R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp'a Hesaplar Arası Geçiş Yapma Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  WhatsApp, kullanıcılara aynı cihaz üzerinden iki hesapla mesajlaşma imkânı sunan yeni bir güncelleme getiriyor. Bu gelen yenilik, beta sürümüyle birlikte ortaya çıktı. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  03.09.2023 14:12 2370 1 dk okuma süresi
  WhatsApp'a Hesaplar Arası Geçiş Yapma Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, popüler mesajlaşma platformu olmanın ötesinde kullanıcılara sürekli yenilikler sunarak kendini güncelliyor. Şimdi de kullanıcıların aynı cihazda birden fazla hesap kullanmalarına olanak tanıyan bir özellik ekledi. Bu, pek çok kullanıcının uzun süredir beklediği bir yenilik.

  Çoklu Hesap Kullanımı Nasıl Olacak?

  Beta sürümündeki bu yeni özellik, kullanıcıların "Ayarlar" bölümünden kolaylıkla ek hesap eklemelerini ve aralarında geçiş yapmalarını sağlayacak. Ancak şimdilik, yalnızca bir ek hesap ekleyebilme sınırlaması bulunuyor. Daha önce bu tür bir özelliği kullanabilmek için kullanıcıların WhatsApp'ı klonlamaları veya üçüncü taraf uygulamaları tercih etmeleri gerekiyordu.

  Android kullanıcıları için büyük bir avantaj olan bu özellik, WhatsApp'ın 2.23.18.21 numaralı beta sürümünde kullanıma sunuldu. Yenilik, test kullanıcıları tarafından olumlu geri dönüşler alarak büyük bir beğeni topladı. Fakat, bu özelliğin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı.

  Bu özelliğin sadece bir başlangıç olduğunu söylemek yanıltıcı olmaz. WhatsApp'ın bu konuda daha fazla yenilik yapması ve kullanıcıların birden fazla ek hesap ekleyebilmelerine olanak tanıması beklentiler arasında.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Android 15, Bazı Modellerin Son Büyük Güncellemeleri Olacak: İşte Güncelleme Alacak Xiaomi Telefonlar!

  Android 15 güncellemesi ile birçok Xiaomi, Redmi ve Poco modeli son büyük güncellemelerini alacak. İşte son büyük güncellemesini alacak modeller!

  POCO M6 Plus Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

  POCO M6 Plus'ın özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. 108MP kamera, 120Hz ekran, Snapdragon 4 Gen 2 işlemci ile geliyor ve başlangıç fiyatı da 167 dolar olacak.

  OnePlus Pad 2'nin Fiyatı Belli Oldu: İşte Detaylar!

  OnePlus Pad 2'nin fiyatı ve özellikleri açıklandı. 16 Temmuz'da tanıtılacak cihaz, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti, LCD ekran ve 9510mAh bataryası ile dikkat çekiyor.

  WhatsApp'a Hesaplar Arası Geçiş Yapma Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et