R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!

  Apple’ın yeni modeli olan iPhone 14 ile birlikte satışa sunulması beklenen AirPods Pro 2’nin şarj kutusuna ait olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  05.09.2022 13:21 1652 1 dk okuma süresi
  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  07.09.2022 tarihinde düzenlenmesi planlanan FarOut isimli fuarda tanıtılması beklenen AirPods Pro 2’nin şarj kutusunun görüntüleri paylaşıldı. Henüz resmi bir açıklama yapılmayan görselde, ilk kez kullanılacak üç yeni özellik bulunuyor. 

  Şarj kutusunda dahili hoparlör yer alacak!

  AirPods serisinde hiç şüphesiz ki en büyük eksiklik, kulaklıklar kutuda değilken bul özelliğinin şarj kutusunu bulmamasıydı. Yeni gelen özellik sayesinde, kutu da “Bul” ağına dahil olacak. Ek olarak kutu üzerinde bulunan hoparlör ızgarası, şarj kutusunun kaybolması durumunda ses çıkarabilecek. Bu sayede de kullanıcılar, kaybettikleri şarj kutusunu kolaylıkla bulabilecek. 

  Ek olarak henüz kullanım şekli bilinmese de, kutuda birde mikrofon deliği bulunuyor. Gelen iddialar ise, ortam dinleme özelliği için kullanılacağı yönünde. Şarj kutusunda bulunan mikrofonun, kulaklığı takan birine ortam seslerini aktarması bekleniyor. Casusluk amacıyla kullanılabilecek olan bu özellik, anlık olarak ses aktarımı yapabilecek. 

  Kutuda dikkat çeken bir diğer özellik ise, sağ kısmında bulunan taşıma askısı için ayrılmış oyuk. Bu sayede ek bir bileşen ya da aksesuar olmaksızın kolaylıkla taşınabilecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'da Resim İçinde Resim Özelliği Herkese Açılıyor!

  Google, YouTube'da resim içinde resim fonksiyonunu herkese açıyor. Şimdilik premium kullanıcılarına özel bu özellik hakkında yakında açıklama gelecek!

  Spotify, Sadece Sesli Kitaplar İçin Yeni Bir Abonelik Başlatıyor: İşte Detaylar!

  Spotify, sesli kitap aboneliğini hizmete sundu. Abonelik, kullanıcılara aylık 10 dolar karşılığında 15 saat sesli kitap dinleme imkanı sağlıyor.

  Apple Vision Pro 2’nin Çıkış Tarihi Gecikecek: İşte Nedeni!

  Apple Vision Pro 2'nin çıkışı için en az 18 ay beklenmesi gerektiği belirtiliyor. Aynı zamanda yeni modelde ele alınması gereken birçok sorun bulunuyor.

  Google, Android İçin Dolandırıcılara Karşı Yeni Bir Araç Test Ediyor: İşte Detaylar!

  Google, Android cihazları dolandırıcılığa karşı koruyacak yeni bir güvenlik özelliği test ediyor. İşte detaylar!

  Casusluk İçin Kullanılabilir: AirPods 2’nin Kutusu Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et