R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  A101, Aktüel Kataloğu Belli Oldu: Çekme Karavan Geliyor!

  27 Ekim A101 aktüel kataloğu belli oldu. A101, tüketicilere yeni bir çekme karavan modeli sunuyor. Fiyatı geçen yıla göre artmış olsa da eklenen özellikler ve genişletilmiş yaşam alanı ile dikkat çekiyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  21.10.2023 14:16 2105 1 dk okuma süresi
  A101, Aktüel Kataloğu Belli Oldu: Çekme Karavan Geliyor!
  Son Düzenleme:

  A101 marketleri, ilk defa çekme karavan satışına başladığında büyük ilgi görmüştü. Şimdi tam 1 yıl sonra daha büyük bir çekme karavan modeliyle geri dönüyor. Ancak bu karavanın fiyatı, geçen yıla nazaran iki katına çıkmış durumda!

  27 Ekim A101 Aktüel Ürünleri

  27 Ekim'deki A101 aktüel ürünler kataloğunda Erba Karavan markasının 4 metre uzunluğundaki çekme karavanı dikkat çekiyor. Geçen yıl satılan modelden 60cm daha uzun olan bu yeni model, kullanıcılara daha geniş bir yaşam alanı sunuyor.

  Yeni Erba Karavan modeli, 4 kişiye kadar konaklama imkanı sunan ranza ve oturma grubu ile donatılmış. Karavan içinde; 2 göz ocak, lavabolu mutfak, 12 volt buzdolabı, 205W güneş paneli, duş, 12 volt hidrofor ve 12 volt LED aydınlatma gibi birçok ek özellik bulunuyor. A101 için özel olarak üretilen bu modelin fiyatı ise 199.990 TL. Geçen yılın modelinin fiyatı 90.000 TL iken, bu yılki fiyatın neredeyse iki katı olduğunu belirtmek gerek.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  A101'de Bu Hafta: Aktüel Elektronik Ürünler ve Fırsatlar

  7 Aralık A101 aktüel kataloğu belli oldu. Toshiba akıllı TV'ler, QCY akıllı saat ve kulaklıklar gibi elektronik ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor.

  Firefox'un Android Sürümü Güncelleniyor: 400'den Fazla Yeni Uzantı Geliyor!

  Firefox'un Android sürümü için 400'den fazla yeni uzantının eklenmesi, mobil internet deneyimini nasıl değiştirecek?

  Google Uygulaması Güncelleniyor: Aramayı Kolaylaştıracak Yeni Tasarım Geliyor!

  Google, Android'lerde arama deneyimini iyileştirecek özellik üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu özellik, aramayı kolay ve hızlı hale getirmeyi amaçlıyor.

  A101, Aktüel Kataloğu Belli Oldu: Çekme Karavan Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et