R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!

  Apple’ın yeni modeli olan iPhone 14 ile birlikte satışa sunulması beklenen AirPods Pro 2’nin şarj kutusuna ait olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı.

  Arin Arslan Arin Arslan 05.09.2022 13:21 1176 1 dk okuma süresi
  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  07.09.2022 tarihinde düzenlenmesi planlanan FarOut isimli fuarda tanıtılması beklenen AirPods Pro 2’nin şarj kutusunun görüntüleri paylaşıldı. Henüz resmi bir açıklama yapılmayan görselde, ilk kez kullanılacak üç yeni özellik bulunuyor. 

  Şarj kutusunda dahili hoparlör yer alacak!

  AirPods serisinde hiç şüphesiz ki en büyük eksiklik, kulaklıklar kutuda değilken bul özelliğinin şarj kutusunu bulmamasıydı. Yeni gelen özellik sayesinde, kutu da “Bul” ağına dahil olacak. Ek olarak kutu üzerinde bulunan hoparlör ızgarası, şarj kutusunun kaybolması durumunda ses çıkarabilecek. Bu sayede de kullanıcılar, kaybettikleri şarj kutusunu kolaylıkla bulabilecek. 

  Ek olarak henüz kullanım şekli bilinmese de, kutuda birde mikrofon deliği bulunuyor. Gelen iddialar ise, ortam dinleme özelliği için kullanılacağı yönünde. Şarj kutusunda bulunan mikrofonun, kulaklığı takan birine ortam seslerini aktarması bekleniyor. Casusluk amacıyla kullanılabilecek olan bu özellik, anlık olarak ses aktarımı yapabilecek. 

  Kutuda dikkat çeken bir diğer özellik ise, sağ kısmında bulunan taşıma askısı için ayrılmış oyuk. Bu sayede ek bir bileşen ya da aksesuar olmaksızın kolaylıkla taşınabilecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  AirPods Pro 2, Daha Üç Haftayı Dolduramadan Güncelleme Aldı!

  Apple, AirPods Pro 2 için ilk güncellemeyi yayınladı. Güncellemenin en büyük nedeninin, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri olduğu duyuruldu.

  Musk, ‘Starlink’i Devreye Sokuyoruz’ Sözünü Tuttu: İran İçin Uydular Gönderildi!

  Elon Musk, önceki günlerde İran'daki olaylar üzerine Starlink'i devreye alacağını söylemişti. Bugün ise 52 Starlink uydusunun fırlatıldığı duyuruldu.

  TikTok Yorumlar İçin Beğenmeme Butonunu Kullanmaya Başladı! Yorumlara Dislike Butonu Sonunda Geldi!

  TikTok, yeni güncellemeyle beraber yorum beğenmeme özelliğini aktif etti. Beğenmeme butonu sayesinde kullanıcılarla artık, daha gerçek etkileşimler kurulacak.

  OnePlus Nord Watch Akıllı Saat Bilgileri Sızdırıldı! İşte Beklenen Saatin Teknik Detayları ve Tasarımı!

  OnePlus Nord Watch akıllı saat ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Buna göre birçok kullanıcı, OnePlus Nord Watch tasarımı hakkında da bilgi sahibi oldu.

  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et