R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'tan Masaüstü Kullanıcılarına Sürpriz: Sevilen Özellik Geri Geliyor!

  WhatsApp, Web ve masaüstü uygulamalarında daha önce yer alan popüler bir özelliği yeniden kullanıma sunuyor. Artık bu platformlardan 'Bir Kez Görüntüle' özelliğine erişim mümkün olacak. İşte bu yeniliğin ayrıntıları!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  28.11.2023 16:00 1620 1 dk okuma süresi
  WhatsApp'tan Masaüstü Kullanıcılarına Sürpriz: Sevilen Özellik Geri Geliyor!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, kullanıcıların beğenisini toplayan ve daha önce masaüstü sürümünde kaldırılan ‘Bir Kez Görüntüle Özelliği'ni yeniden kullanıma sunuyor. Bu yeniden entegrasyon, kullanıcıların gizlilik ve kullanım kolaylığına verdiği önemin bir göstergesi.

  Bu yenilik, kullanıcılara medya dosyalarını (fotoğraflar, videolar ve GIF'ler) yalnızca bir kez görüntüleme imkanı tanıyor. Özellik, ilk olarak 2021 yılında kullanıma sunulmuştu ve büyük ilgi görmüştü. Ancak Kasım 2022'de gizlilik endişeleri nedeniyle bu özelliğe WhatsApp Web ve PC uygulamalarında sınırlamalar getirilmişti. Kullanıcılar, bir kez görüntülenecek mesajlar için ‘Bu mesajı yalnızca telefonunuzda açabilirsiniz’ uyarısıyla karşılaşıyorlardı.

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne 'Bir Kez Görüntüle' Özelliğini Geri Getiriyor!

  Son gelişmelere göre WhatsApp, bu özelliği masaüstü ve web sürümlerinde yeniden etkinleştirmeye karar verdi. WABetaInfo'nun raporlarına göre ‘Bir Kez Görüntüle Özelliği,’ bazı kullanıcılara WhatsApp Web'in en son sürümünde zaten ulaşmış durumda. Her ne kadar WhatsApp tarafından resmi bir duyuru yapılmamış olsa da bu gelişme kullanıcıların gizlilik ve kullanım deneyimini önemli ölçüde artıracak.

  Bu özelliğin genel kullanıma sunulması için bir süre daha beklenmesi gerekiyor. Ancak kullanıcıların tepkileri ve ilgisi göz önüne alındığında WhatsApp'ın, bu özelliği kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara sunması bekleniyor. Bu gelişme, WhatsApp'ın kullanıcı geri bildirimlerine verdiği önemi ve sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurma çabasını gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp’a Kanal Analizleri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kanal sahiplerine kitle ve içerik performansı hakkında detaylı veriler sunacak yeni analiz özelliğini test ediyor.

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  WhatsApp'tan Masaüstü Kullanıcılarına Sürpriz: Sevilen Özellik Geri Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et