R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Huawei FreeLace Pro 2 Tanıtıldı: Kesintisiz Müzik Deneyimiyle Geliyor!

  Huawei'nin son teknoloji ürünü FreeLace Pro 2, global pazarda yerini alıyor. Akıllı gürültü engelleme özelliği ile dikkat çeken bu kablosuz kulaklık, müzikseverler için yeni bir çağ açıyor. İşte ürünün öne çıkan özellikleri ve fiyatı!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.04.2024 15:43 1468 2 dk okuma süresi
  Huawei FreeLace Pro 2 Tanıtıldı: Kesintisiz Müzik Deneyimiyle Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Huawei, yenilikçi teknolojileriyle dikkat çeken yeni ürünü Huawei FreeLace Pro 2 boyun bantlı kablosuz kulaklığını tanıttı. Bu ürün, global pazara sunulmasıyla birlikte Çin'de ön sipariş sürecine girdi. Kulaklığın en dikkat çekici özelliklerinden biri, akıllı gürültü engelleme fonksiyonuna sahip olması.

  Huawei FreeLace Pro 2'nin Dikkat Çekici Özellikleri

  Huawei FreeLace Pro 2, 10.8mm sürücülere sahip bir yapıda tasarlanmış ve çift magnet sürücüler sayesinde düşük ve orta frekans performansını yüzde 50 oranında artırarak, 15Hz'lik bass seviyesine ulaşabilmekte. Kulaklık, LDAC ve L2HC gibi yüksek kaliteli ses kodeklerini destekleyerek, kullanıcılarına benzersiz bir ses deneyimi sunuyor.

  Akıllı gürültü engelleme teknolojisi ANC 2.0 ile donatılan Huawei FreeLace Pro 2, yapay zekâ algoritması kullanarak dış ortamın gürültü seviyesine göre engelleme gücünü dinamik bir şekilde ayarlayabiliyor. Bu özellik, telefon görüşmeleri sırasında da devreye girerek kesintisiz bir iletişim sunuyor.

  Huawei FreeLace Pro 2 Fiyatı Ne Kadar?

  Huawei FreeLace Pro 2, tek bir şarjla 25 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Üstelik, sadece 5 dakikalık şarj ile 5 saatlik kullanım süresi elde edilebiliyor. Kulaklığın sap kısmına entegre edilmiş USB-C şarj portu sayesinde kolayca şarj olabiliyor. Ayrıca anlık eşleşme özelliği için telefonun TG fonksiyonunu desteklemesi gerekiyor. Bu özelliklerle donatılmış Huawei FreeLace Pro 2'nin fiyatı, 96$ olarak belirlenmiş.

  Huawei FreeLace Pro 2'nin akıllı gürültü engelleme özelliği nasıl çalışıyor? 

  ANC 2.0 teknolojisi, dış ortamdaki gürültü seviyesini analiz ederek, engelleme gücünü otomatik olarak ayarlıyor. Böylece her ortamda optimum gürültü engelleme performansı sağlanıyor.

  Kulaklık hangi ses kodeklerini destekliyor? 

  LDAC ve L2HC olmak üzere yüksek kaliteli ses deneyimi sunan iki önemli kodeki destekliyor.

  Pil ömrü ne kadar sürüyor ve şarj süresi nasıl? 

  Tek şarj ile 25 saate kadar kullanım sunan kulaklık, 5 dakikalık hızlı şarj ile 5 saat kullanım sağlıyor.

  Fiyatı ne kadar?

  Huawei FreeLace Pro 2, 96$ fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Haftaya A101 Marketlere Android TV Box ve Tabletler Geliyor!

  18 Nisan A101 kataloğu, Android TV Box, tabletler ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla sunuyor. Yeni teknolojilere göz atın!

  Haftaya BİM Marketlerde Teknoloji Rüzgarı Esecek: LG ve TCL Markalı Akıllı Televizyonlar Geliyor!

  19 Nisan BİM aktüel kataloğu, TCL ve LG akıllı TV'lerden elektrikli bisikletlere kadar çeşitli teknoloji ürünleri sunuyor.

  2024 iPhone SE 4 Geliyor: Özellikleri Sızdırıldı!

  Apple'ın uygun fiyatlı yeni modeli iPhone SE 4'ün özellikleri açıklandı. Bu yeni iPhone, OLED ekran ve birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındıracak!

  Google Chrome Premium Resmen Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Google, gizlilik konularına öncelik veren işletmeleri hedefleyerek Chrome Enterprise Premium adında yeni bir Chrome tarayıcı sürümünü piyasaya sürdü.

  Huawei FreeLace Pro 2 Tanıtıldı: Kesintisiz Müzik Deneyimiyle Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et