R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  YouTube'da Resim İçinde Resim Özelliği Herkese Açılıyor!

  Google, YouTube'un resim içinde resim özelliğini genel kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Şu an yalnızca Premium üyelerin erişebildiği bu fonksiyonla ilgili, yakın bir zamanda detaylı bilgi verilecek!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  02.03.2024 16:07 2655 2 dk okuma süresi
  YouTube'da Resim İçinde Resim Özelliği Herkese Açılıyor!
  Son Düzenleme:

  Google'ın, ABD'de ücretsiz olarak sunmaya başladığı YouTube'un resim içinde resim (PIP) özelliği, Avrupa'da bazı kullanıcılara da ulaşmaya başladı. Android ve iOS platformları üzerinden erişilebilen bu yenilik, izleyici deneyimini zenginleştiriyor. Google'dan henüz resmi bir açıklama gelmese de özelliğin global çapta tüm kullanıcılara sunulup sunulmayacağı merak konusu.

  YouTube Resim İçinde Resim Özelliği Genişliyor

  Google, 2022'den itibaren ABD'deki YouTube kullanıcılarına sunmaya başladığı resim içinde resim (PIP) özelliğini, şimdi de Avrupa'daki bazı kullanıcılara sunmaya başladı. Android Police tarafından yapılan habere göre, bu özellik artık Android ve iOS kullanıcıları için Avrupa'da da test ediliyor. Bu yenilik, kullanıcıların YouTube videolarını izlerken diğer uygulamaları kullanmalarını mümkün kılarak, çok görevli bir deneyim sunuyor.

  Resim İçinde Resim Özelliğinin Kullanımı

  YouTube'un resim içinde resim özelliğinin kullanımı oldukça basit. Kullanıcılar, YouTube uygulamasının sağ alt köşesinde yer alan profil simgesine tıklayarak ayarlar menüsüne ulaşabilir. Buradan, 'Genel' seçeneğine tıklanarak resim içinde resim özelliği etkinleştirilebiliyor. Ancak Google tarafından henüz resmi bir duyuru yapılmadığı için bu özelliğin, tüm YouTube kullanıcılarına ne zaman sunulacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

  Resim İçinde Resim (PIP) Özelliği Nedir?

  Resim içinde resim (PIP), YouTube videolarını izlerken başka uygulamaları kullanabilmenizi sağlayan bir özelliktir. Bu, videonun küçük bir pencerede oynatılmasına ve ekranın herhangi bir yerine taşınabilmesine olanak tanır.

  Bu Özellik Hangi Platformlarda Kullanılabilir?

  Şu anda, resim içinde resim özelliği Android ve iOS platformlarında test edilmekte olan kullanıcılara sunulmuş durumda. Google'ın bu özelliği daha geniş bir kullanıcı kitlesine sunup sunmayacağı ise henüz netlik kazanmamıştır.

  Resim İçinde Resim Özelliğini Nasıl Etkinleştirebilirim?

  YouTube uygulamasında profil simgesine tıklayarak 'Ayarlar' menüsüne gidin. Ardından 'Genel' seçeneğine tıklayarak resim içinde resim özelliğini etkinleştirebilirsiniz.

  Google Bu Özelliği Global Olarak Sunacak mı?

  Google'dan henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmamıştır. Ancak Avrupa'daki bazı kullanıcılara sunulmaya başlanması, özelliğin gelecekte daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabileceğinin bir işareti olabilir.

  Resim İçinde Resim Özelliği Ücretsiz mi?

  ABD'de bu özellik tüm YouTube kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Avrupa'daki test kullanıcıları için de ücretsiz olduğu bilinmektedir, ancak global çapta tüm kullanıcılara sunulup sunulmayacağı ve bu durumun ücretli olup olmayacağı hakkında net bir bilgi yoktur.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Yeniliklerine Devam Ediyor: Çevrimdışı Dosya Paylaşım Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, yakın çevredeki kişilerle çevrimdışı dosya paylaşımı yapmayı sağlayacak yeni bir özelliği test ediyor. Yenilik, gizlilik ve kolay erişim sunuyor

  Baseus M2s Pro Geliyor: Güçlü Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip!

  Baseus M2s Pro, 52dB gürültü engelleme, Hi-Res ses kalitesi ve 35 saat batarya ömrü sunuyor. 45$ fiyatıyla mükemmel bir değer teklifi, müzikseverler için ideal.

  TikTok’a Ses Klonlama Özelliği Geliyor: 10 Saniyede Ses Klonlanabilecek!

  TikTok, yapay zeka ile kullanıcıların seslerini 10 saniyede klonlayacak. Böylece videolarda gerçek ses yerine AI oluşturulan seslerin kullanılması sağlanacak.

  Google Arama Özelliğine Premium Seçenek Geliyor: İşte Yeni Özelliğin Detayları!

  Google, yapay zekâ destekli Premium arama hizmetiyle reklamsız deneyim sunacak. Detaylar Google I/O'da açıklanacak.

  YouTube'da Resim İçinde Resim Özelliği Herkese Açılıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et