R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!

  Apple’ın yeni modeli olan iPhone 14 ile birlikte satışa sunulması beklenen AirPods Pro 2’nin şarj kutusuna ait olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  05.09.2022 13:21 1393 1 dk okuma süresi
  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  07.09.2022 tarihinde düzenlenmesi planlanan FarOut isimli fuarda tanıtılması beklenen AirPods Pro 2’nin şarj kutusunun görüntüleri paylaşıldı. Henüz resmi bir açıklama yapılmayan görselde, ilk kez kullanılacak üç yeni özellik bulunuyor. 

  Şarj kutusunda dahili hoparlör yer alacak!

  AirPods serisinde hiç şüphesiz ki en büyük eksiklik, kulaklıklar kutuda değilken bul özelliğinin şarj kutusunu bulmamasıydı. Yeni gelen özellik sayesinde, kutu da “Bul” ağına dahil olacak. Ek olarak kutu üzerinde bulunan hoparlör ızgarası, şarj kutusunun kaybolması durumunda ses çıkarabilecek. Bu sayede de kullanıcılar, kaybettikleri şarj kutusunu kolaylıkla bulabilecek. 

  Ek olarak henüz kullanım şekli bilinmese de, kutuda birde mikrofon deliği bulunuyor. Gelen iddialar ise, ortam dinleme özelliği için kullanılacağı yönünde. Şarj kutusunda bulunan mikrofonun, kulaklığı takan birine ortam seslerini aktarması bekleniyor. Casusluk amacıyla kullanılabilecek olan bu özellik, anlık olarak ses aktarımı yapabilecek. 

  Kutuda dikkat çeken bir diğer özellik ise, sağ kısmında bulunan taşıma askısı için ayrılmış oyuk. Bu sayede ek bir bileşen ya da aksesuar olmaksızın kolaylıkla taşınabilecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  The Last of Us’a Erteleme Geldi! PC Sürümü İçin Biraz Daha Beklenecek!

  Naughty Dog, resmi çıkışına 1 aydan az bir süre kalan The Last of Us Part 1 PC sürümünün çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Hayranlara üzen haberin ardından yeni The Last of Us Part 1 PC çıkış tarihi de belli oldu.

  Sony Xperia 1 V Özellikleri Sızdırıldı! Sony Xperia 1 V Teknik Özellikleri!

  Sony, 2022 Eylül ayında "Xperia 1 IV" modelini piyasaya sürmüştü. Şimdiyse 2023 yılının amiral gemisi olacak yeni versiyonu "Xperia 1 V" modelini geliştirdiği biliniyor. Hatta Şubat sonunda tanıtılması beklenen Xperia 1 V özellikleri sızdırıldı!

  Daha Kutusundan Çıkmamış iPhone 1 Açık Arttırmaya Çıktı!

  Teknoloji devi Apple, tüm dünyaya iPhone serisini ilk kez 2007 yılında kazandırmıştı. O dönem teknolojik devrim yaratan 1.Nesil iPhone(iPhone 1) piyasaya sürülmüştü. O dönem alınmış ancak kutusu dahi hiç açılmamış iPhone 1 açık arttırmaya çıktı!

  Samsung Galaxy Book 3 Özellikleri Sızdırıldı!

  Samsung Galaxy Book 3 özellikleri sızdırıldı. Oldukça güçlü özelliklere sahip Galaxy Book 3'ün kısa süre içerisinde tanıtılması bekleniyor!

  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et