R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  BluTV Abonelik Paketlerine Zam Geldi! Yeni BluTV Aylık ve Yıllık Fiyatları

  Dijital televizyon platformu BluTV’de abonelik paketlerine zam uyguladı. Yeni zamla birlikte BluTV, hem aylık hem de yıllık abonelik paketi fiyatları açıklandı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 06.06.2022 23:34 1408 2 dk okuma süresi
  BluTV Abonelik Paketlerine Zam Geldi! Yeni BluTV Aylık ve Yıllık Fiyatları
  Son Düzenleme:

  Netflix abonelik fiyatlarına gelen zamların ardından Türkiye’nin yerli dijital yayın platformu BluTV’de paket fiyatlarını arttırdı. Yerli dijital medya yayın platformu BluTV, kullanıcılarına aylık ve yıllık olarak 2 farklı paket seçeneği sunuyor. Discovery ile Türkiye pazarı için sürdürdüğü iş birliğiyle içerik çeşitliliğini zenginleştiren BluTV, uygulanan yeni zam ile ilgili olarak tüm abonelerine e-posta gönderdi. 

  BluTV Abonelik Ücretleri Arttı

  BluTV' nin hem aylık hem de yıllık abonelik paketlerinde fiyatlar 2 Haziran’dan beri geçerli olacak şekilde önemli bir yükseliş yaşadı. Yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte BluTV’nin aylık paket fiyatı ücreti tam %16 oranında bir artış yaşadı. BluTV yıllık abonelik ücretlerinde ise artış daha fazla olduğu ve tam %44’e ulaştı.

  BluTV’ye gelen yeni zammın ardından aylık abonelik paketi 34.90 TL’ye çıktı. Platformun yıllık abonelik ücreti ise 274.80 TL olarak açıklandı. BluTV yıllık abonelik paketinde kullanıcılara 12 taksit seçeneğiyle ayda 22.90 TL’ye satın alma fırsatı sunuyor.

  BluTV, mevcut yıllık abonelik paketi kullanan abonelerine özel bir kampanya gerçekleştiriyor. Hali hazırda yıllık BluTV paketi kullananlar, yeni yıl için aboneliklerini  eski fiyat 190.80 TL’den yenileyebilecek.

  Abonelik Ücretlerinde Rakiplerini Yakaladı

  BluTV, hem Türkiye’nin ilk yerli dijital yayın platformu olması hem de sektördeki rakiplerine göre kullanıcılara daha uygun fiyat sunmasıyla tercih ediliyordu. Ancak BluTV’nin Haziran ayından itibaren başlayacak şekilde açıkladığı yeni zam ile birlikte piyasada rakiplerine göre avantaj yaratan “uygun fiyat” özelliği de kaybolmuş oldu. Zira yeni BluTV abonelik fiyatları, Türkiye pazarındaki en büyük rakipleri olan Netflix, Disney Plus ve yanı sıra bir diğer yerli platform Exxen’i hemen hemen yakalamış oldu.

  PaketEski FiyatYeni Fiyat
  BluTV aylık paket29.90 TL34.90 TL
  BluTV yıllık paket190.80 TL274.80 TL

  Netflix'in ardından BluTV'ye gelen zamdan sonra paket almayı veya paketinizi yenilemeyi düşünüyor musunuz? Zamların sektördeki etkisi nasıl olacak? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum'dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  BluTV Abonelik Paketlerine Zam Geldi! Yeni BluTV Aylık ve Yıllık Fiyatları

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et