R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Öğrencilere sunulan vergisiz cep telefonu ve bilgisayar imkanının başvuru süreci, gündemin en popüler meselelerinden biri haline geldi. Peki, vergisiz telefon ve bilgisayar nasıl alınır? Başvuru yöntemleri nelerdir? İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  30.09.2023 13:06 1621 1 dk okuma süresi
  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?
  Son Düzenleme:

  Örgün eğitimde okuyan üniversite öğrencilerin, belirli oranlarda vergisiz telefon ve bilgisayar alım hakkına sahip olacağı daha önce açıklandı. Devlet, cep telefonları için piyasa fiyatının %44.4'üne, bilgisayarlarda ise %16.7'sine kadar destek sağlayacak. Peki öğrenciler, vergisiz telefon ve bilgisayar başvurusunu nasıl yapacaklar? İşte detaylar!

  Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvuru Süreci

  Öğrencilerin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için öncelikli olarak Genç Kart'a sahip olmaları gerekiyor. Genç Kart, 18 yaşını dolduran gençlere birçok alanda avantaj sunan bir kart türüdür. Bu kartı alabilmek için Gençlik ve Spor Bakanlığı veya Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın resmi web sitelerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunun ardından, bu kartla birlikte mağazalara giderek belirtilen indirimlerden yararlanabilirsiniz.

  Vergisiz Telefon Almanın Şartları Nelerdir?

  Üniversitelerin lisans ve önlisans bölümlerinde eğitim alan öğrenciler, bu kampanyadan yararlanabilecekler. Ancak bu imkan, sadece bir defaya mahsus sunulacak. Telefon ve bilgisayar fiyatlarının hızla yükselmesiyle birlikte uygun model sayısı da giderek azalıyor. Bu nedenle bu fırsattan yararlanmak için acele etmekte fayda var.

  Genç Kart Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Genç Kart, 18 yaşını dolduran gençlere sunulan bir avantaj kartıdır. Bu kart sayesinde birçok kültürel ve sanatsal etkinlikten indirimli ya da ücretsiz yararlanabilirsiniz. Kullanım alanları zamanla genişletileceği belirtilmiş olup başvuru detayları yakın zamanda açıklanacaktır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  A101'de Bu Hafta: Aktüel Elektronik Ürünler ve Fırsatlar

  7 Aralık A101 aktüel kataloğu belli oldu. Toshiba akıllı TV'ler, QCY akıllı saat ve kulaklıklar gibi elektronik ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor.

  Windows Paint’e Yapay Zeka Görüntü Oluşturucu Geldi: Herkes İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor!

  Microsoft, Paint uygulamasına OpenAI teknolojisi ile güçlendirilmiş 'Cocreator' isimli yeni bir görüntü oluşturma aracı ekledi.

  "Bu siteye ulaşılamıyor" Nasıl Çözülür?

  'Bu siteye ulaşılamıyor' uyarısıyla karşılaşmak oldukça can sıkıcı olabiliyor. Bu makalemizde bu problemin nedenlerini ve çözümlerini anlatıyoruz.

  BHA 1639

  Apple Açıkladı: İşte 2023'ün En İyi Oyunları ve Uygulamaları!

  Apple, 2023'ün en iyi uygulama ve oyunlarını belirleyerek ödüllendirdi. Bu ödüller, iPhone ve iPad ile beraber Mac ve Apple Watch uygulamalarını da kapsıyor.

  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et