R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix ve Ubisoft Beraber 3 Oyun Çıkarıyor

  Herkes tarafından bilinen, takip edilen Netflix ve Ubisoft platformları ortak projeleri ile gündemde. Oyunseverler haber yazımızı okuyarak yeni çıkacak 3 oyun hakkında bilgi alabilirler.

  ceydae
  ceydae R10 Editörü
  12.09.2022 13:09 1347 2 dk okuma süresi
  Netflix ve Ubisoft Beraber 3 Oyun Çıkarıyor
  Son Düzenleme:

  Dünya genelinde Netflix üyelerine özel olarak çıkarılacak bu üç mobil oyun reklam veyahut uygulama içi satın almalar gerekmeksizin sunulacak. Ubisoft ve Netflix dünya genelinde sevilen, beğenilen 3 oyunu Netflix bünyesine taşıyarak geliştireceklerini duyurdular. Bu üç oyun, "Valiant Hearts", “Mighty Quest” ve “Assassin’s Creed” evrenlerinde geliştirilecektir.

  Oyunlar Ocak 2023’de Çıkacak

  Netflix

  Assassin’s Creed tutkunları kendilerini Netflix içerisinde “Assassin’s Creed” evrenine farklı noktalardan kaptırmış vaziyette bulabilirler. Daha öncelerden bahsedilen Live Action dizisinin yanı sıra bu yeni geliştirilmekte olan mobil oyun ile beraber Netflix'ten çıkılmaz bir hal aldırabilir.

  "The Mighty Quest", rogue andıran bir türden esinlenerek serinin çatışmalı formatını sunacak. Ayrıca başa sarıp tekrar tekrar oynanabilir şekilde sevenlerine yeni bir deneyim verecek.

  Ubisoft’un ödüller kazanan sevilen oyunu Valiant Hearts’ın devamı olan yeni oyunu "Valiant Hearts: The Great War", öne çıktı. Orijinal kemik ekip tarafından yönetilip ve de aynı gene sahip olacak olsa da yeni bir hikâye anlatacak. Oyunlar Ocak 2023 itibariyle Netflix bünyesinde üyelerine sunulacak.

  Bu girişim ile alakalı Netflix’in oyunlarından sorumlu başkan yardımcısı Mike Verdu'dan açıklama geldi. Verdu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

  Netflix olarak, oyun sektöründe eşsiz bir sicile sahip olan Ubisoft ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Oluşturulan ortaklıkla ile birlikte Netflix üyelerine özel oyun serilerinden bazılarına erişme fırsatı sunulacak. Aynı zamanda tüm dünyada Netflix üyelerine özel mobil oyunlar kataloğunu geliştirmeye devam edeceğiz.

  Ubisoft'un mobil oyunlar direktörü Jean-Michel Detoc ise ortaklığa ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi; 

  Tüm platformlarda harika deneyimler yaratmaya devam ederken Netflix gibi yenilikçi ve yaratıcı bir iş ortağıyla birlikte çalıştığımız için çok mutluyuz. Bu ortaklığın Netflix üyelerinin mobildeki dünyalarımızı ve evrenlerimizi daha derinlemesine keşfetmeleri için harika bir fırsat olacağına inanıyorum.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2023 Şubat Kia Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Kia Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni ve zamlı fiyatlar üzerinden satışa sunuldu!

  2023 Şubat Opel Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Opel Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  2023 Şubat Hyundai Türkiye Sıfır Araç Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Hyundai Türkiye güncel fiyat listesi açıklandı. En ucuz Hyundai modeli 359.000 TL olurken, en pahalı Hyundai modeli ise 1.989.000 TL oldu!

  Razer Viper Mini Signature Edition Oyuncu Faresi Tanıtıldı! Sadece 49 Gram!

  Dünyaca ünlü oyuncu ekipmanları markası Razer, bugüne kadarki en hafif oyuncu faresini tanıttı. İşte Razer Viper Mini Signature Edition adıyla çıkacak yeni oyuncu faresinin teknik özellikleri ve fiyatı!

  Netflix ve Ubisoft Beraber 3 Oyun Çıkarıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et