tehlikeli bir yolculuğa girişilir. Oyuncuya Gryffindor, Hufflepuff ve Slytherin öğrencileri eşlik eder. Ayrıca Ranrok ve Victor Rookwood isimli karanlık güçlerle uğraşmak gerekir.

  Hogwarts Legacy nasıl bir oyun?

  Hogwarts Legacy sizi büyücülük dünyasında bir serüvene davet eder. Bu dünyadaki serüveninizde sınırları zorlarsınız. RPG tarzında olduğu için sürekli olarak karakterinizi geliştirmeniz gerekir. Ölümcül düşmanlarla yüzleşmek için doğru yerde doğru büyüyü kullanmak zorunda kalacaksınız.

  Oyunda pek çok farklı gizli oda ve zindan vardır. Bunlara ulaşabilmek için büyülerinizi kullanmanız gerekir. Birbirinden farklı yetenekleriniz ne kadar güçlüyse yapacağınız keşifler o kadar iyi olur. Bununla birlikte süpürgenizi kullanarak uçabilme ve Hogwarts kalesini baştan aşağı keşfetme şansınız vardır.

  Bir Hogwarts öğrencisi olarak kara büyülere karşı savunma sanatları dahil olmak üzere farklı derslere katılırsınız. Katılacağınız derslerin bir kısmında etkileşimli mini oyunlar vardır. Bunları geçemezseniz derslerinizde başarılı olamazsınız. Ayrıca yetenek puanlarınızı doğru şekilde dağıtarak karakterinizi güçlendirmelisiniz.

  Hogwarts Legacy maceranızda bir öğrenci olsanız bile birbirinden farklı yaratıklarla mücadele edebilecek ve sınıf arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz. Ayrıca sizden daha büyük olan büyücülerle karşı karşıya gelebileceksiniz. Oyundaki ögeleri size yardımcı olacak şekilde kullanmalısınız.

  Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Hogwarts Legacy çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Hogwarts Legacy sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Hogwarts Legacy minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-6600
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 980
  Bellek6 GB RAM
  Depolama alanı30 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Hogwarts Legacy önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i7-6700
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 2060
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı30 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Hogwarts Legacy fiyatı ne kadar?

  Hogwarts Legacy oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S ve Nintendo Switch platformlarında oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Steam59,99 USD
  Epic Store59,99 USD
  PlayStation StoreBelirsiz
  Xbox StoreBelirsiz
  Nintendo StoreBelirsiz

  Hogwarts Legacy sizi büyük bir büyücülük dünyasını keşfetmeye davet eder. Oyunda yapabileceğiniz pek çok farklı şey olmasına rağmen yeteneklerinize odaklanmalısınız. Çünkü onları geliştirmediğiniz sürece ilerleyemezsiniz. Hogwarts Legacy oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  VAR Kalkıyor Mu? Premier Lig'de VAR Sistemi Kaldırılacak Mı?

  Dünya futbolunda devrim niteliği taşıyan Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması, ilk olarak İsveç'te son bulmuştu. Gelecek sezon ise dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen Premier Lig'de de olmayabilir. Peki VAR sistemi gerçekten kalkıyor mu?

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Hogwarts Legacy Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et