R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

  Genshin Impact, açık dünya tarzı fantastik bir evrende geçen bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Genshin Impact sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  14.08.2022 10:37 2686 3 dk okuma süresi
  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Genshin Impact çeşitli karakterleri ve silahları topladığınız gacha adı verilen sistemi kullanan bir oyundur. HoYoverse tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2020 yılında yayınlanmış ve sonradan çeşitli platformlara getirilmiştir. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, iOS ve Android platformlarında oynanır.

  Oyuncu 40'tan fazla karakterin yer aldığı Teyvat adı verilen büyük fantastik bir dünyayı keşfetmeye çalışır. Her bir oyuncunun 4 farklı karakterle hızlı bir şekilde saldırılar yapmasına izin veren bir stili benimsemesi gerekir. Genellikle her oyuncu tek başına hareket eder ama özel olarak oluşturulmuş co-op modu bulunur.

  Genshin Impact nasıl bir oyun?

  Genshin Impact son derece renkli bir dünyaya sahiptir. Bu dünyanın içerisinde tam anlamıyla güçlü bir karakter kadrosu oluşturmalısınız. Keşfettiğiniz her şey size katkı sağlar. Konsept olarak sürekli bir şeyler toplamalı ve topladığınız elementleri ekibinize maksimum katkı sağlayacak şekilde kullanmalısınız.

  Oyun animasyonları andıran bir grafik tarzına sahiptir. Ancak bu sizi yanılgıya düşürmemelidir. Estetik açıdan gerçekten pek çok dikkat çekici yanı vardır. Zaman zaman manzaralara dalıp giderek oyundaki önceliğinizi bile unutursunuz. Grafiksel açıdan iyi bir iş çıkarıldığını söylenebilir.

  Genshin Impact içerisinde sesler olabildiğince iyi oluşturulmuştur. Bir su birikintisinin yanında sessiz bir şekilde otururken kendinizi huzur içinde hissedersiniz. Sesler oyundaki canavarlarla mücadele ederken size beklediğiniz heyecan hissini sunar. Diğer pek çok oyunda bundan yoksun kaldığınız için biraz şaşırırsınız.

  Oyunu oynarken zaman içerisinde neler yapmanız gerektiğini öğrenirsiniz. Her şeyi bir anda hemen kavrama şansınız olmaz. Ancak, oyunda 10-15 saat geçirdikten sonra tüm kritik özellikleri öğrenmiş olursunuz. Sonrası biraz oyun becerinize ve biraz şansa bağlı olarak gelişim gösterir.

  Genshin Impact sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Genshin Impact çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Genshin Impact sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Genshin Impact minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-4460
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GT 1030
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı30 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Genshin Impact önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i7-6700
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 1060
  Bellek16 GB RAM
  Depolama alanı30 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Genshin Impact fiyatı ne kadar?

  Genshin Impact oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, iOS ve Android platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için indirip yüklemeniz yeterlidir. Oyun ücretsiz bir şekilde oynanır ama oyun içerisinde çeşitli satın alınabilir unsurlar mevcuttur. Para harcamayı seçip seçmemek sizin elinizdedir.

  Epic StoreÜcretsiz
  PlayStation StoreÜcretsiz
  iOSÜcretsiz
  AndroidÜcretsiz

  Genshin Impact zaman zaman can sıkıcı bir hal alabilir çünkü gacha sistemi oyuncuları zorlar. Dikkatinizi yeni keşiflere ve mücadelelere yönlendirmeniz gerekir. Aksi durumda oyunun para kazanma yönteminin içerisinde kaybolabilirsiniz. Genshin Impact oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Huawei Yeni İşletim Sistemini Resmen Tanıttı: İşte Karşınızda HarmonyOS NEXT!

  Huawei, Android'den bağımsız yeni işletim sistemi HarmonyOS NEXT'i duyurdu. Yakında kullanıma sunulacak sistem, teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlatıyor.

  Windows 11 Bellek Gereksinimleri Yükseliyor: 16GB RAM Yeni Standart

  Microsoft, Windows 11 gereksinimlerini artırıyor. Yapay zekadaki gelişmelerle sistem gereksinimlerini güncelleyerek 16GB RAM'i yeni standart olarak belirliyor.

  Vivo, Kendi İşletim Sistemini Tanıttı: İşte Karşınızda BlueOS!

  Vivo'nun Rust programlama diliyle geliştirdiği yeni işletim sistemi BlueOS, her donanıma uyum sağlama özelliği ve yapay zeka entegrasyonu ile dikkat çekiyor.

  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et