R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'a Hesaplar Arası Geçiş Yapma Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  WhatsApp, kullanıcılara aynı cihaz üzerinden iki hesapla mesajlaşma imkânı sunan yeni bir güncelleme getiriyor. Bu gelen yenilik, beta sürümüyle birlikte ortaya çıktı. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  03.09.2023 14:12 2276 1 dk okuma süresi
  WhatsApp'a Hesaplar Arası Geçiş Yapma Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, popüler mesajlaşma platformu olmanın ötesinde kullanıcılara sürekli yenilikler sunarak kendini güncelliyor. Şimdi de kullanıcıların aynı cihazda birden fazla hesap kullanmalarına olanak tanıyan bir özellik ekledi. Bu, pek çok kullanıcının uzun süredir beklediği bir yenilik.

  Çoklu Hesap Kullanımı Nasıl Olacak?

  Beta sürümündeki bu yeni özellik, kullanıcıların "Ayarlar" bölümünden kolaylıkla ek hesap eklemelerini ve aralarında geçiş yapmalarını sağlayacak. Ancak şimdilik, yalnızca bir ek hesap ekleyebilme sınırlaması bulunuyor. Daha önce bu tür bir özelliği kullanabilmek için kullanıcıların WhatsApp'ı klonlamaları veya üçüncü taraf uygulamaları tercih etmeleri gerekiyordu.

  Android kullanıcıları için büyük bir avantaj olan bu özellik, WhatsApp'ın 2.23.18.21 numaralı beta sürümünde kullanıma sunuldu. Yenilik, test kullanıcıları tarafından olumlu geri dönüşler alarak büyük bir beğeni topladı. Fakat, bu özelliğin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı.

  Bu özelliğin sadece bir başlangıç olduğunu söylemek yanıltıcı olmaz. WhatsApp'ın bu konuda daha fazla yenilik yapması ve kullanıcıların birden fazla ek hesap ekleyebilmelerine olanak tanıması beklentiler arasında.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Threads, iki yeni özelliğe kavuşuyor: İşte Detaylar!

  Threads platformu, taslak kaydetme ve uygulama içi kamera gibi iki yeni özellikle kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

  Yapay Zeka Destekli XNote Akıllı Defter Geliyor: İşte Detaylar!

  XNote, ChatGPT entegreli akıllı defter, Nisan'da $250'a satışta. Notlarınızı dijitalleştirin, randevu oluşturun ve daha fazlasını yapın.

  Oppo Watch X'in Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Detaylar!

  Oppo Watch X, 29 Şubat'ta geliyor. 1,43 inç OLED ekran, Snapdragon W5 Gen 1 çip, 4G LTE, 10W şarj desteği ile dikkat çekiyor.

  WhatsApp'a Hesaplar Arası Geçiş Yapma Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et