R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp’a Yeni Bir Özellik Daha Geliyor: Aynı Anda İki Hesap Kullanılabilecek!

  WhatsApp, kullanıcı deneyimini daha da ileriye taşımayı hedefliyor ve çoklu hesap kullanımını optimize etmeye yönelik adımlar atıyor. Bu kapsamda, uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve merakla beklenen "tek cihazda eş zamanlı iki hesap kullanabilme" özelliği, kullanıcıların hizmetine sunulacak!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  19.10.2023 15:52 1814 2 dk okuma süresi
  WhatsApp’a Yeni Bir Özellik Daha Geliyor: Aynı Anda İki Hesap Kullanılabilecek!
  Son Düzenleme:

  Dijitalleşen dünyada WhatsApp, günlük iletişimimizin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Artık bu platformda WhatsApp iki hesap kullanma imkanına sahip olmanın kapıları aralanıyor. 

  Aynı Anda WhatsApp'ta İki Hesap Kullanılabilecek!

  Kişisel sohbetleri ve işle ilgili konuşmalarını ayıranlar için harika bir haber geldi. Artık tek bir cihaz üzerinden iki farklı hesapla sohbet etmek mümkün hale geliyor! Çift SIM veya eSIM destekli telefon sahibiyseniz iki farklı hesabı tek cihazda kullanabileceksiniz. Bu, iki telefon taşıma zorunluluğunu tamamen ortadan kaldıracak.

  Meta'nın başında bulunan Mark Zuckerberg, yapılan son duyuruda bu özelliğin Android cihazlarda kullanıma sunulduğunu belirtti. Kullanıcıların hesaplar arasında rahatça geçiş yapabileceğini ve bu geçişler için ekstra bir cihaz taşımalarına ya da sürekli hesap değiştirmelerine gerek kalmayacağını ifade etti.

  Bu özellik, kullanıcıların konuşmalarını birden fazla hesapta yönetmelerini kolaylaştırırken Instagram'da olduğu gibi rahatça hesap değiştirebilme imkanı da sunuyor. Özellikle iş ve özel yaşamınızı ayırmak isteyenler için mükemmel bir yenilik.

  Hesap Oluşturma Detayları

  Meta, yeni bir hesap eklemek isterseniz farklı bir telefon numarası ya da bir SIM kartına ihtiyaç duyulduğunu vurguluyor. Fakat ilk doğrulamanın ardından WhatsApp'ın iki hesap için de sorunsuz bir şekilde çalıştığı belirtiliyor. Tabii her hesap için farklı gizlilik ve bildirim ayarları olacak. Böylece her iki hesap için de ayrı bildirim tonları ve ayarlamalar yapmak mümkün hale geliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi, HyperOS'a Yapay Zeka Özellikleri Getiriyor: İşte Detaylar!

  Xiaomi, HyperOS'a yapay zeka özellikleri ekliyor. Notlar uygulamasında metin özetleme ve internetten bilgi sağlama gibi yenilikler geliyor.

  EA Sports FC 25 Geliyor: İşte Tüm Detaylar!

  EA Sports FC 25'in çıkış tarihi, platformları ve yeni özellikleri hakkında tüm detaylar belli oldu. Oyunun 24 Eylül 2024'te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  iOS 18 ile Mesajlar Uygulaması Yenileniyor: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  iOS 18 ile Mesajlar uygulamasına gelen yenilikler arasında mesaj planlama, uydu üzerinden mesajlaşma ve RCS desteği gibi dikkat çeken özellikler bulunuyor.

  Samsung Galaxy Watch Ultra Render Görüntüleri Ortaya Çıktı: İşte Yeni Tasarım!

  Samsung Galaxy Watch Ultra'nın render görüntüleri paylaşıldı. Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle gelen model, 500 dolar fiyatla yakında piyasaya sürülecek.

  WhatsApp’a Yeni Bir Özellik Daha Geliyor: Aynı Anda İki Hesap Kullanılabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et