R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!

  Apple’ın yeni modeli olan iPhone 14 ile birlikte satışa sunulması beklenen AirPods Pro 2’nin şarj kutusuna ait olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  05.09.2022 13:21 1683 1 dk okuma süresi
  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  07.09.2022 tarihinde düzenlenmesi planlanan FarOut isimli fuarda tanıtılması beklenen AirPods Pro 2’nin şarj kutusunun görüntüleri paylaşıldı. Henüz resmi bir açıklama yapılmayan görselde, ilk kez kullanılacak üç yeni özellik bulunuyor. 

  Şarj kutusunda dahili hoparlör yer alacak!

  AirPods serisinde hiç şüphesiz ki en büyük eksiklik, kulaklıklar kutuda değilken bul özelliğinin şarj kutusunu bulmamasıydı. Yeni gelen özellik sayesinde, kutu da “Bul” ağına dahil olacak. Ek olarak kutu üzerinde bulunan hoparlör ızgarası, şarj kutusunun kaybolması durumunda ses çıkarabilecek. Bu sayede de kullanıcılar, kaybettikleri şarj kutusunu kolaylıkla bulabilecek. 

  Ek olarak henüz kullanım şekli bilinmese de, kutuda birde mikrofon deliği bulunuyor. Gelen iddialar ise, ortam dinleme özelliği için kullanılacağı yönünde. Şarj kutusunda bulunan mikrofonun, kulaklığı takan birine ortam seslerini aktarması bekleniyor. Casusluk amacıyla kullanılabilecek olan bu özellik, anlık olarak ses aktarımı yapabilecek. 

  Kutuda dikkat çeken bir diğer özellik ise, sağ kısmında bulunan taşıma askısı için ayrılmış oyuk. Bu sayede ek bir bileşen ya da aksesuar olmaksızın kolaylıkla taşınabilecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  iOS 18'in Yapay Zeka Özellikleri Sadece Yeni iPhone'lar İçin mi Olacak?

  iOS 18'in yeni yapay zeka özellikleri, sadece A17 Pro işlemcili iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde kullanılabilir, diğer modeller yararlanamayabilir!

  Apple ve OpenAI, Gelişmiş Siri İçin Anlaşmaya Yakın: İşte Detaylar!

  Apple'ın, iOS 18 için OpenAI ile anlaşarak Siri'yi geliştirmeyi planladığı iddia edildi. Bu iş birliği, Siri'nin karmaşık soruları yanıtlamasını sağlayacak.

  iPhone 16 Pro Tasarımı: Bu Defa Koruyucu Kılıfı Sızdırıldı!

  iPhone 16 Pro'nun koruyucu kılıfı sızdırıldı. Yeni telefoto lens ve gelişmiş yapay zeka özellikleriyle dikkat çeken modelin tasarımı hakkında detaylar ortaya çıktı.

  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et